Komentari na vest

Obradović kroji ekipu za vrh: Posle centra Olimpijakosa, stiže bek Valensije

micaredstar72@gmail.com

pre oko 1 sat

a da on i ne zna da vodi ekipe sa malim budzetima
Z

Zvezdaš 73

pre oko 1 sat

Posle prvih par komentara , jasno je gde ide. Zoc je došao u ekipu gde je no limit budžet.posebno posle Olimpijakosovog osvajanja. On sad mora da uzme. Žao mi je, ali ta 10 titula neće ništa promeniti. Poštovaću trenera Valensije ili Žalgirisa, koliko god ove druge ne voleo. One koji budu veličali nadmoć novca nad sportom će mi biti žao.Koliko god mi bilo teško, da ste one godine prošli Real i otišli na F4, smatrao bi to pobedom sporta nad novcem i silom. Ovo je osvetnička varijanta, sad ćete da vidite ko je Žoc. Eto , bravo majstore...
J

Jole 39

pre oko 1 sat

Odlican igrac za relativno male pare u danasnje vreme kada jedan micic, larkin i slicni vrede tri puta vise.
D

DraganKojic

pre oko 1 sat

Gazda Pao-a bi trebalo da zna da je kokain skup a Žoc još skuplji, posle neuspeha sledeće sezone biće bankrot lagano.

ljiljana63636363

pre oko 2 sata

Hoceli neko ostati od starih igraca
R

RAIDENN

pre oko 2 sata

Za ocekivati je uskoro i ponudu za Karlika,tako da i on verovatno ide u paketu sa Bongom
g

gost56

pre oko 2 sata

badu i fal garantuju osvajanje pehara el. To su dva najbolja igraca u evropi. a i sire
P

Pa da

pre oko 2 sata

Sa najvećim budžetom moze sve posle ce da Prica da njegova genijalnost donosi titulu a ne Najveći budžet
G

Gosttt

pre oko 2 sata

Klasika, sto vise vrhunskih sutera naguras u ekipu, i onda na svakoj utakmici bar nekoliko njih da krene, i ti pobedjujes. Klasican statisticar. Tako i moja baba moze da vodi ekipu i da osvaja.
g

gostiVAR

pre oko 2 sata

ne verujem, Luka iz podkasta rekao da Zoc ne dovodi igrače, da mu drugi dovode. kako sad ovo?

dusann55555

pre oko 2 sata

Kao sto je i ocekivano doveden je Obradovic i sad ce da dovedu bilo kog igraca kog Zeljko bude trazio po kojoj god ceni
R

Rakija

pre oko 1 sat

Da, posto je PAO u prethodnim sezonama dovodio anonimuse neke za sitne pare..