Ostoja Mijailović (©MN Press)
Ostoja Mijailović (©MN Press)

Održan sastanak između stručnog štaba i Uprave Partizan Mozzart Beta

Vreme čitanja: 1min | sub. 22.11.25. | 12:32

Na njemu pored Željka Obradovića bili predsednik Ostoja Mijailović, sportski direktor Zoran Savić kao i drugi direktori i treneri

Kada ne ide, mora da se reaguje. Za početak barem da se razgovara. To su i uradili u Partizan Mozzart Betu pošto je prema informacijama portala "Mondo", dan posle poraza od Fenerbahčea u Evroligi, održan ranije dogovoren sastanak između Uprave i stručnog štaba. Na njemu su bili prisutni glavni strateg Željko Obradović, predsednik Ostoja Mijailović, sportski direktor Zoran Savić te direktori kluba i svi treneri.

Tema je bila aktuelna nimalo zadovoljavajuća rezultatska slika u elitnom takmičenju u kojem se crno-beli nalaze na dnu sa skorom od četiri pobede i osam poraza.
"Sastanak nije predugo trajao, pošto su igrači imali trening već u 12 sati, tako da se ne očekuju nikakva saopštenja niti neke važne odluke. Partizan će morati što pre da se podigne, pošto sledi prvo sutra (20.00) meč u ABA ligi sa Studentskim centrom, a onda gostovanje u Atini ekipi Panatinaikiosa u utorak pre reprezentativne pauze usled kvalifikacionih "prozora" za Mundobasket 2027. godine", prenosi pomenuti portal.

Izabrane vesti

Ostaje da se vidi da li će posle ovoga ekipa da se razdrma i počne da igra prema očekivanjima. Daleko da je sve gotovo, međutim jasno je da smer kojim se kreću crno-beli nije zadovoljavajuć i obećevajuć.


tagovi

Željko ObradovićZoran SavićsastanakOstoja MijailovićKK Partizan

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara