Komentari na vest

Ovo je pravo lice Crvene zvezde

Mozzart Nalog

pre oko 2 meseca

Dobric zasluzuje 40 minuta,saleta oterati

Milos Milos

pre oko 2 meseca

Ne znam koliko je bio spreman tokom sezone, ali Dobrić je trebalo da igra više.

jaca966

pre oko 2 meseca

zvezda je pukla ovo je
S

Slava222

pre oko 2 meseca

sta reci na sve ovo
N

Nezzz63

pre oko 2 meseca

Ne znam koliko je bio spreman tokom sezone, ali Dobrić je trebalo da igra više.

vaalent

pre oko 2 meseca

Dzabe i dalje samo zvezda
R

Rastizvezdo

pre oko 2 meseca

😂😂😂 😄😄😄 Top8W
C

Crnobelibelocrni

pre oko 2 meseca

Vi ste pravo lice polazali u petak.
5

5678

pre oko 2 meseca

Prvo smesno pa zalosno

Milos Miletic

pre oko 2 meseca

Morate da pocepate sve do kraja
6

6.75

pre oko 2 meseca

Inače je Zlatibor baš merodavan za "pravo" lice evroligaske ekipe...

severna tribina

pre oko 2 meseca

Svaka ti cast kobro nasa sto si slovencu na pocetku meca uvalio nogu u mosnje,a Ika Belosevic nas pored se pravio da ne vidi!To volim da vidim na svakoj strani,da ide sve glat kao podmazano!
T

Tanjirača

pre oko 2 meseca

Zvezda demolirala Zlatibor 116:62 u majstorici i otišla na F4 KLS u Niš. Dobrić: "Trebalo je ekipi ovako nešto, ovako treba da igramo". Kapiten ubacio 15, razbili nezgodnu prepreku bez drame.