Komentari na vest

Partizan Mozzart Bet odradio svoje i otišao u polufinale, čeka se Zvezda

s

salata

pre oko 1 mesec

Ako se Kalates povredio i bude van parketa ispada Partizan iz daljeg takmičenja. On im je nekako srećan, drži sve konce. Bez njega su dosta ranjiviji.
n

nuki63

pre oko 1 mesec

Još jedan večiti derbi nas čeka. ali ovo osvaja Dubai

Daki1 Daki1

pre oko 1 mesec

Konačno da dodje i taj dan

Daki1 Daki1

pre oko 1 mesec

Bravo bre za partizan idemo u polu finale

K1K1

pre oko 1 mesec

🤤👌💪💪👌👌👌👌💪💪👌👌💪💪

vacke86@gmail.com

pre oko 1 mesec

Nadam se da će svi biti zdravi za finiš sezone.
h

hellokcs2

pre oko 1 mesec

Sad su bili odlični.

JEJICA

pre oko 1 mesec

Lagano,još malo ,napred partizane 🖤🤍
E

Emili89

pre oko 1 mesec

Lagani posao zavrsio, samo da se sto mane igrace istrose i povredi.
B

Buki12

pre oko 1 mesec

Iscekujuci derbi,bosna je relativno slab peotivnik
C

Coa97

pre oko 1 mesec

Nisam ovo ocekivao, ali bravo
p

pikolo24

pre oko 1 mesec

Bravoo bre, tako se to radi!!!
n

neveena

pre oko 1 mesec

Bravo za Partizan

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Bravo Partizane..

Bole.92

pre oko 1 mesec

Zvezda to lakp dobija
M

Moon92

pre oko 1 mesec

Koji preokret, bravo da partizan
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Bosnom je Partizan probeharao,Bosance život razočarao, svuda pehar na Partizan mirise a ja uzdišem.

wizard 1987

pre oko 1 mesec

polako za Zvezdom....dok ne obezbedi polufinale ...
d

djuka2025

pre oko 1 mesec

partizan se podigao pred kraj sezone a zvezda pada sve vise i vise
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

Pa jel se uopste postavljalo pitanje ko ce proci dalje?
Ф

Фикус

pre oko 1 mesec

Бонга је неко ко нема цену, све ради и то у лаганом ритму!
M

Mire.111

pre oko 1 mesec

Kkp lako, ali i zvezda
H

Hiihihihihihihu

pre oko 1 mesec

A u Sarajevu muuuuuuuuuuuuk
M

MVPČAČAK

pre oko 1 mesec

Vašington je štetočina i valjalo bi da dobije pedalu.
G

Grebicu

pre oko 1 mesec

Ti ne vidis koliko se Wash promenio, ni siluje vise igra za tim. Wash je i prvu prelomio. Treba ga ostaviti i sledecu jer je sve bolji, da se prosla sezona i pominje sta je radio sa klincima.

Dusan Petrovic

pre oko 1 mesec

Jaka liga nema šta da se doda
R

Rtttt

pre oko 1 mesec

Ne znam dal se Karlik cuva za polufinale ili je nakon dobijanja novog ugovora postao nezainteresovan i nece da se zamara..niti ide na ulaze niti sutira,setka se po terenu....
S

Sumar

pre oko 1 mesec

Ne brini, ceka derbi.
A

Avangarda

pre oko 1 mesec

Ceka se Cedevita
S

Stanko Kasalovic

pre oko 1 mesec

ajmo crno beli !!!!
V

VAŽNO PITANJE

pre oko 1 mesec

Da li je ovo pravno gledano originalna KK Bosna ili je KK Royal, koji koristi njihovo ime i grb dok ne vrate dugove?
1

1100

pre oko 1 mesec

To neka se posavetuju sa ovima iz Zeleznika...oni su pravi maheri za ta pitanja.
Z

Za 1100

pre oko 1 mesec

Gde ces vece mahere od fk Partizan.Ne znaju ko ljudi da se rasformiraju,nego klece i mole pred predsednikom svaka dva meseca da ih vadi iz fekalija.Jos ce ga poljubiti u ...... za pare.
A

Aca Trica

pre oko 1 mesec

Ovo je smešno! Mnogo jači otpor bi pružili naši timovi iz KLS-a! Zašto mi da razigravamo Bosnu, i da punimo halu u Sarajevu, kad možemo to da uradimo u Novom Sadu, Kargujevcu, Nišu, Užicu...
R

Rodman93

pre oko 1 mesec

Pa gdje su ti klubovi u ABA ligi?
G

GV

pre oko 1 mesec

Ma ko bi pružio jači otpor? Ova Bosna je bila ispred Mege, Spartaka, FMP i Borca u ABA ligi, zar zaista misliš da su Sloboda ili Zlatibor kvalitetnije ekipe od Bosne, ako ova četiri kluba nisu? Da ne govorimo tek o ostalim srpskim prvoligašima.

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Da Partizan i Zvezda igraju KLS u punom ritmu svih 40 minuta na svakoj utakmici bi postizali 130+ poena bez umaranja.
K

Kosovar

pre oko 1 mesec

Bogami prevario se ti u vezi hale , hala je bila poluprazna nije bila puna ko sto napisa ti
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Napred Partizan najveci i najtrofejniji klub u srbiji,jer Partizan je kosarka
s

samo

pre oko 1 mesec

Klub koji nije bio najvise puta sampion ni svoje drzave.Smejurija.
A

APSOLUTNI PRIORITETI

pre oko 1 mesec

Nadam se da će uprava obezbediti ostanak Bonge, ugovoriti mečeve s NBA timovima i ZNAČAJNO unaprediti mlađe kategorije.
N

Nikako

pre oko 1 mesec

Nista od navedenog
@

@APSOLUTNI PRIORITETI

pre oko 1 mesec

Nije uprava dogovorila utakmice protiv NBA timova, vec je to bilo dio NBA Europe Live Tour, bilo ih je vise sezona.

Dejan Nikolic

pre oko 1 mesec

Lagan posao je ovo bio

Igor Markovič

pre oko 1 mesec

Ništa specijalno, pobeda za polufinale