Kakvo remek delo u Banjaluci... Jedan od najlepših golova 2020. (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 04.03.20. | 20:29

Veliki majstor Semir Štilić...

Banjalučki Borac prosuo je čak pet bodova u prva dva kola prolećnog dela šampionata Bosne i Hercegovine i napravio isto toliko koraka unazad u trci za titulu. Proteklog vikenda poraz od Sarajeva (0:2), pre toga prokockano velikih 2:0 protiv Širokog na Pecari. A da se kriza uvukla u redove banjalučkog premijerligaša potvrdila je i današnja eliminacija iz Kupa.

Željezničar je slavio kao gost na Gradskom stadionu rezultatom 2:0. Prvi pogodak delo je Nemenja Janičića, koji se spetljao posle centaršuta Pavića i smestio loptu iza leđa svog golmana. Igrao se 72. minut. Odluka je pala samo dva minuta kasnije. Kapiten gostiju Semir Štilić napravio je pravo malo remek delo. Reči su suvišne, verovatno jedan od najlepših golova u 2020. godini...

Pored Željezničara plasman u polufinale Kupa BiH obezbedili su još Zrinjski, GOŠK i Široki Brijeg.