Komentari na vest

Potpredsednik Denvera: Jokić je srećan, uvereni smo da ostaje

N

Nemanja Lazić

pre 35 minuta

Zašto bi igdje išao?!
P

Plavacc

pre oko 1 sat

prvi u izlogu jedini igrac koji je nesto igrao uz dezmekastog...krenke,teraj te pajace ovo je vec teska sprdnja koja prelazi u tragikomediju

Darinka Kovacevic

pre oko 2 sata

Jokic ,samo jako
D

DraganKojic

pre oko 2 sata

To će da ga košta bar još 2 titule, a možda i još kojeg MVP-a...

Стефан Васиљевић

pre oko 2 sata

Kao i svake godine, situacija je ista. Denver ce opet imati kratku klupu i kada dodje do plejofa ekipa ce se umoriti i zavrsiti ucesce u prvoj rundi.

Tina Mirkovic

pre oko 2 sata

hahahahahahhahaah

cikadaviddavid@gmail.com

pre oko 2 sata

jokara je veliki igrac i profesionalac

Zivot je igra

pre oko 2 sata

Jokic sajla svakako

Zivot je igra

pre oko 2 sata

Tako i treba svakako jaci no ikada

Zivot je igra

pre oko 2 sata

Jokic u boljoj formi nego ikada

Luka Kovijanic

pre oko 2 sata

nego dje ce kad je izgurao najveci deo