Komentari na vest
Ražnatović o Jokiću: Svestan je da je moglo da bude i gore
N
Nova godina
pre 32 minute
Možda da naprave nove klubove u americi po licenci evropskih klubova. Na primer da se osnuju sietl red starsi ili michigen partizan pa da tamo igraju igrači koji nemaju mesta kod nas u Evropi u ekipi. Zamisli sad da možeš da pošalješ Grejema, kalinića, jaga, davidovca u sietl red starse..njihovim navijačima bi tamo bilo zanimljivo u americi da vide kakva se sve čuda bave košarkom a mi bi rasteretili budžet
Č
Čulibrk1
pre 39 minuta
Nisam teoretičar zavera ali.. Da te namerno povredi igrač koji nikada ne igra, da se smeje posle kad daje izjavu, da te povredi kada si pred titulom mvp, niko da ti pridje kada ležiš, nastavljaju svi da igraju napad. Mnogo čudno i sumljivo, što nikad saigrač ne povredi nekog lebrona džemsa, kobija, embida, aleksandera..nego baš nikolu Srbina??????
K
Kљаки
pre oko 1 sat
@Buljko
Друже тешко би то ишло.
Могли би понеко коло да одиграју у иностранству али читаву сезону не.
Шта би радиле навијачке базе у Европи?
Реал,Барселона,Фенер итд гледали преко тв-а?
Тешко би то ишло.
B
Buljko
pre oko 1 sat
Da sam na mestu evrolige odgovorio bi na ovo ulaskom na američko tržište. Napraviš im Euroligue Amerika, dovedeš sve evropske velikane, i zvezdu i partizan, oli, panatu.. Napraviš tekme sa 30000 navijača, zamisli derbi zvezda - partizan u čikagu ili oli-panata u new yorku pred punom halom grka .. Pocepali bi im nba tržište, eto predloga za bodirogu i staf evrolige..
P
Prikajilo
pre 43 minute
Meni je čiča pričao da u americi dosta ljudi ne zna da postoji crvena zvezda. On je pitao ljude na poslu oni mu rekli da nisu čuli za to ime?!?! Neverovatno
.jpg.webp)

.jpg.webp.webp)


.jpeg.webp)
.jpg.webp)

