Komentari na vest
Reprezentacija počela okupljanje: Jokić došao pre svih, novo ime bivši plej Ilinoisa
C
Cuculj
pre 29 minuta
Vratite stari sajt. Ovo novo je bez veze, non stop me prebaci na drugi članak(koji je ispod) kada stisnem opciju komentari. Šta znači ovo hwdno ispid drugog. Veoma loše, ne znam da li drugi imaju isti problem.
Sasa Maksimovic
pre 29 minuta
valjda ce najzad da osvoje nesto sa ovim momcima
Sale Milosavljevic
pre 40 minuta
Jokić je najbolji igral svih vremena.
Valentina Kolar
pre oko 1 sat
Samo kad je on stigao😮💨
S
Saguenay
pre oko 1 sat
Zašto Jokić liĉno ne pozove Milana Momčilovića da doɗe u srpsku reprezentaciju. Taj momak je već oformljen igrač srpskih korena. Kakav Petrović postiẓ̌e 1 poen po utakmici.
E
E
pre oko 1 sat
Drago mi je sto se Jokic odazvao...idemoo
6
626262
pre oko 1 sat
Kako mislite Ristic kapiten?
Nadja17
pre oko 1 sat
pokazuje ozbiljnost i posvecenost reprezentaciji bez obzira na sve obaveze koje ima
J
Janaćko
pre oko 1 sat
Ne dipr, koje obaveze ima, završio sezonu u aprilu.
Bojan76
pre oko 1 sat
Lepo je videti da je Jokic dosao medju prvima, jer takve stvari uvek salju dobru poruku ostatku ekipe
M
Mujagic
pre oko 1 sat
Koliko ovakve aure i pametnih glava fali npr. fudbalskoj reprezentaciji..bravo momci, samo jako, da zgazimo ove dve naredne tekme…Podrska Alimpiju!
b
bbgarko
pre oko 1 sat
Samo napred momci, da pobedite ,uzmite pobedu
H
Herakke
pre oko 1 sat
Sta je sa Markovicem iz Mege, Djulovicem, Kusturicom, Topicem Bogdanom? Jel Guduric tu? Jel ima jios neko mladji da je mogao biti tu da se krene sa podmladjivanjem?
s
sale brat
pre oko 1 sat
Markovic i Djulovic su u Americi trenutno, gurovic je povreedjen , kusturica sa repkom U-17 na zavrsnim pripremama sledi svetsko prvenstvo
j
jzg
pre oko 2 sata
ajde konacno nesto da se osvoji sa Jokicem
d
dada82
pre oko 2 sata
Doncic dosao u Beograd, pokupite i njega
J
Jacika123
pre oko 2 sata
samo jako momci💪💪💪💪
Zoran Jeremic
pre oko 2 sata
Samo da se plasiramo posle ve sve biti lakse
D
Djani85
pre oko 2 sata
Bravo Jokara legendo, ajde momci, vi ste naša dika i ponos!
m
miki.mocart
pre oko 2 sata
Mislim da u Alimpijevicu dobijamo pravog trenera za buducnost Reprezentacije... dokazuje se godinama...
Vladimirmali
pre oko 2 sata
Valjda ce jokic ove godine postici nesto
K
KONKRETNO
pre oko 2 sata
Ne zanima me dok ne vidim promene na vrhu KSS.
b
bojebos
pre oko 1 sat
Jesi glup prijatelju. Ovo je kao oni sto su navijali protiv reprezentacije zbog Slobe.
Aleksandar Krezic
pre oko 2 sata
Надам се да ће подићи ниво игре од претходног европског првенства.
b
bojanboskovic
pre oko 2 sata
Došao Jokic. Kreće loženje na max.
p
polako...
pre oko 2 sata
To loženje čim igra Jokić nam se nije pokazalo kao preterano pametno prethodnih godina
Aleksandar Velickovic
pre oko 2 sata
Dobar trener i dobra ekipa.
B
Bilosta1
pre oko 2 sata
Odvratan termin za igru. Fiba genijalci.
b
bojebos
pre oko 2 sata
Dobro je da Jokic igra za reprezentaciju naravno, ali da li stvarno njega mora da cimaju za Svajcarsku i Bosnu?
Dramaturg89
pre oko 2 sata
Jokara brat najjaci! Koliko je zavoleo repku i atmosferu vezano za to neverovatno. Još Bogi i to je to!




.jpg.webp)



