Komentari na vest

Revolucija u NBA: Vlasnici franšiza odobrili proces za ulazak dve nove ekipe

M

Mileta Car

pre 3 meseca

Ma nista bez 60 ekipa, da se fino napravi inflacija i poseru u kosarku mada je vec i ovako NBA postala samo obican sou cirkus
Ј

Јужњак

pre 3 meseca

Alkorta Да,сетих га се кад сам већ послао коментар..и шваба наравно.
Ј

Јужњак

pre 3 meseca

@Alkorta Да,сетих га се кад сам веч послао коментар..и шваба наравно.
P

Prdoje

pre 3 meseca

U NBA ligi ima košarkaša za oko 20 ekipa, sve ostalo je šuć Muć. Nema igrača, nitko ne proizvodi.
B

Brat Trejsi

pre 3 meseca

Mekgrejdi je sve rekao na ovu temu.
Ј

Јужњак

pre 3 meseca

Суперсоникс,сав се најежим..прва помисао Гери Пејтон и Шон Кемп..каква епоха.
D

Danas da igraju

pre 3 meseca

Ispeglali bi NBA.
A

Alkorta

pre 3 meseca

Ček stani, a Detlef Štempf 😁
P

Prdoje

pre 3 meseca

Supersonični, odlično su bili, i zlatno doba NBA