Komentari na vest
Sprema se zemljotres u Istanbulu: Fener ima dogovor sa Larkinom!
Marko Marjanovic
pre 28 minuta
Sprema se pakleni tim
g
gnrslash
pre 36 minuta
Dosta interesantno, nije Mobli na kosgeterskom nivou Brauna. Pitanje je ko bi tu bio dobar fit za njih, a izgleda da i Braun zeli da ode pa je veoma izvesto da ce biti trejdovan samo je pitanje gde
A
Ahahahaahaha
pre oko 1 sat
🤣🤣🤣🤣🤣islalio znaci FMP ,pa i realno nece covek pod stare dane se bruka i da igra za neki tamo tim bez isrorije ,aj neka mu srecno u Fener .
Jana1211
pre oko 1 sat
jedan od najboljih bekova u evropi
V
Veljabatica
pre oko 2 sata
iskreno bas tezak udarac
S
Stojankamasina
pre oko 2 sata
FMP lomi svuda sta im je
V
Vladava
pre oko 2 sata
iskreno tezak udarac da da
S
Slava222
pre oko 2 sata
pa ne znam bas, decko je u godinama
j
jokicvv.
pre oko 2 sata
To bi bio tezak udarac za Efes
g
goksi63
pre oko 2 sata
Larkin je jedno od najboljih pojacanja koje su mogli da dovedu trenutno
k
kikica1971
pre oko 2 sata
Dobro pojacanje Larkin je jedan od boljih pleyeva u evropi trenutno
K
Kup
pre oko 2 sata
Kako sada...teo je to dogovorio, Kalemegdan podrhtava...
Izgleda je to podrhtavanje od auta mladjanog Kulundžića, naučio ga tata da turira i da vam naplati ljubav prema klubu...
M
Mandragora
pre oko 3 sata
Veliki udarac za crvenu zvezdu. Naturalizovani turčin je bio vidjeni lider kluba čiji navijači nose tursko ime.

Harley Davidson
pre oko 2 sata
Misliš na onog naturalizovanog Turčina što vas je trenirao do novembra, zadužio milionima evra, osvojio ništa i pobegao? U pravu si! A da te je tata bar jednom odveo na stadion tvog kluba, čuo bi koja pesma ide pre početka utakmice, pa se ne bi blamirao. Uništilo te to neizlaženje iz kuće i vikipedija obrazovanje!
T
Turski konjanik
pre oko 1 sat
,@cetnik A sta je onda Alimpijevic,jel i on Turcin ili samo Kalinic,posto se samo Kalinica tako nazivali ,za Obradovica me ne cudi jer kompleksi ne moze da se izlece.
B
Babadinga
pre 40 minuta
Osvojio 9 titula prva Evrope, dok tvoj fuzionirani klubic nema pobedu u plej-inu u istoriji, a potrosene na stotine miliona eura od neduznih penzionera...bruka i sramota..
cikadaviddavid@gmail.com
pre oko 3 sata
To bi bio tezak udarac za Efes....
m
misa mitrovic
pre oko 3 sata
larkin je igrać u godinama a i sklon povredama
H
Hfdjsksm
pre oko 3 sata
Al da je presao u FMP onda ne bi bio sklon povredama.
@
@Hfdjsksm
pre oko 3 sata
Taj FMP vas pegla gde vas vidi
B
Babadinga
pre 39 minuta
Pozdrav iz Subotice i vama dobro poznatog Spartaka..
F
Fbdjdks
pre 27 minuta
FMP, jel metla bez drske ili sa drskom?


.jpg.webp)





.jpg.webp)