Komentari na vest

Sprema se zemljotres u Istanbulu: Fener ima dogovor sa Larkinom!

Marko Marjanovic

pre 28 minuta

Sprema se pakleni tim
g

gnrslash

pre 36 minuta

Dosta interesantno, nije Mobli na kosgeterskom nivou Brauna. Pitanje je ko bi tu bio dobar fit za njih, a izgleda da i Braun zeli da ode pa je veoma izvesto da ce biti trejdovan samo je pitanje gde
A

Ahahahaahaha

pre oko 1 sat

🤣🤣🤣🤣🤣islalio znaci FMP ,pa i realno nece covek pod stare dane se bruka i da igra za neki tamo tim bez isrorije ,aj neka mu srecno u Fener .

Jana1211

pre oko 1 sat

jedan od najboljih bekova u evropi
V

Veljabatica

pre oko 2 sata

iskreno bas tezak udarac
S

Stojankamasina

pre oko 2 sata

FMP lomi svuda sta im je
V

Vladava

pre oko 2 sata

iskreno tezak udarac da da
S

Slava222

pre oko 2 sata

pa ne znam bas, decko je u godinama
j

jokicvv.

pre oko 2 sata

To bi bio tezak udarac za Efes
g

goksi63

pre oko 2 sata

Larkin je jedno od najboljih pojacanja koje su mogli da dovedu trenutno
k

kikica1971

pre oko 2 sata

Dobro pojacanje Larkin je jedan od boljih pleyeva u evropi trenutno
K

Kup

pre oko 2 sata

Kako sada...teo je to dogovorio, Kalemegdan podrhtava... Izgleda je to podrhtavanje od auta mladjanog Kulundžića, naučio ga tata da turira i da vam naplati ljubav prema klubu...
M

Mandragora

pre oko 3 sata

Veliki udarac za crvenu zvezdu. Naturalizovani turčin je bio vidjeni lider kluba čiji navijači nose tursko ime.

Harley Davidson

pre oko 2 sata

Misliš na onog naturalizovanog Turčina što vas je trenirao do novembra, zadužio milionima evra, osvojio ništa i pobegao? U pravu si! A da te je tata bar jednom odveo na stadion tvog kluba, čuo bi koja pesma ide pre početka utakmice, pa se ne bi blamirao. Uništilo te to neizlaženje iz kuće i vikipedija obrazovanje!
T

Turski konjanik

pre oko 1 sat

,@cetnik A sta je onda Alimpijevic,jel i on Turcin ili samo Kalinic,posto se samo Kalinica tako nazivali ,za Obradovica me ne cudi jer kompleksi ne moze da se izlece.
B

Babadinga

pre 40 minuta

Osvojio 9 titula prva Evrope, dok tvoj fuzionirani klubic nema pobedu u plej-inu u istoriji, a potrosene na stotine miliona eura od neduznih penzionera...bruka i sramota..

cikadaviddavid@gmail.com

pre oko 3 sata

To bi bio tezak udarac za Efes....
m

misa mitrovic

pre oko 3 sata

larkin je igrać u godinama a i sklon povredama
H

Hfdjsksm

pre oko 3 sata

Al da je presao u FMP onda ne bi bio sklon povredama.
@

@Hfdjsksm

pre oko 3 sata

Taj FMP vas pegla gde vas vidi
B

Babadinga

pre 39 minuta

Pozdrav iz Subotice i vama dobro poznatog Spartaka..
F

Fbdjdks

pre 27 minuta

FMP, jel metla bez drske ili sa drskom?