Komentari na vest

Stiže olakšanje za Zvezdu: Sferopulos na pragu novog posla?

anaz

pre oko 2 meseca

covek sedi kuci i prima platu jel realno?

Nemanja Milijanovic

pre oko 2 meseca

Kako napraviti sebi problem bez problema, otpustiš čoveka pod ugovorom, i nastaviš da ga plaćaš, iako više nije tu.

Ljubica Rakcevic

pre oko 2 meseca

Ha hahahah ma daj dal je realno ovo

Miki Milikic

pre oko 2 meseca

Sferopulos za Efes odlicno resenje
S

SvrakaShearer

pre oko 2 meseca

kakav Svero neka ga zvezdi. Efes ili Don Pablo ili Ataman Reis ako slučajno ne uzme F4 i odluči da napusti klupu Pao
M

MileSenjakBG

pre oko 2 meseca

ni u ludilu, prosle sezone veliki kiks pušten Banki, došao Kokoš. Sad Pablo Laso koliko toliko stabilizovao tim. Naravno da sem ako se vraća veliki Ergin Ataman za Efes 2.0 onda neka Don Pablo ostane. Ne treba ni u snu otpadak iz Železnika
S

Stefy97

pre oko 2 meseca

Hahaha e stvarno svasta
C

Coa97

pre oko 2 meseca

Nece on nista da pomogne...
N

Nikola2

pre oko 2 meseca

Covek sedi kuci i prima platu, bravo Zvezdo! 😁
C

Chichino

pre oko 2 meseca

Ako Sferopulos uzme trofej tamo – ovde će opet biti ‘vratite čoveka hitno’ 🤡
V

VrućaSarma

pre oko 2 meseca

Kad ode trener – ‘spasili smo se’. Kad dođe novi – ‘što njega dovedoste’. Večiti krug života.
R

Rajan

pre oko 2 meseca

Olakšanje za Zvezdu, još veće olakšanje za Sferopulosa – svi zadovoljni, retka situacija 😂
1

1100

pre oko 2 meseca

Konacno poreski obveznici u Srbiji mogu malo da odahnu...

Markos Pavlovic

pre oko 2 meseca

pa otkud to sad da je i dalje Sferopoulos na platnom spisku😱😂

Mersija Mujezinovic

pre oko 2 meseca

Ne znam ali ovaj trener ne uliva poverenje

Ilija

pre oko 2 meseca

Realno gori trener od Pabla Lasa
r

rsczz

pre oko 2 meseca

Ali nazalost daleko bolji od Obradovica…

trilee93

pre oko 2 meseca

Nece on njima ništa da pomogne
I

Ilijajakim02

pre oko 2 meseca

Pa zar se ne vraća Ataman u Efes

klackalica535

pre oko 2 meseca

Izvadice ih sugurno na dva mesta vise 15-15
B

Blaki

pre oko 2 meseca

Bolje da je ostao umesto ćelavog.
M

MilojeC

pre oko 2 meseca

E hvala bogu, jos da “udamo” negda Cimeta i Parkera pa da narod Srbije malo prodise, bice i za penzionere
V

Vanjaxd

pre oko 2 meseca

Hvala i srecnoooo
D

Darko866

pre oko 2 meseca

Hvala i srecno.

Ivan Milicevic

pre oko 2 meseca

kad bi se oslobodili svih ugovora igrača i trenera koji nisu u klubu ostalo bi bar 3-4 mil za pojačanja
Р

Роко

pre oko 2 meseca

Па да, Јанис кад би отишао у Ефес, Лазић, Гедраитис, Митровић завршавамо на крају сезоне, Кенану истиче уговор, једино не знам Недовић каква је прича
B

Bad

pre oko 2 meseca

Može nam se po vama mi i danas plaćamo igrače drugih klubova,mi ovo,mi ono ali niko nema što partizani imade igrača od 3 miliona na pozajmicu,to treba da se priča i izučava!!
t

tamara94493

pre oko 2 meseca

Hvala mu i srecno
B

Bad

pre oko 2 meseca

Da li je to poremedjaj ličnosti pa jesi li tamara ili darko pa 2x pišeš isto?
P

Pedjah

pre oko 2 meseca

Mislite olaksanje za drzavu? Pa ona placa dva trenera u isto vreme.
A

Ako cemo posteno

pre oko 2 meseca

Placala ona i najboljeg trenera univerzuma a i sire, koji je skup kao ova dvojica zajedno, pa x2
B

Bad

pre oko 2 meseca

Oni su ipak male bebe,ko još ima igrača od 3 miliona on igra za drugi klub a naša država ga plaća!
@

@Bad

pre oko 2 meseca

I to ne jednog, nego trojicu - Parker, Milton, Karlik. I to ovaj poslednji ima verovatno i preko 4 miliona.

Goja Ivanovic

pre oko 2 meseca

Srecno majstore.

ivanovicg09@gmail.com

pre oko 2 meseca

Srecno grku u daljem poslu
G

Gost Zrenjanin

pre oko 2 meseca

Da li je moguće da jedan gospodin kakav smo svi mislili da jeste pristane da dobija platu a ne radi ništa.Pićini nije to hteo,msm i Dioni i pokazali se kao ljudi.
p

predrag pedja

pre oko 2 meseca

Da je pametan da pauzira jos jednu godinu platu ima pa ima boli ga uvo.

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Pa šta je to njima oni to nisu ni osetili. Da jesu gledali bi kako da ispeglaju ugovore za njega, Nedovića, Lazića, Grejema i nebi bilo mesta za najveći roster u EL.
c

c c

pre oko 2 meseca

Sine, brini ti o ugovoru za Parkera, a ta dva trenera ne kostaju zajedno kao vas Obradovic....
O

Okečuke

pre oko 2 meseca

Sinovac,Željko što je osvojio njih dvojica neće zajedno za još tri života.
B

Bad

pre oko 2 meseca

Možemo mi i vi da mislimo šta hoćeš istina je jedna,predsednik kk partizan ostoja,kaže ovo je presedan imamo najveći budžet u istoriji na ovim prostorima!
c

c c

pre oko 2 meseca

Kod vas se bas naosvajao, posebno kad je gospodin Sveropulos bio tu.
p

podeden

pre oko 2 meseca

Ma nemoguće da ga placaju,na gde oni stubovi srpstva,nabodu pesnicom i 2 meca kazna,ajde to Grk sam sebe placa.

Ivanss

pre oko 2 meseca

ako im ovaj dodje bali se jeza

Tanjatanja187

pre oko 2 meseca

Bolji je od spanulisa spanulis i nije trener
I

Isybs

pre oko 2 meseca

Drcela alhemicar - dve masne plate trenerima, 19 igraca iz aktuepnog rostera (ne racunajuci juniore) plus 3 iz prethodne godine kojima se dan danas plcaju plate, igranje u areni cele godine, carter letovi, pomocno osoblje, mladje kategorije - sve je to stalo u jedva 23 miliona evrova.
I

I dalje

pre oko 2 meseca

Je to duplo manje nego sto vi trosite
m

metalika moj dobar

pre oko 2 meseca

mislite stize olaksanje za narod srbije !! ma dajte molim vas pa oni nisu ulozili ove godine nista. Sto reko Obradovic sta se pa i ocekivalo ??
B

Bad

pre oko 2 meseca

Obradović je rekao ljubav,nema plate,volim ga i to,na kraju narod Srbije izbroja 18 miliona ljubavi!

Milena Cirilovic

pre oko 2 meseca

Gde to još uvek ima da se plaćaju 3 trenera? Užas

perazdera6

pre oko 2 meseca

Kakav majstor od trenera sta god ljudi pricali bolji je od celavog
m

mrss

pre oko 2 meseca

Sram te bilo...
R

RendiOrton13

pre oko 2 meseca

Tako je to sa stranim trenerom, mora da se plaća. Domaći trener bi verovatno bio pod pretnjama i ucenama.
B

Brufen81

pre oko 2 meseca

ladno placamo dva trenera a nijedan ne valja
p

pozajmica od sina

pre oko 2 meseca

bilo bi super da vi placate
@

@ribarska

pre oko 2 meseca

Ne pitate se vi ništa..

Noki71

pre oko 2 meseca

Naravno,počinju spekulacije da Obradović napušta kormilo.

Salleee

pre oko 2 meseca

Spas u zadnji čas. Koliko para bace klubovi na neke nepromišljene poteze, kao sto je ovaj. Placas igrače i trenere koji ti ne koriste uopšte.

Matija Milutinovic

pre oko 2 meseca

Bolji je od spanulisa spanulis i nije trener
B

Bojan Gvozdic

pre oko 2 meseca

Daj Bože da potpiše za Efes,da skinemo njegova primanja sa grbače...
D

DrL

pre oko 2 meseca

Da mi Janisa vratimo brze bolje dok ima vremena ... Za sadasnjeg je prof - dr
Z

Zvezdasrbija plaća

pre oko 2 meseca

Sferopulosa,Mitrovića,Nedovića, Lazića,Kenana na sadašnje igrače a dovode nove.
D

DrL

pre oko 2 meseca

A vi ? Parker i drustvo !?
D

DraganKojic

pre oko 2 meseca

Vi jos ni pantera niste isplatili, a o žocu3.3 da ne pricamo

Ranijeri

pre oko 2 meseca

Ovo je dobro zbog Zvezde da ga ne placa vise a sto se tice Efesa nece se usreciti sa njim
r

ribarska

pre oko 2 meseca

Taman. I Sasa da se smeni i ode u Monako i da Spanulis dodje u Zvezdu
Y

Yo.dorro

pre oko 2 meseca

Kada vec placate 3 trenera, zasto ne dovede odmah Spanulisa, a Saletu opet dajte otkaz. Kad ste vec prvi klub na svetu koji placa 2 trenera, moze i 3.
J

Junker

pre oko 2 meseca

Onda bi usledio otkaz Sasi, pa opet novi trener koji isto tako ne bi selektirao ekipu pa u krug. Najnestrpljivi navijaci i uprava ikad igde.
G

Glovoro

pre oko 2 meseca

Bio sam protiv Duškove i Janisove smene i iskreno sam želeo da ostanu još koju godinu i zaokruže celinu. Ali Obradovića ostaviti je stvarno pogubno. On ne zna gde se vezuje
J

Junker

pre oko 2 meseca

Iste komentare sam citao i “Bio sam protiv smene Radonjica i Alimpija” pa “Radonjica i Duska” evo citacemo na zimu “bio sam protiv smene Sase”. Mozda Stiv Kera da vidimo ako ne dogovori sa Voriorsima i taman da potera Karija da imamo napokon sutera posto ovde navijaci to smatraju za minimum.
G

GostNbg

pre oko 2 meseca

Kad neko nije svestan svoje nebitnosti to je strašan problem