Komentari na vest

Valensija izbegla bruku u Blaugrani: Slepi miševi na korak do titule

zeljko markovic

pre oko 1 sat

Odigrali sjajno,da ne kazem rabili barselonu.Žao mi što na f4 nisu prošli u finale.Mžda bi i osvojili,kako god rade dobar posao.I sledeċe sezone ċe biti još bolje i mnogima zamrsiti konce.Sretno Valensija.

Vuk

pre oko 1 sat

Генијалан наслов на основу којег бих закључио да је барселона победила.

Predrag Blagojevic

pre oko 1 sat

Imao osecaj za valensiju da dobije u gostima gledam taco 2 kv

rajko vidic

pre oko 1 sat

Bravo za Montera br 1 u Valensiji
S

Staniša Žugić

pre oko 1 sat

Bilo bi lepo da ode u majstoricu, odlične utakmice pružaju i jedni i drugi

Nrconicar8

pre oko 1 sat

Sjajna ekipa je valencija zasluzeno ce osvojiti titulu!

Batina1

pre oko 1 sat

Ova Valencia zaslužuje titulu.

aura 222

pre oko 1 sat

uvek navijam za manji klub, tj valenciju
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 sat

ocekivano je da valencia osvoji ove sezone za klasu su bolji i od reala i od barselone

Slavko Filipovic

pre oko 1 sat

Kakvu bruku je izbegla?

Slavko Ćosić

pre oko 1 sat

Jedna je Valensija a Barsa neka puca trojke

Slavko Ćosić

pre oko 2 sata

Kada uđe voda u uši opasno je to . Barsa pala na forsiranje trojki

KAYA

pre oko 2 sata

Odlicni su ove sezone

Valent

pre oko 2 sata

Jaka serija, bice ovde jos desavanja

Dusan Stefanovic

pre oko 2 sata

Slepi miševi izbegli

Aki Grk

pre oko 2 sata

Jaka serija, bice ovde jos desavanja
V

Vlada9111

pre oko 2 sata

Ovo je ocekivano mnogo su bolji ove sezone

Popokatlpetl

pre oko 2 sata

Valensija je i u evroligi pokazala da ima strasan tim

SLR

pre oko 2 sata

igra valensija opasnu kosarku.
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Velika šteta ako Valensija ne uzme titulu.
A

Aleksandarrrr

pre oko 2 sata

Izbegli ‘bruku’? Šta je onda poraz Bajerna od Albe? Koji ste termin tu upotrebili?

Asd1

pre oko 2 sata

Monteiro presao igricu.

Mozzart Nalog

pre oko 2 sata

zasluzili su da osvoje realno

jaca966

pre oko 2 sata

velika valensika i mala barselona

nedeljko Petrovic

pre oko 2 sata

Bravo samo napred po tron
R

Roginjo

pre oko 2 sata

Bilo bi lepo da ode u majstoricu, odlične utakmice pružaju i jedni i drugi ali Valensija ipak za klasu iznad za sada
c

cv

pre oko 2 sata

cuj valensija izbegla bruku

perazdera6

pre oko 3 sata

svaka cast koja ekipa je valensija

Petar Kocevic

pre oko 3 sata

otiso u olimpijakos prlljavstina

KuukYY

pre oko 3 sata

ekipa vredna za raspad

Ivan Kozotic

pre oko 3 sata

Ma osvaja ovo valensija vidi se da su bolji tim od barse sto se tice pokretljivosti.
K

Kuki2121

pre oko 3 sata

montero los igrac
k

kurence

pre oko 3 sata

ovaj mali ide sigurno u nba, ne znam kako ce se tamo snaci ali bice steta ne gledati ga sledece sezone u evrolizi

nenanena2

pre oko 3 sata

Zaslužili su da osvoje titulu i to će se i desiti!!!

kolekole57

pre oko 3 sata

Izuzetna ekipa, svaka im cast, moze i sa manjim budzetom da se napravi timcima
R

Rectify1995

pre oko 3 sata

Košarka mora da pobedi, ajmo Valensija! Za Edina!

Smiljka Mirkovic

pre oko 3 sata

Bravo,Valensia ove sezone jeziva,mogli su i vise u evroligi.