Komentari na vest

Valensija izbegla bruku u Blaugrani: Slepi miševi na korak do titule

Dusan Stefanovic

pre 35 minuta

Slepi miševi izbegli

Aki Grk

pre 44 minute

Jaka serija, bice ovde jos desavanja
V

Vlada9111

pre oko 1 sat

Ovo je ocekivano mnogo su bolji ove sezone

Popokatlpetl

pre oko 1 sat

Valensija je i u evroligi pokazala da ima strasan tim

SLR

pre oko 1 sat

igra valensija opasnu kosarku.
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Velika šteta ako Valensija ne uzme titulu.
A

Aleksandarrrr

pre oko 1 sat

Izbegli ‘bruku’? Šta je onda poraz Bajerna od Albe? Koji ste termin tu upotrebili?

Asd1

pre oko 1 sat

Monteiro presao igricu.

Mozzart Nalog

pre oko 1 sat

zasluzili su da osvoje realno

jaca966

pre oko 1 sat

velika valensika i mala barselona

nedeljko Petrovic

pre oko 1 sat

Bravo samo napred po tron
R

Roginjo

pre oko 1 sat

Bilo bi lepo da ode u majstoricu, odlične utakmice pružaju i jedni i drugi ali Valensija ipak za klasu iznad za sada
c

cv

pre oko 1 sat

cuj valensija izbegla bruku

perazdera6

pre oko 1 sat

svaka cast koja ekipa je valensija

Petar Kocevic

pre oko 1 sat

otiso u olimpijakos prlljavstina

KuukYY

pre oko 1 sat

ekipa vredna za raspad

Ivan Kozotic

pre oko 1 sat

Ma osvaja ovo valensija vidi se da su bolji tim od barse sto se tice pokretljivosti.
K

Kuki2121

pre oko 1 sat

montero los igrac
k

kurence

pre oko 2 sata

ovaj mali ide sigurno u nba, ne znam kako ce se tamo snaci ali bice steta ne gledati ga sledece sezone u evrolizi

nenanena2

pre oko 2 sata

Zaslužili su da osvoje titulu i to će se i desiti!!!
k

kolekole57

pre oko 2 sata

Izuzetna ekipa, svaka im cast, moze i sa manjim budzetom da se napravi timcima
R

Rectify1995

pre oko 2 sata

Košarka mora da pobedi, ajmo Valensija! Za Edina!

Smiljka Mirkovic

pre oko 2 sata

Bravo,Valensia ove sezone jeziva,mogli su i vise u evroligi.