Komentari na vest

Voriorsi i dalje ne odustaju: Stiv Ker još dve sezone u Golden Stejtu

k

krisone

pre oko 1 mesec

treba im ozbiljno podmladjivanje. ok je da ostane zajedno sa stef karijem, pa onda mogu zajedno u penziju.
R

Riki97

pre oko 2 meseca

Treba da dovedu Jokica i eto im prsten.

voryk2510

pre oko 2 meseca

Definitivno najbolji tretza njih.

Lalala

pre oko 2 meseca

Batler se vraca za narednu sezonu, e sad da li ce ga trejdovati u zamenu za nekog drugog superstara...
S

Smithny

pre oko 2 meseca

nista od njih nema...