Komentari na vest
Voriorsi i dalje ne odustaju: Stiv Ker još dve sezone u Golden Stejtu
k
krisone
pre oko 1 mesec
treba im ozbiljno podmladjivanje. ok je da ostane zajedno sa stef karijem, pa onda mogu zajedno u penziju.
R
Riki97
pre oko 2 meseca
Treba da dovedu Jokica i eto im prsten.
voryk2510
pre oko 2 meseca
Definitivno najbolji tretza njih.
Lalala
pre oko 2 meseca
Batler se vraca za narednu sezonu, e sad da li ce ga trejdovati u zamenu za nekog drugog superstara...
S
Smithny
pre oko 2 meseca
nista od njih nema...







_(1).jpg.webp)
.jpg.webp)