Komentari na vest
Zanimljivo i u borbi za opstanak: Važna pobeda Beča; Đurišić predvodio Megu protiv Splita
Katarina Kaja
pre 2 meseca
Ohejsvisskshl jgishohslb kskvsks
6
6.75
pre 2 meseca
Beč doveo Bugarina kao spasioca i nije promašio...
m
majster
pre 2 meseca
Djurisic odlicno igra, nije trebala zvezda da ga salje na pozajmicu
H
HerPoa
pre 2 meseca
Stara dobra srpska tradicija, ostaje jos samo Mega da pobedi i gurne Cacak u baraz.
P
Predikat
pre 2 meseca
nazalost sinoc he bila sklanjalica klasicna
marko2991996@gmail.com
pre 2 meseca
sledece godine mora imati minute u zvezdi
Kristina Cvetkovic
pre 2 meseca
Bili su dobri zadnjih 2 minuta
MIHAJLO161203
pre 2 meseca
Odličan je Đuričić.
S
Slavasla
pre 2 meseca
FMP dominira prvo poluvreme i prospu sve u drugom, katastrofa
N
Nini3112
pre 2 meseca
Dobar je Djurisic,ima size,atletiku ali mu sut kroz karijeru nije dobar,moze da se radi sa njim i da postane dobar defanzivac,podseca me na Dangubica pre par sezona
u
uzicanin
pre 2 meseca
Toliko o patriotizmu FMP cuj Beč ih pobedio.kuci...namerno da bi Borac ispao.Bitange
D
Dukicar
pre 2 meseca
Dobar skroz
Милош Гроздановић
pre 2 meseca
Nadam se da ispada Split i SC Derby ili Beč

Gardira Gardirovic
pre 2 meseca
Veliki talenat,najzad svetlo na kraju tunela za nasu kosarku ! Bravooo
dinom555
pre 2 meseca
Fantasticno telo,skok prilikom suts ali na zalost istisnuce Miljenovica iz tima sledece sezone.
Amir Tuzlic
pre 2 meseca
Kad je i Beč ušao u ABA LIGU onda je to kraj košarke još pobedi FMP užas.
Z
Zula
pre 2 meseca
Namestena utakmica,Bec nije predodredjen da igra 2.ligu.
U
Uncledrew
pre 2 meseca
Samo borac cacak da ostane. Ostalo je nebitno 💪

perazdera6
pre 2 meseca
Djurisic odlican taman da se razigra da sledece sezone bude pracka i odlicna opcija za zvezdu na beku
S
Sunce555
pre 2 meseca
Mislim da Djurisic dijamant i da mu treba dati ozbiljne minute sledece sezone u Zvezdi.
D
Drhaus86
pre 2 meseca
cudne utakmice fmp u ovom delu sezone

Bibras Natho
pre 2 meseca
Ništa kontra splita!!!
j
jelajkp
pre 2 meseca
Bice veoma zanimljivo
J
Jolika1985
pre 2 meseca
Cestitke na bitnoj pobedi
C
Cacanin
pre 2 meseca
Dve najvece prevare u Abi,Nikitovic i Ocokoljic.
Isti sabloni ponasanja.
Poraz nikad ne priznaju.
Uvek lociraju krivca.
Hvale sami sebe.
Pricaju o uspesnoj sezoni na polusezoni,a sezona neuspesna.
Govore o mladim igracim,imaju po jednog .
Objasnjavaju uvek da je supranik kvalitetniji i iskusniji.
I obojica nagradjena selektorskim mestima
Amin!
S
Storari23
pre 2 meseca
Ocokoljić od ovog KLS sastava Borca izvukao 200 posto, bez ikakve pomoći grada, pomoću štapa i kanapa uz pomoć par entuzijasta pravo je čudo da su tu gde jesu. Do pre par kola bili jedini klub ne samo u ABA nego i šire bez ijednog stranca a sa 8 igrača rođenih u Čačku! Sve u svemu sa onim sa čim je raspolagao izvukao je max maximuma!
Kad dodamo nekoliko krađa (najupečatljivija ona protiv Zadra u Čačku) i sa ubedljivo najlošijim suđenjem sve je ovo premija.
Quattro
pre 2 meseca
Za Djurisica imam osecaj da svaku moze da da 30+ poena od kad je dosao sa koledza 😂 cuva se za sl. sezonu za sad
L
LFCC
pre 2 meseca
Cuva se za 5 min po itakmicu EL u zvezdi
Aleksandar Osmanovic
pre 2 meseca
ma dovedite drugog
Olga60
pre 2 meseca
Mnogo losa liga
Goran Bradulovic
pre 2 meseca
Djurisic je ovde? Mislio sam da je u NBA
O
Ok
pre 2 meseca
A gde si ti na ulici sa telefonom u ruci koji ti je sve.
Pa dodo sam
pre 2 meseca
Da, brate, i Koštunica više nije premijer..
B
Boldrick
pre 2 meseca
Uzas liga








