Komentari na vest

Željko se vratio! Obradović: U meni još gori vatra, lako sam pronašao motivaciju

G

Goxxx902

pre 5 minuta

A hoce li grobari i dalje da masu onim velikim zastavama sa likom njihovog idola?

Slavko Ćosić

pre 5 minuta

Ne brukaj se , da ne bude svašta . Mala šala . Trenerčina ako ga budu slušali.
i

ivi

pre 6 minuta

Vidi brate Partizan 15000 ljudi na aredrmu ali pao puca beogradu sa sve posuljmenim
G

Goxxx902

pre 8 minuta

A motivacija se zove Dolar. Da se ima za jos neku zgradu na Zlatiboru. I za kazino, naravno.
G

Guzva u sesnaestercu

pre 13 minuta

Aj u po 20 marke da ce kumara da ga tera u decembru
a

anelej110

pre 14 minuta

Gori vatra zvana 10.5mil e, Partizan je jedini klib u kojem ja mogu da radim ili cu raditi ovde ili necu vise nigde raditi,jednostavno je.

Milan Milutinovic

pre 17 minuta

Ne razumem navijace Partizana da zvezdasi moraju da postuju Zeljka Obradovica.Za EP 97 i SP 98 mu hvala ali navedite mi gde to navijaci drugog kluba moraju da obozavaju trenera rivalskog kluba.Sigurno na primer navijaci Boke obozavaju Marsela Galjarda.Navijaci Reala sigurno obozavaju Gvardiolu.
P

Påpåp9097533

pre 28 minuta

Za dlaku dobio Zitka jakovljevica... Dugo je razmisljao gazda Panate izmedju Zeljka i Zitka....presudilo je 9 evroliga nasuprot 6 zitkovih.
G

Gost VI

pre 29 minuta

Za uspehe u prošlosti, prvi sa Partizanom, svaka čast. Za uspehe ubudućnosti ćemo videti. Mislim i da mi navijači Partizana malo preterujemo. Partizan je za mene jedan, jedini. Sve ostalo, igrači, treneri, su prolazni. Ne može ni jedan igrač, ni trener biti jači i bitniji od Partizana. Žoc je sada zasnovao radni odnos sa Panatinaikosom i mora da poštuje svoje radno mesto. Mi moramo da poštujemo i volimo svoj klub, i to je to. Nema mešanja emocija kad igraju jedan protiv drugog, mi volimo svoj klub.
R

Razbijanje

pre 5 minuta

Kakve emocije prema Panatinaikosu, treba da ih razbijemo ako budemo mogli, isto kao ove sezone.
B

Branimir Milev

pre 33 minute

Obradović Željko!!!

Milos Veljkovic

pre 34 minute

nista ne podlozi vatru bolje nego par miliona evra

Aleksandra Martać

pre 39 minuta

Od rečenice da želi samo da bude u partizanu do toga da je brzo našao klub, svakako sve najbolje

dusann55555

pre 39 minuta

Pronasao je motivaciju u vidu para
M

Mata12

pre 44 minute

Koja je ovo prevara od coveka!!!
G

Goxxx902

pre 7 minuta

Malo je reci da je prevara.

Rops

pre oko 1 sat

A mi oterali sve velike ljude nema strpljenja zato i menjamo trenere kao carape...
j

janees

pre oko 1 sat

Vratio se najveci od najvecih
!

!

pre oko 1 sat

"Malo ko zna da je u Čačku daleko više navijača Crvene zvezde nego Partizana, i u fudbalu i košarci. Na primer, Dragan Kićanović je veliki simpatizer crveno-belih. Željko Obradović i ja smo takođe veliki zvezdaši, samo što igrom slučaja branimo boje Partizana!", rekao je Marko Ivanović Badža dok je igrao u crno-belom dresu.
S

Scouser

pre 28 minuta

Pokazao sam ortaku taj isecak, kaze ovo nije tacno, photoshop... 😂
A

Aha.

pre 18 minuta

Dobro,znaci i vasi priznaju da su najvece legende Partizana pravile istoriju u crno-belom dresu.Hvala na podsetniku

tokisa92

pre oko 1 sat

Bravo zeljko, tako i treba. Srecno i samo napred
R

Realni navijač

pre oko 1 sat

Sapunica je počela,ne gledamo više u tuđe dvorište,ajde da se okrenemo našem voljenom klubu,koji je veći od svih,pa i od ovog čoveka koji je lako našao motivaciju iz miliona razloga.
Z

Zzt

pre oko 1 sat

Last dance za zeljka

Henry14

pre oko 1 sat

Legenda je Partizana,najveci svih vremena.Ali ovo je jos jedan dokaz da niko nije veci od Partizana pa ni on.Kao neko sa ogromnim uticajem i integritetom morao je pazljivo da bira sta ce da prica,niko nije siguran u bilo sta.Sa srecom Zoc,uzmi tu desetu.A mi cemo sami svoje bitke da bijemo da oteramo zlo iz kluba.
g

goks

pre oko 1 sat

To "Niko nije veći od Partizana" je samo fraza, jer da nije tako lik koji ne sme da se pojavi na utakmici ne bi bio predsednik kluba.
M

Mnr1

pre oko 1 sat

Bravo za Zeljka, sto bi se reklo “ one last dance” , trebao je biti sa nama ali jbg, nekad se neda
9

98765

pre oko 1 sat

10500000 motivacija
J

JBL

pre oko 1 sat

Vredi bar jos toliko.KRALJ je docekan u Atini!!!
n

ng

pre oko 1 sat

"ako imas motivaciju možeš da uradiš šta god hoćeš"-izgleda da u partizanu nije imao motivaciju
L

Lacky

pre oko 1 sat

Lako je našao motiv...4 mil. po sezoni...jbga,ljubav je ljubav...

Valentina Kolar

pre oko 1 sat

Zaboravio sve za 6 nula

Sale Milosavljevic

pre oko 1 sat

Najbolji se vratio definitivno.
K

Komedijaa

pre oko 1 sat

Ljubitelji franjinog mezimca kadar nevera
J

Jole 39

pre oko 1 sat

zato sto su vam od svega pare prece
S

Saša_PFC

pre oko 1 sat

Naš Željko naj veći Željko eto proda veru(Partizan)za večeru(novac).Pričao nam je bajke o ljubavi prema Partizanu i trebalo su mu nedelje i meseci da se oraspoloži i dodje u Partizan a sada kako cujemo za dva dana je nasao zajednicki jezik za Grcima.Pitamo se zasto dok je Partizan bio u potpunom kanalu nije nikada dosao u takav Partizan i pomogao mu da se izdigne iz svega.Dosao je kada je Partizan konsolidovan i kada je uprava na celu sa Ostojom dovela u red i finansije i klub i kada je tek nasao zajednicki interes u Partizanu odnosno koliko novca ce on licno dobiti e tek tada je dosao u Partizan.Prodavao nam je pricu o ljubavi prema Partizanu i verovali smo mu...verovali smo da mu je Partizan jedini izbor do kraja svoje karijere i da ne postoji niko drugi osim Partizana.Doziveli smo eto to sto smo doziveli i bas me interesuje da li neki koji su mu davali do sada podrsku i dalje biti takvi.
@

@

pre oko 1 sat

Sta tebe briga sta on radi? Naravno da ce da prihvati ponudu da dokaze vama svima koji s£rete da je potrosen , da ne moze nigde da vodi, da mu niko nece dati te pare. Sad cemo da vidimo kako ce mag Ostoja da utegne klub, ajde bas da vidim sad

micaredstar72@gmail.com

pre oko 2 sata

casovi ljubavi.Koja je ovo prevara od coveka
E

Eh

pre oko 1 sat

Kada coveku koji osvojio 9 Evrolige neko kaze da je prevara,sta reci .
N

Normalno

pre oko 1 sat

A vi kako te?Kako vi stojite sa ljubljenjem grba 😁,to jes sa sut kartom po drugi put.

Malilija031

pre oko 2 sata

Volimo zoca vise nego oca

Zivot je igra

pre oko 2 sata

Srecnoo Zeljko u gr
C

CD

pre oko 2 sata

Da se Sveropulos vrati u Zvezdu pa da vežemo 10:0 sa Panatom. 😀
M

Markusss

pre oko 1 sat

Pita baš Željko jel dolazi u Olimpijakos da cepaju sad derbi u Grčkoj.

Vanja Mladenovic

pre oko 2 sata

Tol'ko o tome samo Partizan
P

Povratak kuci

pre oko 2 sata

Vraca se Zeljko kuci, u svoj klub u kojem je proveo vise od pola svoje karijere

Milan Lukic

pre oko 2 sata

jedostavno je najveci trener ikad
7

75dr

pre oko 2 sata

Povratak kralja tamo gde ga najviše vole
9

92929229

pre oko 2 sata

Ili Partizan ili kraj karijere rece veliki obrad hahaahahahababaabababbhahahahaaha
N

Normalno

pre oko 2 sata

Neko je veliki Obrad,a neko je mali klub sa Malog Kalemegdana.
P

Pitaj te

pre oko 2 sata

Vi vaseg Obradovica da li voli patlidzan i koliko kosta obraz.
E

E vidite

pre oko 1 sat

Ovaj Grk koji ga sada placa prozivao ga Rumenim,crtao mu patlidzane po glavi i sprdao se sa njim pa zato pitam koliko kosta Obradovicev obraz.
@

@E vidite

pre oko 1 sat

I taj Grk sada sedi pored njega i svaki put kada ga spomene na konferenciji kaže Kir Obradović. Zamisli, mire se ljudi, ko bi rekao
/

/-/

pre oko 2 sata

3,5 miliona godisnje su jaka motivacija

Nadja17

pre oko 2 sata

Posle svih trofeja i uspeha i dalje pronalazi motivaciju i glad za pobedama

Bojan76

pre oko 2 sata

Ovakve reci najbolje pokazuju zasto je Zeljko Obradovic toliko dugo u vrhu evropske kosarke
K

Kuku

pre oko 2 sata

Neverovatno je kako je sve najgore skupljeno u i oko tog kluba licemerje ovih iz partizana ,uvek su im pare najprece
H

Hm

pre oko 2 sata

Jel realno da ovoliko pucaju kompleksi ove crvene sto neki tamo Grk dao svoje pare Zeljku,koliko su oboleli u mrznji i zavisti da oni ne vide vise realnost ispred sebe ,nego im je samo Zeljko u glavi.
R

Raša P

pre oko 2 sata

Ko jednom pobegne bežaće stalno! Da je bilo pravde ne bi bio trener!

cima88

pre oko 2 sata

Zeljko se pogubio.ne žele ga vise
S

SR B I N

pre oko 2 sata

Strašno ej šta je Žoc napravio od KK Partizan. Prvenstveno ovi koji laju na ostoju treba da shvate da ga je Ostoja i doveo u Partizan, da bi on htio onda da smijeni Ostoju. Željkov angažman je već dogovoren kaad je PArizan igrao u Atini ali to je tako lako prošlo kroz uši i zaboravilo se. Pričao je da nema ugovor sa Partizanom a imao je skoro iste pare kao što je dobio u PAO. Imao je istii a i bolji tim od Penjaroje a bio zadnji na tabeli i ništa nije napravio. Partizan je sezonu završio sa NULA trofeja i užasnim plasmanom u Evroligi. Ali njegove navijače je neko ubijedio da im je uspjeh što su dobili Zvezdu. I jedni i drugi navijači su toliko glupi d aje to skoro pa nevjerovatno. Dva državna projekta koja su imala više para od većine timova u EL a vidite im rzultate.
S

Smarate sa tim branjenjem miajilovića

pre oko 2 sata

Nema smisla to što pričaš. Obradović je izabrao Partizan, a ne obrnuto. Valjda je to svima jasno sada

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Ostoja je molio Željka da prihvati da bude trener klub je bio pred bankrotom promenio je tri trenera u sezoni Ostoja bi tada da nije Željko prihvatio morao da napusti pa pitaj ga zašto je prećutao da je Željko prve godine kad je došao radio tada bez para to je pre nekoliko dana izjavio Iskjerdo da je prve sezone samo stručni štab primao platu a Željko nije.
@

@

pre oko 1 sat

Eto ga sad Ostoja na delu, pa da vidimo
G

Gost Pera Kojot

pre oko 2 sata

Cuvaj se ti Obradovicu Dzonsa da ne ugasi tu vatru kao kod Nana.
M

Manipulator

pre oko 2 sata

Nemojte molim vas da se pravimo naivni da ne znamo o čemu se radi. Uzmite tabelu Evrolige u dve zadnje sezone i vidite kako se završilo. Pa, onda uporedite malo. Znate o čemu pričam, kao i svi što znaju.
V

Vaaanjaaa

pre oko 2 sata

Uzmi u prethodne tri pa vidi pa crkni od muke jer to necete nikada uspeti
M

MareSu

pre oko 2 sata

Kao navijač Partizana, nisam verovao kada se vratio u Partizan... Velika imena koja su došla verovatno i zbog njega samog, da se ne nabraja Punter,Exum, Ledey, Mathias i ostali igrači.. Sve je bio kao san... Zaista hvala mu na tome... Aliiii, čitajući komentare na društevnim mrežama, ovde i ostalim sajtovima, vidim kako mnogi navijači i dalje Željka dižu u nebesa a teraju limara.. Isti taj Željko je sastavljao tim svaki put... Sam je birao Washingtona, Kaminskog, Miltona, Jabarija, PJ Doužera i ostalih imena posle famoznog poraza od Reala... I zašto nije uspeo, iz prostog razloga što je počelo vreme da ga gazi i forsiranje njegovog stila košarke. Mnogo prljavog veša je izneo nakon odlaska, čime je dodatno podgrejao masu kako je on jedini ispravan, i ustvari oteran. Svaka utakmica koja je bila na nož na 50:50 mi smo je gubili. Za sve to vreme nisam čuo ili pročitao da je izjavio pogrešio sam JA lično izborom akcije ili izmenama igrača... Ili je bilo do sudija ili je bilo sešćemo i analizirati isto... Otišao je u Panatu, imaće neograničen budžet kako je kumara i sam izjavio, Nun,Osman,Lessort,Heyes, Sloukas, + što će dobiti još par igrača koje ni mi ni zvezda zajedno ne možemo potpisati.. Tako bi trener mogao i ja da budem.. Sve u svemu braćo puna podrška za našeg ćelavog Španca koji je preuzeo brod koji je maltene već potonuo... NIKO ALI NIKO NIJE VEĆI OD KLUBA I SVETOG GRBA!!! VOLIM PARTIZAN!!!
K

Korekcija

pre oko 1 sat

Dolazili su zbog para, ne zbog Zeljka. Te price da su zbog Zeljka je krizni PR koji je nastao nakon sto je Panter u prvom intervjuu po dolasku rekao da je ogromna kolicina para u pitanju. Nakon toga je imao jos 10 intervjua u mesec dana gde je pricao da je zbog Zeljka dosao kako bibse oprao, i nakon toga je svaki novi igrac po automatizmu morao da prica da je zbog Zeljka tu.
b

bbgarko

pre oko 2 sata

Ma boga mi svasta ce tu da bude ,ako se zadrzi
o

opstanak

pre oko 2 sata

Željko bi lako opstao u divljini i bio bi vođa izviđača. Ne trebaju mu ni kremen ni šibica ni upaljač najlakše se vatra pali zelenim novčanicama.

Dorcolac

pre oko 2 sata

Časovi ljubavi?
P

P595595509

pre oko 2 sata

Odlozeni do daljnjeg
N

Normalno

pre oko 2 sata

A vi kako te?Kako Saso ?Jel jos uvek ljubi grb😁
.

..

pre oko 2 sata

U Grčkoj mu sigurno neće poturati klipove pod noge od struktura unutar samog kluba do režimskih medija i botova, niti će ga uvlačiti u politiku, imaće 5 puta normalnije uslove za rad u Grčkoj nego u Srbiji. Srećno mu bilo.
S

Slavuj

pre oko 1 sat

Ti pričaš o normalnim uslovima u Grčkoj? Koliko je tamo normalno i bez tenzija imali smo mogućnost vidjeti tokom finala plej ofa. To je toksičnija atmosfera i od beogradske. Baš me interesuje kako će to izgledati sledeće sezone. Kako je bilo ove i prošlih, vidjeli smo. Ako je to normalnija atmosfera koju je Željko priželjkivao, onda se mi svi kopčamo na leđima. Biće ipak da je 3,5 miliona po sezoni dovoljan razlog da upliva u mulj atinskog rivalstva. Tu je proveo dosta godina i neće mu biti strano, mada je sada intenzitet nemoguć. Biće zanimljivo gledati ove godine grčku ligu, bar u plej ofu, jer ipak je Željko legenda Panate
T

Tsog

pre oko 2 sata

Hoce biti prijateljska pao-partizan u Australiji?
G

Gost.

pre oko 2 sata

Para vrti gde burgija nece
N

Nele0209

pre oko 2 sata

U njemu vori vatra hahaha, za 10 milki🤣
M

MilanChe1986

pre oko 2 sata

On se uvek lako dogovori,samo su mu pare bitne,ostalo voli sve ali do zadnjeg evra,nesrecni partizan turke i ove

Isa Peric

pre oko 2 sata

Bilo bi lepo da Grci dodju do osme titule pa valjda ce i on uzeti onda 10- titulu u Evroligi !!

kiboooo

pre oko 2 sata

Laka motivacija 10 miliona
u

uh

pre oko 2 sata

E Željko, Željko, zar je teško u životu priznati grešku. Ok, ja sam kriv, zajebo sam se u Partizanu dovodeći pogrešne igrače i to je to. Ostaćeš trener sa najviše trofeja što te ne opravdava da si mali čovek. Pobegao si i ostavio navijače da se jedu među sobom.
A

Ahahhahaahahaha

pre oko 2 sata

🤣🤣🤣🤣🤣🤣dobar vic crvenkapice,dobar🥳🥳🥳🥳,daj jos neki znas ono Partizan i Zvezda su jedini klub iz Beograda koji su doneli Titulu prvaka Evrope .
@

@ahahahha

pre oko 1 sat

Jesu. Cak je Zvezda donela pre Partizana
G

Gost768

pre oko 2 sata

Za 3.5 milke po sezoni i ja bih je našao🤣
U

Urke17

pre oko 2 sata

Za motivaciju ima preko 10 500 000 razloga, kako da je ne pronadje.
a

anelej110

pre oko 2 sata

Ovo je jedini klub u kom ja mogu raditi ili ce viti tako ili ja necu vise nigde raditi,jednostavno je.

cone1312

pre oko 2 sata

Srecno zoccccc..

nikola.p

pre oko 2 sata

Ma šta će nama Željko kad imamo Ostoju!

Nemanja Panic

pre oko 2 sata

Za prave navijace Partizana ovo nije nikakva izdaja...Oteran je odavde..Bice prilike kad sve ovo prodje da zavrsi sta je zapoceo...
П

Пробудите се

pre oko 1 sat

Не знам на које не људе мислиш да су га птерали! Вероватно на оне који су га довели хахахах. И плаћали га дебело, за српске услове више него дебело! А отишао је САМ после скора 2-8 и понижавања од свих редом, па и Асвела. На колико утакмица сте имали серије по 0-20 са овим некад великим стручњаком кога прегазило време! Схватите да је човек за пензију - не иду људи џабе у пензију са 65, време их прегази, долазе млађи, енергичнији, полетнији… Дакле, нико га није отерао. Чекали сте га као Бога из Атине а он се већ тада био договорио, како вам није јасно? Зато је прошао кроз масу а да није застао, једном речју вам се није обратио, а ви му певали, скандирали, лет пратили… Још колико треба да вас понизи да схватите? Пробудите се аман бре! Видите ли да и сад лаже - као прекјуче се први пут видели и разговарали, а грчки медији НЕДЕЉАМА пишу да је завршено, да се само чека прави тренутак… И уговор обелоданили. А знате ли колико се дуго ти уговори праве? Ви мислите сели њих двојица, хоћеш 3,5 милиона, хоћу и решено? Е брееееее колико сте наивни и смешни, па ти уговори имају гомилу чланова, заштитних клаузула, свега… Не ради се о 10,5 хиљада евра, него милиона! Ма шта ја вама објашњавам кад живите у свом балону!
E

Ehhh

pre oko 2 sata

Gde su pare tu je zelimir

Mačva Šabac

pre oko 2 sata

Puno sreće Žoc.Da imam pare,platoio bi te i 20 miliona.Jer ti to i zaslužuješ.Najtrofejniji Trener sa DEVET TITULA EVROLIGE mora da bude najplaćeniji.A,ne kao neki što im je san od malih nogu da budu treneri svojih klubova,i ne spominju MILIONSKE CIFRE za tu ljubav prema voljenim klubovima.LICEMERI
B

BcBursa

pre oko 1 sat

Ima 5 titula EL, 4 FIBA LŠ, 0 EuroCup-ova i NBA prstena.

Luka Kovijanic

pre oko 2 sata

nek je srecan i na drugom mestu.
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre oko 2 sata

Mozzart i navijači Partizana kao ostavljena devojka koja još pominje bivšeg i želi da zadrži neku vezu sa njim, a on već trese novu ribu. Partizan je pomenuo u dve rečenice i vi ste odmah to stavili u naslov. Odmah nakon toga se vratio na Panatenaikos, Atinu i na pohvale svima tamo. I naravno da će da nađe motivaciju sa tolikom platom. A grobari i dalje veruju da je on otišao iz Partizana jer su više sile bile protiv njega.
A

Aha.

pre oko 2 sata

A ti se kao pravis Francuska sobarica.
Z

Zanimljiva metafora

pre oko 2 sata

Navijači Crvene Zvezde kao usedelica koja samo komentariše tuđe živote dok vreme prolazi a ona stoji u mestu.
J

JBL

pre oko 2 sata

Čeka se STRUČNA reakcija Anđusa i POMETLANIH!!!
В

Веља

pre oko 2 sata

Само ви немојте о метли! Девет у низу ће остати забележено за сва времена. Успут, "погледајте табелу Евролиге, ваљда и то нешто говори..."
-

---

pre oko 2 sata

Neka hvala, od tog zmazavog ludaka se ništa ne čeka
G

Gost233

pre oko 2 sata

Jeste, samo si rekao da ćeš ili raditi u Partizanu ili nećeš raditi...
g

gost233@@

pre oko 2 sata

Pa vidis brate c
M

Mali srbin

pre oko 2 sata

Samo čekam sad ostojine grobare kad krenu ga pljuju jer eto rekao je da će raditi u partizanu ili neće raditi,a to sto je ostoja za sve ove godine ispričao priča da nema granica laži to njih ne pogađa i to nije važno.Pustite coveka da radi gde želi,ovde se nije slagao sa vašim presednikom i otisao je cemu sad ljutnja?Najaci su ostojini grobari koji se drže reči...mirotic pa sad zeljko,kako oni drže do reči i njih da prevaris.
n

nadrealnoo

pre oko 2 sata

Kad krene Oly da ih samara, krece prica kao iz Partizana, pogledajte tabelu El i Grcke lige i bice svima jasno o cemu se radi...hahhahahhaha...Kako se ta izjava brzo zaboravila...A epska je...
d

dsfsd

pre oko 2 sata

Коментари несрећних и малих људи, ајде мишеви у рупе. Паметан потез, ова земља је у сваком смислу канцерогена. Овде опстају само муфљузи и хоштапери, зато смо ту где нам је и место.
S

Slobodno

pre oko 2 sata

Idi za Žocom,ako ti tvoja zemlja nije dobra,koliko mrzitelja svoje zemlje dobro uopšte i postojimo.
r

riochapke

pre oko 2 sata

Nije čovek mrzitelj Srbije, samo je rekao činjenično stanje države i nacije. Jel treba da se zavaravamo da smo ekonomski tigar, najuređenija i najrazvijenija zemlja na svetu?!
@

@Slobodno

pre oko 2 sata

Јаој какав патриотизам, каква емоција, сузице бришем црвено-белим дресом
G

Gostiii

pre oko 2 sata

Sta su hoštaperi?
M

Majkoo

pre oko 3 sata

Motivacija od 10 miliona a rekao je da nece nigde raditi osim ovde
b

b05ke

pre oko 2 sata

Koliko vas zapravo boli cinjenica da niko iz vaseg kluba ne moze da uzme tolike pare. Hvatate se za tu izjavu kao da je rekao da ce da promeni ime svom klubu.
b

babajaro

pre oko 1 sat

A sta tebe motivise da radis u firmi u kojoj radis? Da ti povecaju platu, to ti ne bi bila motivacija da se malo vise trudis? Bas ste piglu covece...
M

Mikac678

pre oko 3 sata

Sad će Želimirovci da počnu da navijaju za Panatu, jer čemu svrha navijanja za svoj klub ako ga ne trenira Željko 😁
N

Normalno

pre oko 2 sata

Necemo da ga pljujemo,kao vi sto ste po drugi put napljuvali i oterali vasega Obradovica.
H

Host

pre oko 3 sata

Koliko je tesko cig**ma da priznaju da ovakvog nikad nisu i nece imati. Njima nije jasno, vazno da se uzimaju titule i da slusaju Terzu i Covica
m

menkopenko

pre oko 3 sata

Zeljko sampion sveta

Zoran Jeremic

pre oko 3 sata

Gori vatra za lovom
M

MAVERICKS

pre oko 3 sata

Cim si dobio neogranicen budzet nasao si motivaciju samo pod tim uslovima mozes da radis," Ili cu raditi u Partizanu ili nigde necu raditi" BUDI COVEK NE BUDI ZELJKO OBRADOVIC!!
A

Ad

pre oko 2 sata

Ma nemoj tako druze. Svaka sponzorusa svoju tugu leci skupim poklonima,a ovde ova sponzorusa skupim ugovorom
J

Jole 39

pre oko 3 sata

"Ili ću biti ovde ili neću raditi" ali 10 miliona je 10 miliona Srecan je sto u Srbiji sve zaboravljaju
E

Evo gaaa

pre oko 3 sata

Prodavac maglee
P

Povlenske magle

pre oko 3 sata

Pa prodaj je i ti majstore, ako si sposoban.
K

Kijja

pre oko 3 sata

Kako gori vatra zar se nije zalio da ima zdravstvene probleme zbog kojih je morao da ode?
c

cv

pre oko 3 sata

pa i meni bi gorela za 12 miliona
B

Bojsi

pre oko 2 sata

Zamisli preko 30 godina si najbolji evropski trener,radis u najaci klubovima Evrope,i pare su ti motiv?Novac koji on dobija ide uz njegovo ime i pedigre i verujem da ima para za 300 godina da zivi da ne razmislja.
D

DosijeX

pre oko 3 sata

10 miliona razloga za motivaciju.. Gde će ti lepsa motivacija, posle fijaska u voljenom klubu.. Počinje sezona lova na zečeve!!!
N

Ne umanjuj

pre oko 3 sata

12 miliona, i zaslužio je svaki evro
A

Ahaahahahah

pre oko 2 sata

🤣🤣🤣🤣🤣Kakav li je vas fijasko vec 80 godina,a Zeljko 2023 uradi vise nego vi za 80 godina postojanja,🥳🥳🥳🥳
g

gost150

pre oko 3 sata

Veliki si Željko!

Rosavi

pre oko 3 sata

Imao je 10 miliona razloga da pronadje motivaciju
m

miki.mocart

pre oko 3 sata

Koliko svalog grobara boli ova vest... Ostojaaa odlaziii
C

Crazyy

pre oko 3 sata

Stvarno se vratio? Kad? Otkud odjednom ova vest?
G

Gost Pec

pre oko 3 sata

Sve najbolje....Ostoja,dodji molim te u arenu....da i tebe pozdravimo!!!
D

Dzoe

pre oko 3 sata

Vatra od 2 miliona.
S

Staniša Žugić

pre oko 3 sata

Ajmo zeljo ajmo samo rokaj i osvajaj tituleee

Stefanbiki95

pre oko 3 sata

Reko si samo partizan i niko drugi

Stefanbiki95

pre oko 3 sata

Reko si samo partizan i niko drugi