Komentari na vest
Crno-beli i formalno u finalu plej-ofa, raspucani Strahinja Stanković
G
Gataric
pre oko 1 mesec
Uspeli su u nameri da sve unište i mogu da igraju jedino sa samim sobom. Kakav je to uspeh kada pobediš ukupno 23 razlike u polufinalu plejofa? Tuga,čemer i jad.
I
Ivi
pre oko 2 meseca
Da Partizan je rukomet najvise trofeja najbolji medjusobni skor sa svima jer istorija se ne zavrsava 80 tih godina proslog veka kao kod nekih tako da Parrizan je rukomet
T
Titullaaa
pre oko 2 meseca
Slavimo pa pionir i LŠ
I
Ivi
pre oko 2 meseca
Sve su unistili oni anonimusi iz novog sada sa onim uzastopnim titulama koje im ne pripadaju sad se rukomet vraca jer Partizan je rukomet
e
eewewewq
pre oko 2 meseca
Partizan i rukomet hahahaha daj pogledaj istoriju druze
Hrabro srce
pre oko 2 meseca
Da su rukometasi hrabri kao vatrepolisti...
n
ni do članaka im nisu
pre oko 2 meseca
niti uspešni,niti hrabri!
D
Darko M.
pre oko 2 meseca
Samo jako! Bravoo!
hajriijadjuric
pre oko 2 meseca
Ovi momci imaju moral,srce i ne daju da se vaterpolo uništi.Napred sa vama smo...
I
Ivi
pre oko 2 meseca
Bokili sledeci su tvoji komiti iz makedonije samo nemoj da kukate ko prosli put jedan je sef Partizan
rosa100
pre oko 2 meseca
idemo brre najjaci smo bravo
B
Boki13
pre oko 2 meseca
Oljustili smo leskovacku muckalicu sledeca je slanina napred Partizan jer mi smo rukomet
I
Ivi
pre oko 2 meseca
Jeli botovi jel sufo i sad sredio plus 15 za Partizan jao ko vas ne zna
B
Botovi
pre oko 2 meseca
Nije,Partizan zasluzeno uzima titulu i svaka cast.Problem je sto se mesa i kroji i prvu ligu centralne Srbije.
G
Gost333-555
pre oko 2 meseca
Unistio je sve i sad zasluzeno igraju sami sa sobom.
I
Ivi
pre oko 2 meseca
Oljustili smo leskovacku muckalicu sledeca je slanina napred Partizan jer mi smo rukomet
M Nalog
pre oko 2 meseca
ajmooo bre bravo




.jpg.webp)



