Komentari na vest

Dobro je, krenuli smo pobedom!

D

Dejan23

pre 18 minuta

ajmo samo jako devojkee!!

MiraGajic91

pre 25 minuta

Bravo devojke, neka sezona bude uspešna!
F

Fan sam ženske odbojke u Super Ligi Srbije

pre 27 minuta

Veliko bravo za pobedu devojaka. Svaka im čast. Samo napred i biće sve kako treba. Anja Zubić je odličan korektor. Ona je kod Jove Cakovića u Jedinstvu iz Stare Pazove. Samo da selektor Zoran Terzić da šansu i Nađi Antonović iz zvezde i to je to.
A

Anica23

pre oko 1 sat

Bravo, sve cestitke za devojke
a

aki2244

pre oko 1 sat

Svako ko mi lupa minuse na objavu je umobolan kap ionaj loji i nalon pobede pise lose i mraci vama treba pomoc 😎😎.Kada pravi znalci lazu za zubic da je nova tijana onda ce biti tako a je strucnjsci na tastaturama kao i onaj brundo samo vam on fali da se javi 🤣🤣
O

Odbojkaski Grof

pre oko 1 sat

Stari svaka ti cast za analizu, ne znam zenski sport, samo ako su u bikiniju

srecko Janjic

pre oko 2 sata

Mi cemo i posle Tijane biti velesila u odbojci kolimo vidim zubic nova Tijana sig 😍😍
G

Gostilo

pre oko 3 sata

Meni deluje da je Zubić donela balans u ovu ekipu. Mogli bi mi da iznenadimo i Poljsku, ali mora da se bori za svaku loptu 100%. Tad Poljakinje posustaju.

Sterlings Braunfels

pre oko 3 sata

Zašto samo naša reprezentacija svake godine igra sa kombinovani sastav neka teška mutljavina i zbog lošeg plasmana kad dobije težak žreb za svetsko prvenstvo biće kuknjava kako nismo imali sreće.
i

ivanKg

pre oko 3 sata

Hena je preslatka ozeni me 😍😍
j

jokabejbe

pre oko 3 sata

idemo dalje devojke srbija je uz vas
a

aki2244

pre oko 3 sata

Mi cemo i posle Tijane biti velesila u odbojci kolimo vidim zubic nova Tijana sig 😍😍

Valentina Kolar

pre oko 3 sata

Bravo devojke, idemoooo
R

RADOJKO.srb

pre oko 3 sata

Ubi nas Mirkovic.Ostara a i dalje ppjma nema