Komentari na vest

FNC 24: Poraženi Bakočević i Stošić

V

Vladislav78

pre 10 meseci

Vaso bakocevic dzak za udaranje krompira,ali ni Darko nije nista bolji. Srbin sam,ali hrvati su uvek imali bolje borce, ne zato sto su jaci,jer, ulagali su uvek u ovaj sport, jos od pre cikatica.
D

Dzo S

pre 10 meseci

E bas mi smor za Darka.

Highway to Hell

pre 10 meseci

"Loše vece za srpske borce" Vaso Bakocevic A od kada je taj rijaliti šarlatan postao srbin?
h

hahahahhhahha

pre 10 meseci

otkad je Vaso srpski borac???
A

Aca Trica

pre 10 meseci

Naši borci su jaki samo na rečima.
E

Epaaaa

pre 10 meseci

Srećom nema vaso ništa u glavu, inače kolko ga lemaju imao bi ozbiljna oštećena, pa pojedini džakovi su manje udaraca primili nego on…