Komentari na vest

Ode Filip Jiha, zasluženo!

T

Tamara238

pre 40 minuta

slazem se sa gospodinom ispod, trebalo je i ranije da dobije otkaz
S

Slava222

pre oko 1 sat

trebalo je to i ranije da se desi

Aleksandar Krezic

pre oko 1 sat

Искрено ме чуди зашто и раније није добио отказ када се погледају лоше партије и лоша сезона за Кил
Y

Yettel

pre oko 2 sata

Mosa trlha ruke ali dzabe nece ga kil jer je on isti kao i jiha