Komentari na vest
Partizanu “grupa smrti” u Ligi šampiona
R
Realnost
pre 7 minuta
Cim budu otisli dalje od tramvaj filijala shvatice kao i kod Zoca da im je dzaba milionska hrpa sumnjivih stranaca jer ce sluziti za popravku gol razlike... oba Spanca su tu zbog ljubavi a ne radi para sto bi rekla Trinki pljeka.
z
zemlja vazduh voda
pre 10 minuta
Svakako su prezimili jer je to bio i jedini cilj s obzirom da bi tavorili i u LE.
S
Stefan Krecmar
pre 14 minuta
Najnegativnija gol razlika u istoriji EHF.
k
krivi bunar
pre 16 minuta
Koga briga za Evropu dok su tu triplete.
F
Folker Cerbe
pre oko 1 sat
Nicht handball, Partizan grosse 0
Ivi ist legend auf handball
K
Krstic firma
pre oko 3 sata
A sve su grupe jake i isto bi im bilo gde god , hteli su u ligu sampiona pa dobro eto im , bolja im je bila liga evrope tu bi nekog i dobili ,samo su ispritiskali onog naseg coveka u ehf skroz bezpotrebno
M
Mn1999
pre oko 1 sat
Pa ovako su prosli direktno u nokaut fazu LE. Zato su i usli u LS da bi to osigurali, posto ne bi prosli LE grupu isto ko prosle godine🤣
i
ivi
pre oko 3 sata
Idemo grobari da ne znaju gde biju kad dodju u crno beli pakao MI SMO RUKOMET NAPRED PARTIZAN
S
Smešno!
pre oko 1 sat
Baš ste vi rukomet :-) U staroj državi samo je postojao RK partizan, ali iz Bjelovara. RK partizan iz Beograda je tavorio u drugoj ligi.
Luka Kovijanic
pre oko 3 sata
Mandicev Partizan, to se nece gledati.
K
Krivijanic
pre oko 3 sata
To nije mandicev partizan nego nas , njegove armije navijaca a ne njegov
P
Pd
pre oko 3 sata
Vi tastatura navijači normalno da nećete gledati.
P
PAOKara
pre oko 1 sat
A sto gledate onda KK Partizan?Ostoja je isto stranacki kadar,pa niste nesto bojkotovali utakmice.
P
Prele
pre oko 3 sata
I bolje ovako sto atraktivnije da bude, svakako i da su upali tamo u najslabiju (Nant, Melsungen, Visla) ni tu ne bi prosli dalje







_Cropped.jpg.webp)
.jpeg.webp)