Komentari na vest

Partizanu “grupa smrti” u Ligi šampiona

R

Realnost

pre 7 minuta

Cim budu otisli dalje od tramvaj filijala shvatice kao i kod Zoca da im je dzaba milionska hrpa sumnjivih stranaca jer ce sluziti za popravku gol razlike... oba Spanca su tu zbog ljubavi a ne radi para sto bi rekla Trinki pljeka.
z

zemlja vazduh voda

pre 10 minuta

Svakako su prezimili jer je to bio i jedini cilj s obzirom da bi tavorili i u LE.
S

Stefan Krecmar

pre 14 minuta

Najnegativnija gol razlika u istoriji EHF.
k

krivi bunar

pre 16 minuta

Koga briga za Evropu dok su tu triplete.
F

Folker Cerbe

pre oko 1 sat

Nicht handball, Partizan grosse 0 Ivi ist legend auf handball
K

Krstic firma

pre oko 3 sata

A sve su grupe jake i isto bi im bilo gde god , hteli su u ligu sampiona pa dobro eto im , bolja im je bila liga evrope tu bi nekog i dobili ,samo su ispritiskali onog naseg coveka u ehf skroz bezpotrebno
M

Mn1999

pre oko 1 sat

Pa ovako su prosli direktno u nokaut fazu LE. Zato su i usli u LS da bi to osigurali, posto ne bi prosli LE grupu isto ko prosle godine🤣
i

ivi

pre oko 3 sata

Idemo grobari da ne znaju gde biju kad dodju u crno beli pakao MI SMO RUKOMET NAPRED PARTIZAN
S

Smešno!

pre oko 1 sat

Baš ste vi rukomet :-) U staroj državi samo je postojao RK partizan, ali iz Bjelovara. RK partizan iz Beograda je tavorio u drugoj ligi.

Luka Kovijanic

pre oko 3 sata

Mandicev Partizan, to se nece gledati.
K

Krivijanic

pre oko 3 sata

To nije mandicev partizan nego nas , njegove armije navijaca a ne njegov
P

Pd

pre oko 3 sata

Vi tastatura navijači normalno da nećete gledati.
P

PAOKara

pre oko 1 sat

A sto gledate onda KK Partizan?Ostoja je isto stranacki kadar,pa niste nesto bojkotovali utakmice.
P

Prele

pre oko 3 sata

I bolje ovako sto atraktivnije da bude, svakako i da su upali tamo u najslabiju (Nant, Melsungen, Visla) ni tu ne bi prosli dalje