Komentari na vest
Predstavljamo rivale Partizana u LŠ: Beograd će videti čudesne Gidsela i Nilsena
П
Па...
pre oko 1 sat
...не знам да ли сте знали, Партизан у рукомету има више сезона у другој лиги него у првој 😂😂😂
Vlada81pfc
pre oko 1 sat
Sve teski rivali ali bice uzivanje gledati nase kako igraju ligu sampiona
JEJICA
pre oko 2 sata
Ma partizan,njima i male bebe mogu rivali biti
L
LICNA ZAPAZANJA
pre oko 2 sata
Upravo na ovo sam mislio kada sam u nekom od prethodnih komentara rekao: "Deluje kao da su upisali fakultet posle osnovne skole"!
Potpuno nova ekipa, a niko ne zna koliki su dometi ovog sastava.
Bojao sam se moguceg debakla u prvoj sezoni LS, gde bi se vise izgubilo nego sto bi se dobilo. U ovakvom odnosu snaga Partizanove grupe, osvajanje jednog boda bio bi uspeh.
Mozda je logicniji put bio, Liga evrope, godinu dve, pa tek onda Liga sampiona.
Samo kazem
j
jzg
pre oko 2 sata
to ce biti spektakl sigurno
Rukomet
pre oko 2 sata
Svaki zreb nam je najteži,malo nemoguće,vise lici na alibi
i
ivan3333
pre oko 2 sata
Ovo je kao da smo u fudbalu izvukli psg i barsu. Nemamo apsolutno nikakve sanse, treba dati sve od sebe protiv porta.
micaredstar72@gmail.com
pre oko 2 sata
i naravno na kraju ukupno bodova nula
P
PAOKara
pre oko 2 sata
Vas je uspeh da ne pobegnete iz Leskovca.
D
Del Boj
pre oko 2 sata
Nije to rk cz deckonja.
r
rea
pre oko 2 sata
A ti si očekivao da će Partizan pobediti bilo koga u rukometnoj LŠ koja je u poređenju sa našom ligom i budžetom RKP svemirski brod? Poenta igranja LŠ je odlazak i Ligu Evrope, pa tamo dokle se stigne i pravljenje podloge za neke buduće sezone, Partizan u ovoj grupi može da igra jedino protiv Portugalaca u Beogradu. Fuhse i Vesprem su drim timovi, ekipe koje će verovatno biti na F4.
Petar Kocevic
pre oko 3 sata
retko koji golman nije gradjen kao bure
P
Pjer
pre oko 3 sata
Nemoj slucajno, da se pomisli da se igra u Nisu…
B
Bojan Titov
pre oko 3 sata
Ajmo crno beliiii!!!!
Valentina Kolar
pre oko 3 sata
Nadam se da će Partizan daleko dogurati
Sterlings Braunfels
pre oko 3 sata
Veoma težak žreb bodove tražiti protiv Porta.
A
Aki2244
pre oko 3 sata
koja smo mi velesila kostovic protiv sabalenke na wb novak po titulu ide misa protiv sinera docek u bg vrhunske rukometase u odbojci ligu nacija igramo najvece takmicenje posle oi i sp,danas evroliga objavila 2 kluba i partizan i zvezdu koja igraju sportska velesila
i
ivi
pre oko 3 sata
Dobrodosli u crno beli pakao nikad do sad nigde niste igrali u takvoj atmosferi
Do poraza
pre oko 1 sat
Ivi ,sutra cemo odmoriti od tebe. Moraš ići da gledaš robote :-))








.jpg.webp.webp)