Komentari na vest
Kolumbija poslala negledljive Portugalce na Hrvate i zapalila vatru optimizma
Rosavi
pre 9 minuta
Okej bio je bedan, ali još bedniji su ovi što su budni u 4 ujutru i čekaju da Ronaldo odigra loš meč…
M
Miki234
pre oko 1 sat
Rezulatat ne pokazuje pravo stanje,Kolumbija je doslovce rasturila ove, medjutim losa zavrsnica igraca Kolumbije,sve odrade odlicno i na kraju ne znaju sta ce,od ona dva spica ne znas ko je smotaniji,Kordoba ili Suarez.Na kraju zbog milimetarskog ofsajda ponisten gol Kolumbiji.Doduse imao sam osjecaj kao da Portugal uopste ne juri pobjedu ,nisu se zaljetali nesto,nema mi bas logike jer im ova strana kostura nije laka ni malo,a trebaju na Spance u osminu.
Dragan Janjic
pre oko 1 sat
Tekst nema veze sa utakmicim. Portugal nije bio los vec je Kolumbija igrala vrhunski i po meni je minimum polufinale domet za ovu reprezentaciju.
K
Koventri1986
pre oko 1 sat
Uništila ih Kolumbija,trebalo je 3-0 da bude.Portugal ko zna koju utakmicu,sa igračem manje na terenu.Postaje iritirajuće za gledanje,koliko je Ronaldo neupotrebljiv.

Zoran Pavlovic
pre oko 1 sat
Kolumbija cepa sve
N
Nebitan10
pre oko 1 sat
Strasna utakmica bez obzira sto se zavrsila bez golova. 37 udaraca ka gol, Kolumbija poletnija, drcna, konkretna, dominatna nosena publikom nad anemicnim Portugalom koji se oslanjao na invidualni kvalitet, na kraju se mora priznati da su bas imali srece i taj ponisten gol, prosto neverovatno. Jako gotivna selekcija, volim ovako "napaljene" reprezentacije, tu juznoamericku uzavrlu strast, fanaticnost na najvisem nivou, samo da Suarez proradi iako msm da nije nivo Falkaa, Karlosa Bake, Dzeksona Martineza, Murijela ili Duvana Zapate. Dobri su na svim pozicijama, Dzejms ima jos magiju u nogama. Kako god, Kolumbija spada medju ekipe koje igraju dopadljiviji fudbal na ovom turniru i verujem da mogu daleko
A
Alexis9
pre oko 1 sat
Portugal grupu prosao zahvaljujuci totalno nedorasloj rep Uzbekistana,Ronaldo ocekivano neprimetan protiv iole ozbiljnijeg protivnika.Kolumbija igra fenomenalan fudbal,napadacki,agresivan,bez kalkulacija i definitivno su potencijal za veliko iznenadjenje iako se ukrstaju sa Argentincima vec u 1/4 finalu...
s
spiritus movens
pre oko 1 sat
Sto bi nekada rekao Ljubomir Zakula koji je prenosio SP 1998. kao treci komentator: "I vidimo da je igrac vrhom cipele bio u ofsajdu."
J
Jude Debil(gem)
pre oko 1 sat
sine,nije ovo uzbekistan,curacao i ostali.
lepo receno kad dodje fizicki snazan i jedan od najspremnijih ekipa,sve se ogoli. portugal spasavao zovu glavu….pravilo o ofsajdu veoma smesno,u ofsajdu deo tela koji nema uticaja,da je onim delo postignut gol pa da ga i ponisti. ovako gol dat glavom,nidje veze
ofsajd pravilo zrelo za menjanje
.
.,.,.,.
pre oko 1 sat
Da ne brine ova portugalska marioneta, bude jednom dosao opet neki Uzbekistan, Jermenija, Andora i ostali bakraci na kojima je pumpao statistiku. Covek ne postoji na terenu, ne postoji!
katarinaplanincic.67@gmail.com
pre oko 1 sat
Igraju kolumbijci svaka im cast, portugal ne moze da se sastavi.
y
yt
pre oko 1 sat
Kolumbija sasvim zasluženo uzela grupu i otvorio im se lakši žreb, ovakvom igrom koju prikazuju tokom čitavog šampionata 1/4 finale deluje kao realnost
I
I’m back i’m back
pre oko 1 sat
toliko o tome. Kolumbiji ukradena pobeda! sramna odluka u reziji VAR sobe! Portugal sramotan,Kolumbija kao da je jedan od 3 favorita,po prikazanom
l
lfc
pre oko 1 sat
naravno i da su taoci,ali nije samo to.kao sto sam negde napisao kolumbija koja je fizicki izuzetno jaka ih je POJELA,i vezni i napadacki red.ovi nisu mogli da se povezu u sustini,igrali su naravno,ali neka sevilja otprilike,nema hemije.Kolumbija ih je sazvakala,fudbalski naravno,tako da hrvati imaju sansu da ih izbace i to poprilicnu.
E
Erak88
pre oko 1 sat
Dakle ako sve prodje kako se ocekuje, u osmini finala ispada jedan od 3 najveca favorita a to su ili Spanci ili Portugalci...
v
vox
pre oko 1 sat
Portugal je ovde mogao da bude favorit samo onom ko nije pratio Kolumbiju u prva dva kola, Portugalce (k)VAR spasio poraza, još jedan u nizu krajnje sumnjivih poništenih golova na šampionatu
B
Boza Dunsterrr
pre oko 1 sat
vratite se na vest “sta je bilo kriticari” nakon ytakmice portugak uzbekistan i procitajte moj komentar. pametnom dosta
Kolumbija sa ovakvom igrom moze da finala,igraju veoma cvrsto,disciplinivwno,svi napadaju i svi brane. Fizicki premocni i spremni mao da su kerovi a ne ljudi,cakni napadacki veoma dobri.
U
Urke77
pre oko 1 sat
Smatram da su Bruno Fernandes Ronaldo Vitinja i Joao Neves odigrali katastrofalno da katastrofalnije ne moze... Ono sta je Bruno promasio u 40 minutu je sramota... Ni jednu upotrebljivu loptu dao nije a nista u odbraji nije uradio... Odbrana Portugala sa druge strane fenomenalna zajedno sa golmanom... Feliks nesto pokusavao ali tanko, Neto nije bio los pretio po desnoj strani.. Nestvarno da majstor poput Bernarda Silve ne udje iako svih 5 zamena iskoristene, napravio bi razliku sjajnim driblingom...
E
Emir hadziic
pre oko 1 sat
E ovo je fudbal ljudi ,ova Kolumbija baš igra muški fudbal,zaslužila da pobedi..
Zvezdas1989
pre oko 1 sat
Nema od Portugala leba.Osim ako ne budu iznenadjenje
Bolje bi igrali sa Ronaldom na krilu.
H
Hidzuama
pre oko 1 sat
Vitinja i Neves su zaguseni od strane Bruna koji je najskandalozniji u ovoj ekipi, Nuno neprepoznatljiv, krila losa...
A
Auuuuu
pre oko 1 sat
Ljudi, ja ne znam da li sam IKADA, ali IKADA, gledao zanimljiviju utakmicu koja ne završena bez golova. Kakav merak, vredelo je ostajati budan. Nikad neće Evropljani imati takav fudbal, kakv imaju Južnoamerikanci. Pogledaj ti taj fudbal. Nema puno razmišljanja, neke dosadne analitike, već sve pršti! I sad, da mi neko kaže da i mi ne možemo ovako. Ali Piksi koji ne zna gde bije ili studiozni Paunović, ni u snu ovako ne bi pripremili tim. Pritom, nešto se razmišljam, trenutno i u najjačem sastavu, nas bi ova Kolumbija tukla sa tri gola razlike.
Svakako, hvala za fudbalsku predstavu!
Cao cao
pre oko 1 sat
Kako su se svi popalili da je Ronaldo jos uvek igrac kad je trpao jadne uzbekistance. Muka Isusova gledati portugaliju s njim u timu. svakako Kolumbija odrzala cas fudbala

d.o.o.
pre oko 1 sat
Ovo je mozda najbolja 0:0 utakmica koju sam ikad gledao.


_(1)_(1).jpg.webp)





