Komentari na vest

Možda Jamal fali Mundijalu, ali Španiji sigurno ne

b

bojanboskovic

pre 22 minute

Žene lakog morala će mu doći karijere.
D

Djani85

pre 40 minuta

Sve si u pravu, dobar tehničar ali bez konkretnog učinka. Nadam se da će proraditi za godinu dve
P

Pavel Nedved

pre oko 1 sat

Najbolji igrač sveta kako ne... Pored Halanda Mbapea Kejna pola PSŽ ovaj najbolji... Možda će biti ali trenutno je samo talenat koji korektno igra
b

bog kocke

pre oko 1 sat

Ako Portugal osvoji CVJETsko smogovci su moralni pobjednici ISTO BI VOLIO DA IH FURIJA KATAPULTIRA

KAYA

pre oko 1 sat

Nije se nesto pokazao mali...
b

bog kocke

pre oko 1 sat

razmazila ga JAKA đevojka ....iscijedila ga nikud nemore
H

Harakiri

pre oko 2 sata

Ubija igru Španije ko hoće da vidi ... Sinoć statistika 5/10 driblinga uspešnih. To što veže igrača za sebe, pa vezao bi bilo ko od španskih majstora.
v

vare

pre oko 2 sata

jamal doktor fudbala
Č

Čepe

pre oko 2 sata

On je za pola sata protiv Austrije imao više uspešnih kontakata s loptom nego Kristijano Ronaldo za ceo turnir.

Goran Jovic

pre oko 2 sata

Није све у головима и асистенцијама. Као и Жиру на светском 2018-те, на 7 утакмица једну асистенцију, без голова, радио прљав посао у шеснаестерацу, био тучен и он је тукао, јер тад, тад је био млад🤣
K

Komri

pre oko 2 sata

greh je ovo napisati ali mali je prerano dostigo visine, brzo se zasitio. Pubertet radi svoje, došo je do velike love i sad želi sve i odmah. Voli fudbal ali zov hormona je veći
J

Junker

pre oko 2 sata

Napokon da neko napise, nije sve u golu i asistenciji. Citav koncept pripreme utakmice protivnika se svodi na Jamala, a na drugoj strani Spanci su zveri, pogotovu sto i Pedri iz pozadine vise radi po levoj napadackoj strani, Kukurelja je uz Mendesa i najbolji bek na svetu. Jamalu ako malo ostave prostora dace 2 komada cas posla.
M

Mbappe #10

pre oko 2 sata

Normalno da nije sve u golu i asistenciji kada Barselonin zlatni dečkić ne može da se sastavi i vola da ubode. Kako Mbappeu nije problem da ga da ili da asistira a ceo koncept igre protivničke odbrane baziran na njemu? Nije mu bio problem čak ni onomad sa 18 godina. Vrlo je prosto, ili znaš ili ne znaš. Džaba PR, džaba sve, ljudi to vide.
B

Bastako

pre oko 2 sata

I juce je celu tekmu maltretitao veselog Lajmera iako je bio udvajan konstantno

M Nalog

pre oko 3 sata

realno,bas sili loptu