Komentari na vest

Opet poređenje Ronalda i Mesija: Zašto da bude izvađen iz igre? Nema fizički ili mentalni problem…

N

Niki1

pre 41 minuta

Ronaldo je bolji covek a mesi igrac malo bolji

Vukelic David

pre oko 1 sat

ne mogu oni da se porede jer i jedan i drugi igraju fudbal na najboljem nivou e sad ko sta voli
D

Djukela

pre oko 1 sat

Portugalu je problem sto ima 4 sjajna igraca ali istog ili slicnog profila, Fernandes, Bernardo Silva, Vitinja i Feliks, nemaju igraca koji moze na krilu sam da probije i da napravi nesto kao sto je Ronaldo to nekad mogao po levoj strani.
M

MarkinjoS

pre oko 2 sata

Mene zanima ko je menadžer ovom selektoru? Ko god da je, treba da mu se oda priznanje. Najbolja generacija Belgije nije dobacila do finala zbog njega. Portugal sa najjačim veznim redom, veoma dobrom odbranom i kvalitetnim napadom ne može da ode do polufinala. Ronaldo kao Ronaldo, drugi najveći problem nakon selektora.

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Portugal će biti izrazito motivisan protiv Hrvata a i protiv svih ostalih, ovo je završno prvenstvo za CR7 i neće biti kalkulisanja.

Mita

pre oko 2 sata

A Hrvati nece biti motivisani da plačljivka oteraju kuci ?
l

lfc

pre oko 2 sata

ko nije pogledao utakmicu neka pogleda,negde sredinom prvog poluvremena je bila situacija gde mu stize lopta i on krece put gola sa igracem pored sebe,tolika sporost tako da kazem,nikakva eksplozivnost,ni brzina,potpuno bezopasan sa igraca koji ga cuva,i na kraju sutira levom nogom po zemlji,golman lagano kroti.godine svirale kraj bukvaln0
F

Flaki

pre oko 2 sata

Ronaldo je bivši igrač još od 2022. godine, Mesi može peške da igra zato što je esencija fudbala, on asistira, dribla, navlači na sebe tri igrača, pravi višak, vide uvek dva ili više rešenja i njegov fudbalski IQ je za koplje iznad svih.
d

dokile

pre oko 3 sata

Trener donosi odluke kada ko izlazi sa terena...

Zoran Pavlovic

pre oko 3 sata

Mora na klupu Ronaldo
J

Jaffa keks

pre oko 3 sata

Mesi je sada bolji od Ronalda, ali mora se reci, Mesi ima bolji tim iza sebe. Ne pojedince, tim. Portugal ima dobre pojedince, ali ljudi moji ono je raspustena banda. Argentinci igraju, svako zna svoj zadatak. Ginu za svaku loptu. Igraju tako da se iskoristi snaga svakog igraca, Mesi tu sija naravno. U Portugalu imas npr Bruna koji se ponasa kao da je ona na nivou Mesija i Ronalda, a ovo prvenstvo salje lopte na nivou Rase Petrovica iz davnih dana... Ronaldo je arogantan, ali sta je sve uradio u karijeri, ima pravo. Problem su ovi iza njega koji su umislili da imaju isto pravo u Argentini su arogantni, ali ne prema saigracima, za saigraca mi ruku dali. Tu je glavna razlika.
H

Hggggb

pre oko 2 sata

Glavna razlika pre svega je sto se Mesi ponasa normalno prema suigracima pa i oni postuju njega dok u Portugalu Ronaldo hoce da ukrade Bruni gol na SP 2022. Ne dodje Joti na sahranu... Zasto bi Bruno postovao njega kada on ne postuje Brunu?
J

Jaffa keks

pre oko 1 sat

Mesi u najboljim godinama dao samo 6 golova na prvenstvima. Dosao ovaj trener, covek dao vec 13 golova na dva prvenstva i to sa 35+ godina. Druze, ne mozes da mi kazes da je Mesi bolji sad nego pre 10 godina. Poenta, ima bolji tim, bolje saigrace. Ljudi oko njega su tu sa razlogom. Po tvojoj logici Mesi nije postovao tada saigrace jer su masili sta treba i sta ne treba. Bruno je egoista. On ne postuje Ronalda jer on za sebe misli da je bogom dan. Isti je bio i u Junajtedu dok su igrali zajedno. Sutirao penale pre Ronalda, masio ih kad nije smeo i promenili ga. U Portugalu ima vise ljudi koji nisu timski igraci, vec misle da tim treba da radi za njih. Ronaldo od 41 godine ne moze da gine kao ovi u prajmu. A bas ti u prajmu zabusavaju.

kivekive

pre oko 3 sata

Ajmoo rokiii gazi rvtaeeee

MisoK

pre oko 3 sata

CANNE Sami sebe su doveli na tezi put. Nije jedan igrac odgovoran za to vec celi tim. Nadam se da ce se nesto promeniti u pristupu.
J

JBT Ronaldo

pre oko 4 sata

Gde vam je sad onaj novinar,da piše hvalospeve o Ronaldu ? Da nije na odmoru,ili je možda prespavao meč ?

RealNo1

pre oko 3 sata

Не бламирај се.
B

Bostandzijaaa

pre oko 4 sata

Dva igraca koja su obelezila fudbal i dalje traju. Tako da je suviše komentarisati koje bolji jer oni sto su uradili teško će ko ponoviti.

Stefkeeee1995

pre oko 4 sata

Dosadni te vise sa Mesijem i Ronaldom. Likovi su obelezili ovaj vek sto ce tice fudbala. Mogu da udju i da se setaju po terenu, ne moze niko A da kaze.

Brutal92

pre oko 4 sata

Кога боли уво и за Роналда и за Месија реално, али ови што се препиру око ове двојице су најјачи ликови убедљиво, вероватно 15 година имају макс.
L

Luigi

pre oko 4 sata

Pa jasno se videlo noćas da nije Ronaldo problem ove reprezentacije. Da je barem on, šteta za Portugal, fali neke kohezije u kreaciji igre s obzirom na potencijal koji imaju, teško da će ovako daleko dogurati.
K

Keyboard Warrior

pre oko 4 sata

Ronaldo je za Mesija Embape lično!
N

Nezzz63

pre oko 4 sata

Ronaldo je najbolji kad je najteže. Siguran sam da će proraditi protiv Hrvatske i posle protiv Španije.
J

Jhghhjj

pre oko 4 sata

U reprezentaciji je uvek bio najgori kada je bilo najteze. Ronaldo ima samo 3 gola i 2 asistencije u nokaut fazama Eura i Svjetskom. Messi je izmislio nogomet za njega
N

Nenad Petrovic

pre oko 4 sata

... Pa 41 god.. Nije to malo, a fudbalera...

suaddjoz@gmail.com

pre oko 4 sata

Ne znam što što se od njega očekuje puno. Glavna oružja u njegovom asortimanu su bila, brzina, snaga, šut, osećaj za gol. Sa gidinama, postaje sporiji, ne stiže na lopte na koje je ranije stizao, ne uspeva pobeći kad primi loptu, ne uspeva jednako izdržati duel, šut nema istu snagu, dribling jednaku brzinu, skok nije toliko visok, agilnost opada ne može izboditi pokrete koji su ranije bili lagani. Osecaj za gol verovatno i dalje postoji, ali kad fizikalije zakažu, ne nađe se toliko često u situaciji da to izvede. Sve je to prirodno i normalno i ne razumem zasto se na njega svaljuje teret. Krivica je na selektoru. Ronaldo je danas igrač za 20-30 minuta zbog tog iskustva, osećaja i mentaliteta, i to je to.
m

milos111106

pre oko 4 sata

zato sto je lik doktor!

Aleksandar Bezbradica

pre oko 4 sata

neka Portugal pobedi za Dijego Zotu i izbaci Hrvatsku iz takmicenja
R

Rezzapereca

pre oko 4 sata

Ja ne znam kao ovaj martinez dobija ovakve poslove vise, upropastio zlatnu generaciju Belgije, sad nece ni sa Portugalom da uradi nista, a imaju solidan tim

Uskekruske

pre oko 4 sata

Videcemo sta ce biti
c

casio

pre oko 5 sati

Sam Ronaldo namece raspravu jer covek vristi koliko zeli na silu da bude najbolji do toga da ljubomora i zavist kipte iz njega. Covek krade golove dize ruku da signalizira ofsajd jer mu je saigrac dao gol do toga da Mendes sutne i da gol a on pokazuje na sebe kao da je mastermind jer je prepustio slobodnjak (a najgori je izvodjac slobodnjaka procentualno u istoriji)... postoji sijaset situacija gde je ispao ljiga a pricamo coveku koji ima 41 godinu. Tacno se znalo da su golovi protiv Uzbekistana samo autogolovi Portugala jer su samo dali vreme Ronaldu a Portugalu vezali kamen oko vrata sada na osnovu njih mora da igra a plus kad dodate ime jednog od najboljih ikada zabetoniran je. Nadam se da ce Ronaldo prihvatiti situaciju i mesto na klupi i ulazak oko 60min, zelim da ostane legenda i upamcen kao junak ali do tada namece onu staru debatu a to je poredjenje sa Mesijem koju nikad ne moze da pobedi.
M

MIXACU12

pre oko 5 sati

Netreba ih porediti,oba su vrhunska igraca

Марјан Симоновић

pre oko 5 sati

Ma portugal osvaja, Ronaldo najbolji strelac
N

Nemanja Lazić

pre oko 5 sati

Pretjeruje se sa ovim poređenjima Messija i Ronalda, pustite ih da igraju
R

Redjineli

pre oko 3 sata

Dva najveća igrača u zadnjih 20 godina! Šteta sto dolazi kraj njihove ere...