Komentari na vest

Ruka preko usta, a Belingem nije isključen? Vinijev zakon pun rupa i prostora za zloupotrebu

Miki Milikic

pre 10 minuta

tako je uvek bilo, zakon nije isti za sve
O

OptimusPrajm

pre 43 minute

Ni penal čist nisu svirali za Đanu pred kraj utakmice
i

ivana9997

pre 44 minute

Neke reprezentacije i igraci imaju povlastice neke nemaju
E

Eseks

pre oko 1 sat

Englezi naslednici fasizma.

Dejan Jevtic

pre oko 1 sat

Verovatno jedno od najglupljih pravila u svetu fudbala u zadnjih 50godina

cima88

pre oko 1 sat

Psuju sudije i ko zna sta jos
N

Natalii29

pre oko 1 sat

pa treba se kaznjavati ali da li trwba davati tplko znaxaja rome
J

Južna pruga

pre oko 1 sat

Znacči mogu da mu ga iznabutam na južnjacčki, i on na mene na jezik nekog africčkog plemena i ništa se neće razumemo i će se smeškamo jedan na drugog.
G

Goat.

pre oko 1 sat

Ako Mesi ns dobija crveni za start otvorenim djonom, onda ne mora ni Beli za ovo !
p

poručnik

pre oko 1 sat

ukinuti ovo suludo pravilo!
F

Fanste933

pre oko 1 sat

zabranjeno jeste ali opet da li je potrebno strogo proveravanje

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Previše nepotrebnog guranja Engleza u grupnoj fazi.
i

icapopara75

pre oko 1 sat

Belingem gde god igrao ima protekciju. Opet kažu da je izuzetan čovek i sportista.

mladen misic

pre oko 1 sat

mora malo da sw poguraju Englezi
m

maloKoncentracije

pre oko 1 sat

Trebalo bi da svako pokrivanje usta bude kažnjivo.
b

bezveze pravilo

pre oko 1 sat

Tekst je lepo opisao suštinu problema i rešenje koje se logično nameće: ili se uvodi potpuna zabrana prekrivanja usta, ili se dopušta u bilo kojim okolnostima.
P

Pravila pravila

pre oko 1 sat

Pa na osnovu pravila nije trebalo da bude isključen jer nije bio u sukobu sa igračem Gane. Sad, to što je pravilo definisano tako da ostavlja prostor za mahinacije je pravi problem. Recimo, igrači ćaskaju nešto, jedan iz bilo kog razloga prekrije usta, a drugi se napravi uvređen i onda ovaj što je prekrio usta bude sankcionisan bez razloga.
D

Dzemaili00

pre oko 2 sata

Pravila postoje da bi se kršila. 😉
b

bojanboskovic

pre oko 2 sata

Kazniti ga naknadno. Uppsss zakon nije isti za sve.

Nikola Perovic

pre oko 2 sata

Bukvalno da je Aju krenuo kao Turčin da mlatara i da se žali i ovaj bi dobio crveni milion posto. Pojma nemamo što je Almiron rekao onda pojma nemamo što Belingem govori sada. Koliko kapiram najbitnija je reakcija ovoga sa kojim nešto pričaš...
A

Aju gospoče

pre oko 1 sat

Nekako mi se čini da se afrički fudbaleri uvek ponašaju gospodstveno (crnci, ne Arapi)

ЗоранАГТ+

pre oko 2 sata

енглеском играчу неће дати црвени

Rops

pre oko 2 sata

Ma toliko glupo pravilo uzasno
n

nica25

pre oko 2 sata

Svi su jednaki al neki..
Z

Zeka Manijak

pre oko 2 sata

Znači da svako svakom može "prijateljski" da j*** majku i da se smeška posle toga "prijateljski"?!
k

krejzicoa

pre oko 2 sata

Svi su jednaki ali su neki jednakiji. 😁
K

Kakvi konteksti

pre oko 2 sata

Kakvi bakrači, nema pokrivanja usta ni pod kojim uslovom. Budi čovek i stani iza onoga što pričaš. Ne budi mala sisica krijući sebe i svoj "ugled" iza ruke. Ovakav fudbal može veoma lako da se uobliči da bude kakav treba, ali to očigledno ne žele glavešine.
B

Baća Espino

pre oko 2 sata

Neka visi Pedro (Migel Almiron) i krimi FIFA vraća komentatora iz Paragvaja kući, ne daj Bože da se kazne Englezi krvoloci.
A

Arbete

pre oko 2 sata

Razliku pravi to da li igraš za jači i uticajniji tim. Ako igraš za slabiji, pretpostavlja se da si rekao nešto vrlo uvredljivo, na bilo koji stranu i temu, a ako si pak član jače ekipe, onda je pretpostavka da si mu dao recept za štrudlu sa makom.
V

Vagabondo

pre oko 2 sata

Mnogo rano su počeli da guraju Engleze...
B

Bog kocke

pre oko 2 sata

Qatar 1 qvota 8.5 poklon dekade
M

MMMarko

pre oko 2 sata

Zakon vazi kako za koga :)