Komentari na vest

Borg: Novak je najveći svih vremena

i

iveljaaa

pre 12 minuta

Naravno da je tako
B

Brundo

pre 14 minuta

Za Novaka će uvek da nadju izgovor da nije najbolji - nije omiljen, nije voljen, gadja sudije, trte-mrte...Ali to ne briše brojeve i titule.Ako je Bolt najbrži sprinter svih vremena jer brojevi tako kažu ili ako je Džordan najveći košarkaš svih vremena zbog brojeva, onda je i Novak najveći teniser.Njega još niko nije uhvatio dopingovanog, a verujte da bi to mnogo voleli.Sinera su uhvatili dva puta u samo osam dana.Ne jednom već dva puta.I oba puta bio je slučajno dopingovan.Kako da ne.

Bojan Ivanovic

pre 14 minuta

Nole je najveći igrac

Mismis10

pre 16 minuta

Normalno zar je iko posumnjao u to 😉

Vaskon

pre oko 1 sat

Sve je tačno rekao! Gde bi njemu bio kraj da nije tako rano završio karijeru...

Aleksandar Osmanovic

pre oko 1 sat

Najveci zato i treba odustati od tenisa da se ne bruka vise

Ranijeri

pre oko 2 sata

Uvek je hvalio Novaka Bjorg,a daj Boze da osvoji makar jos ovaj GS

ЗоранАГТ+

pre oko 2 sata

Ђоковић је ГОАТ.

Sale Milosavljevic

pre oko 3 sata

Potpuno se slažem. Čovek je u pravu

Slobodan Milojkovic

pre oko 3 sata

Naravno da je najbolji, ne znam sta vise, kome nije jasno.Sve najvise ima titula,pobeda, turnira raznih sorti i opet osporavaju