pre oko 3 godine

Gde su sad oni ljudi sto kaze da ide potpop Wh i da ce ih stici i Celsi i Lpul i Tot, dajte ljudi pogledajte rasporede pa Celsi ce do kraja sezone biti 7., o Tot necu ni da pricam neozbiljna ekipa skroz
a

akakakkakakamamam

U razgovoru sa drugom danas cujem njegovo razmisljanje o toj Super ligi, i dobro rece covek. Da bi ta liga imala smisla potrebo je da budu toliko jaci od ostatka protivnika da pobede protiv slabijih protivnika ne dolaze u pitanje. A evo vidimo oni ne mogu da dobiju tamo nekog Brajtona, koji ako ne isadne sad iz lige ispasce za godinu, dve... I takve su i sve ostale ekipe, generalno gledano u zadnjih 3. godine i ti jaki klubovi su daleko od onog kvaliteta od pre 5-6 godina. Jedini koji je sve to vreme konstantan je Bajern, koji je konstantan, pobedjuje 95% ekipa koje su slabije od njega, i kad kiksa kisa u nebitnoj utakmici, i samo ga mogu izbaciti ekipe koje su njohovog ranga. Kod ovih ostalih kvalitet opada ali zato treneri pametuju.
Z

Zapitaj se

Hoces u Super ligu, kuvar ti placeniji od pola igraca protivnika kog ne mozes da dobijes i ako je jedna od bitnijih utakmica u sezoni. Pa da li si za Super ligu?
B

Bodin

Za ovu preplaćenu stoku su u.rane motke e ne super liga!!!
s

skdld

Upravo tako, za te pare koje primaju sve klubove poput Brajtona treba da samelju sa tri razlike, a oni jedva tri puta sutnu u okvir gola. I onda mastaju o nekoj Super ligi, sine kad budes toliko dominantan da je samo pitanje koliko ces da strpas Brajtonu tad mastaj o stvaranju neke super lige za vas "vanzemaljce", do tad se ganjajte sa ovima od kojih nista soro nista bolji.
C

Chelsea123

Kako je krenulo nece bit Superlige, a ni LS.Hahahaha
I

Iskreno...

Pa igrom je i ne zasluzuju, a srece su imali pa su naleteli na Porto, inace bi ispali. Po ko zna koji put od dolaska Tuhela prosuto prvo poluvreme,, bez konkretnog pokusaja da se nesto uradi, sa tim sto su ovaj put u drugom bili gori nego u prvom. Da bi igrali neku van vremensku ligu potrebo je da imas i strasan tim i strasnog trenera. Celzi nema ni jedno ni drugo.
E

E

Igraci u totalnom soku.
D

Da se ne lazemo

Ma kakav sok kiksali su oni(ne samo Celzijevi) u bitnim utakmicama protiv nikakvih ekipa i pre ove zavrzlame. Jednostavno jedna je cinjenica preplaceni su i precenjeni(opet ponavljam ne samo Celzijevi). Za novac koji primaju treba da lete po terenu, a oni u 13om minutu izvode aut kao da ce utakmica trajati mesec. Usput i treneri su poceli previse da taktiziraju tako da obicno upropaste prva poluvremena i naprave ih negledivim, dok im dodje iz du*eta u glavu vec je 60ti minut, a oni nemaju resanja.