pre oko 2 godine

@exexxxe Dobro kaze ovaj komentator, Bernabeu je opasno paklen stadion... :-D Prijatelju, tu je Serif dobio, koliko je opasno.
G

Gott

Može Čelsi proći uz malo sreće i ofanzivnom postavom. Mora Lukaku i dva švaba u napadu početi tekmu. Prvu su kukavički počeli i obilo im se o glavu. Mada, Benzema čini čuda. Biće lepo za gledanje
K

Kleo

Lukaku je povredjen. Kukavicki poceli? O cemu ti pricas, ljudi napadali od prvog do poslednjeg minuta, to sto su izgubili na kraju je nesto drugo.
o

oo

Mislim da Čelsi može ovo da prođe, nije baš realan rezultat prve utakmice. Umesto žoržinja treba da igraju kovačić ili loftus čik, i verner i haverc u napadu.
G

Gosti su bili

prvu utakmicu nije pogrijesio sa kristensenom nego sa zorzinjom koji ne u strmoglavom padu forme ove sezone i bio je one time wonder igrač i to je to kovacic,kante moraju igrati prije njega cak i loftus cik...Ali sumnjam da ce stari lisac anceloti izgubiti veceras pojacace bokove i neutralisati maunta i to je to
r

roni

ovo celzi prolazi lagano u 90 minuta samo da ne stavi zijeha nego brze ofanzivce,kantea i kovacica bez raspalog zorzinja
W

Wat

Verner dao 2 gola Sautemptonu, a ko je gledao utakmicu video je da je mogao da da 7, a realno morao da da 4-5 kakve je sanse imao
G

Gost747

Ima da prsti na sve strane🔥
E

Eee pa

Vidim svi su otpisali Chelsea , kao da je Surdulica, a ne aktuelni šampion Evrope. Ne znam, praviti račun bez krčmara je malo zeznuto, ali ajde...
e

exexeexxe

oni nikad nisu gostovali na bernabeu u istoriji kluba.. bice im ovo jako tesko vatreno krstenje sto se kaze.. real ima maltene pun igracki kadar spreman za veceras i stadion je kolko sam procitao rasprodat..
I

I

Inace Bernabeu je paklen mnogo.... 99% su turisti koji snimaju telefonom 90 minuta, umesto da gledaju utakmicu.