Komentari na vest

De Blekere počeo misiju u srpskom fudbalu

Popokatlpetl

pre oko 1 sat

Samo bacamo pare,mnogo ce on ispraviti nesto u nasem sudjenju
Š

Šiljokuran

pre oko 1 sat

Zar u Srbiji nema bivših sudija koji bi vodili tu organizaciju. Kako je Radoman dobar u Rusiji a ne u Srbiji.?Ovde kod nas najveći pritisak vodi vodeći klub.?Koje pre Mesine delegirao sudije Dejan Filipović i kga je smenio pa doktor! I pored velikih para i možda najboljih igrača ima nekoliko svojih sudija da pripomogne!? Mesina je bio paravan za te radnje a i De Bleker!?
D

Djani85

pre oko 6 sati

Džabe nam Belgijanac dolazi, jedino da sa sobom povede i 30 sudija, predsednika FSS i ostale foteljaše
N

Nenad1246

pre oko 7 sati

Predsednik sudijske komisije posle odlaska Domenika Mesine, je od danas Frenk de Blekere! Treba pozdraviti ovu inicijativu FSS, ali sve dok na utakmicama SLS i dalje budu divljaci koji leče svoje frustracije bacanjem petardi, topovskih udara i dimnih bombi, a ne budu klubovi sankcionisani, neće biti većeg napretka u FSS! Treba da važe isti uslovi i u SLS kao i u Evropi! Za početak, klub čiji navijači se bave pirotehnikom za vreme uakmice, se kažnjava sa 100 ‘iljada evra i oduzimanjem jednog boda! Posle donošenja ovakve uredbe stručnjaci za pirotehniku, bi bili mirni kao bubice! Ali, takva volja ne postoji u FSS, pa džaba i ovaj Frenk de Blekere!

Ranijeri

pre oko 7 sati

Ovaj ce biti samo kao figura tu,nece se mnogo pitati

Nrconicar8

pre oko 8 sati

Dobro dosao de blekere!

kivekive

pre oko 8 sati

e taj ce da nas spasi haha
I

Iz sljivika

pre oko 8 sati

Za vikend je bilo vatreno krštenje, dobio prve koverte 😄
d

dekijovanovic1974@gmail.com

pre oko 8 sati

E sad ces da vidis sta jenprava fudbalska mafija...
s

sudija mora da trajno prekine utakmicu

pre oko 8 sati

kada se upali ijedna baklja, baci petarda, topovski udar ili ubace papiri. Ovi što su propali koreografi neka idu u pozorišta i balet. Šal i ruke i ćao. Suđenje će se popraviti čim koreografi odu iz fudbala