Francuska dominirala, anonimus na golu Austrije spustio roletnu! Pravo čudo kako nema angažman... (VIDEO)

pre gotovo 2 godine

@gost 999 hahaha verujem da se decko potrudio i da ti je dao utesnu nagradu
M

Milojko Arsenic's

Počeli ovi terzini botovi da napadaju Ragnick-a kao Piksija sto nije zvao Dragovica odnosno mesija sa wisha
U

Urednik 1

Šta ti znaš o kvaliteti i sreći turski dotepenec
L

Liga sampinjona

Danska bolja u prvom poluvremenu ali u drugom kada je usao Modric(doktor fudbala) i Kovacic stvari su se postavile na pravo mesto.Hrvatska igra najbolje kada joj je najpotrebnije.
S

Spartanac

Da su imali Austrijanci vise M..a mogli su da ih tuku. Mbappe voleli ga ili ne on pravi razliku .
Z

ZokiKurvica

Zasto ne igra Dragovic?
A

AcaRazvaljenČmar

ogresio se rangnik o dragovica! Tek ce se videti!
L

Lik iz klake

Na poluvremenu odigram za 500 din izrael 2 i francuze 2 i nece beda da uleti ne mozes osim bolesti nista da dobijes xD ovi francuzi su bez mbapea truba.
M

MilanŠupak11

Kakva brzina Mbapea ! SJAJNO!
G

Gost11233

Komentar po treći put al sa VPN-om u Srbiji Kme kme članak u izradi: "Nekvalitetan minimalan rezultat 1:0, bolje je zapravo kad izgubiš 3:0"
G

Gostimir

O čemu se radi?
G

Gost999

Mislio sam da ce mi danasnji dan biti perfektan jer sam se pomirio sa deckom, kad ono Francuzi mi oborise tiket, dobio bih 8 hiljada...

Zabrinut

Zivo se nadam da si se pomiriLa sa deckom.....
m

majstori fudbala su hr

to je tako
G

Gostimir

Zar nije to nebitno takmicenje??? Kad se gubi 0-3 od Austrije - NIJE VAŽNO TAKMICENJE, a kad se pobjedi Danska - BRAVO MAJSTORI 🤣🤣🤣🤣
P

Plavi10

Gostimir. Ti si pobrkao loncice, ovaj komentar nije za Hrvatsku. I dalje je nebitno, cak je bolje ispasti u B ligu imas lakse utakmice i vise bodova skupis za Fifa listu.