Једини митин погодак од странаца посљедњих година. А сад по старом добром рецепту, продати га па га вратити🤣

Botinho

Pa jbg brate,ne mogu da stignem na sve strane!Upravo sam aktivan kod pljuvanja Pikseta i reprezentacije,čim malo danem dušom dolazim ovamo. Aj zdravo
l

lol12

Bolje Gana igrala 5 minuta sa Bukarijem nego ceo mec pre nego sto je usao.Uneo je u igru (osim gola) ogromnu energiju i u par minuta su stvorili nekoliko dobrih prilika za gol.Do tad bolja Angola.
h

huhuuu

Koji su paćenixi ove delije lik gleda ganu radi bukarija,zamisli koliki nehlebar moraš biti da imaš toliko slobodnog vremena 🤦
@

@huhuhuuu

Vi ste godinama gledali onu almeriju ili kako vec sagundu zbog onog lika sanogo.
@

@@huuuuhuuuu

Pa oni još uvek prate Almeriju,čejaju još koji bonus,obećao Vazura!
h

huhuuu

Nisam ja gledao nikakvu almeriu ,fascinantni ste i vi i grobari,prati lik ganu,skautira igrača kao da radi u stručnom štabu zvezde hahahh aj da ih gleda na svetskom ili afričkom prvenstvu nego kvalifikacije protiv angole hahah to prelazi u bolesnu opsesiju

NemanjaKZ

@huhuuu: Znaci ako potencijalno 6 dana u nedelji radis od 7-8 do 15-16 i onda u 18h pustis utakmicu, pritom danas u tom terminu nikakve zanimljive utakmice nije bilo, ti si onda nehlebar? Kakav iq -5, verujem da bi ti pustio zadrugu ili nesto tome slicno.