Klasa za sebe, ni VAR mu ne može ništa: Mitar slomio Perikleovu bandu pred let za Srbiju (VIDEO)

pre 6 meseci

Najbolje se pokazao od ovih skupocenih igraca
S

Split

Da smo imali napadača poput Mitrovića 2018. ili 2022 na SP, osvojili bismo zlato lagano. Strašan napadač
V

Veljko9

I mi jednog kasvetnog stopera kao Gvardiola
S

Srbija do Tokija

Mitrović je legenda i omiljeni igrač svih klubova u kojima je igrao. Jović je nažalost otišao premlad u Real i pozdravio se sa fudbalom, u glavi su mu bile žurke i ortaci a ne fudbal, deluje mi da je i Vlahović krenuo tim putem. Englezi nose srpske zastave Mitroviću, Englezi pacovi što mrze i sebe a kamoli druge. Ova dvojica ako ne pobegnu iz klubova gde su sada, mogu da se spreme za naše livade i niko ih se neće sećati kao što se niko ne seća ni mnogih koji su igrali u takvim klubovima i nisu pokazali ništa
u

u njuki

je legenda samo sto je bio rezerva rezervnine rezerve dvajta gejla toliko o njemu kao legendardnom spicu njuke
S

Ko spominje Njukasl? Opet će ga pamtiti navijači Njukasla iako je igrao na kašičicu i tada je davao golove i pevao mu je ceo stadion, a ovu dvojicu se neće sećati niko da su igrali fudbal
g

gost22222

jedan od najvecih misterija u fudbalu za mene jeste to da nikada ni jedan top klub iz najboljih 5 liga nije doveo mitra a covek bez i malo pristrastnosti bije najbolje glavom na svetu, sutira jako levom i desnom ima solidan dribling igra vec godinama efikasno i u klubu a tek u reprezentaciji jak kao bik pozitivan za svlacionicu znaci sve sve ima lik. a neke jovice i slicne igrace posle jedne dobre sezone kupuju real milan bajern itd.
G

Gostyyy

Pa nije misterija. Ispred nosa im je bio godinama, da vredi, doveo bi ga neko. On je odličan u završnici, ali je sem toga jako tanak. Tanak je tehnički, slabo igra van šesnaesterca, trom je, nije psihički jak, jednostavno, limitiran igrač. On dosta toga nadoknađuje borbenošću, i to je više nego dovoljno da napravi karijeru kakvu jeste. Jednostavno ga nisu doveli jer bi i ekipu limitirao svojim limitima. Zato nam je i reprezentacija u problemu. On će da obori sve rekorde, a mi ništa nećemo da postignemo, jer smo limitirani njegovim limitima.
@

@goet22222

Nije misterije, decka nije gurao menadzer, nije hteo da bude clan kluba, nego igrac kluba, bitan igrac. On odlazi u Anderleht, pa Njuki, gde cim je ispao u drugi plan ide covek u drugu ligu da bi igrao. A mogao je da sedi u Njukiju i da ga ne zanima sto ne igra, kao Luku u Realu, ali je Mitar zeleo da igra. Mislim da je to razlog zasto ga jedan Totinhem ili tako neki klub nije kupio, pa cak i klubovi iz Italije, jer bi prvo morali da plate klubu, a i Mitar kad je zadovoljan i igra, moras bas da das ponudu da bi on zeleo da ode. Otuda i Al Hilal.. Ali zanimljivo je, bar mi se tako cini, bez obzira sto svi govore da je losa liga, decko i dalje deluje da ozbiljno trenira i na svakoj tekmi daje 100%, svaka mu cast.. Kad pogledas Celsi, Junajted, jedino sto njihovi napadaci imaju bolje od Mitra je manje godina, ali trenutno ne mogu da mu prismrde po pitanju forme i kvaliteta..
H

Hahahahahaha

Kažeš limitiran van 16 🤣🤣🤣 lik na 25m primio loptu od gola, poslao Savića po burek i sam među petoricom spoljnom u malu mrežu, velemajatorski gol. Irskoj daj lob gol sa 30m. Van 16metara je jedan od najjačih napadača, 80% lopti prima i ostavlja saigračima i samim tim se dolazi ekspresno do gola protivnika. Veze ti nemaš sa fudbalom
S

Strong

Da nema Mitrovića, naša reprezentacija bi bila na nivou Bugarske i Andore. Taj Mitrović je u svakoj utakmici ako ne najbolji onda jedan od najboljih. Ne veruj meni, pogledaj statistiku stranaca i njegove ocene posle utakmice. Bez njega ne bismo pobedili nigde nikog. Vadio nas iz septičke jame sto puta. Protiv Velsa oba puta, protiv Portugala oba puta, protiv Crne Gore, u stvari protiv svih. Bez njega bismo igrali egal sa Bugarskom
G

Gostyyy

@hahahah - poseti ti očnog malo, pa se javi posle da pričamo o fudbalu. Primio loptu sam i neometan, ušao u šesnaest sam, Savić što je ispao je sam kriv, gol fantastičan. Samo pogledaj motoriku pokreta i brzinu kretanja tokom tog gola, i javiće ti se samo zašto sam napisao to što jesam. A tek gol protiv Iraca, taj nas je zakopao jer ga je zacementirao u ekipi. Da ga nije dao, igrala bi reprezentacija bolje. Opet, svaka čast za gol, ali tu je golman Irske poklonio gol time što je izašao daleko od gola. Sem toga, nisi uopšte pogodio sa argumentima. Ja sam svakako napisao da je odličan finišer, tako da me baš i nisi demantovao. A s obzirom da je manje-više 10 godina u Engleskoj bio, u Lononu, ispred nosa svima, i izgleda da se svi oni slažu sa mnom kad ga niko nije doveo za sve to vreme. Možda se ipak ja nešto razumem u fudbal, a ti ne.
@

@strong

Da nema Mitrovica nasa reprezentacija bi bila na poslednjem EP...to si zaboravio da pomenes?

Srbija Majka

Steta sto u svojim najboljim godinama nije otisao u neki veliki Evropski klub, i tamo napravio neku karijeru, koju sigurno zasluzuje svojim igrama. Na zalost pare su presudile, i da se ne lazemo...vecina nas bi isto uradila!!!
G

Gost999

Pare su presudile da ode u Arabiju, a manjak kvaliteta da ne ode u neki bolji klub.
C

Cirkus

Manjak kvaliteta??? Pa da, zato je punio mreže u Premijer ligi, što svi naši napadači nisu niti će ikada. Koliko si smešan
G

Gost999

Ma punio mreže, nema boljeg, ali kad bismo se šalili. Odigrao jednu dobru (polu)sezonu, a i tu pola golova iz penala dao, već u drugoj sezoni se nije video. Da ne pričam o ranijim sezonama kad je bio na tribinama i klupi. Čovek za života ima godinu i po dana dobrog fudbala, i to je sezona u Čempionšipu i pola sezone u Premijer ligi nakon toga. Sad nad Azijatima može da se iživljava koliko hoće, ionako samo on ozbiljno shvata igranje tamo.
C

Cirkus

Eto koliko ne znaš. Puni mreže od kad je obukao kopačke u Partizanu sa 18 godina uvek svuda i svima. Postigao gol u derbiju, gol Kockastima sa 18 godina. Gazio je u Anderlehtu, u Njukaslu igrao 10 minuta i davao golove. Fulam 2 puta uveo u Premijer ligu bukvalno sam i oborio rekord 43 gola što neće preći nikada niko. U Premijer ligi davao golove svima u raspalom Fulamu. Postigao 57 golova za reprezentaciju. Znam da boli gol u derbiju i dalje al šta da se radi
G

Gost999

Em mašiš poentu, em ne kapiraš. Mene boli briga što je Partizanov bivši igrač. To se samo vi Grobari ložite na klubaštvo. Sam si potvrdio da je samo u toj sezoni u Čempionšipu bio dobar, što sam i rekao. U PL skoro četvrtinu sezone nije igrao, plus je drastično opao u formi u drugom delu sezone, a i to golova što je dao, dobar deo je iz penala. Tako da je onako kako sam i rekao - godinu i po dana kvalitetnog fudbala za ceo život, i svakako nije tresao mreže po Premijer ligi svima živima kako ti kažeš. Nije loše da barataš informacijama kad ulaziš u diskusiju.
C

Cirkus

Hahahahahaha u Partizanu pregazio sve, u Anderlehtu isto 3 sezone Fulamu 5 sezona gazio sve. Da nije napravio glupost i imao suspenziju 8 utakmica i tu bi dao ukupno 20 golova za sezonu. Čim je došao posle suspenzije, posle 7 minuta postigao gol. To je pravi golgeter, ubica. Znači 10 sezona terorisanja protivničkih mreža. Zato je i otišao u Al Hilal da ladi jaja i uzima veće pare nego najplaćeniji igrač u Premijer ligi.Samo jako, naravno najdraži od svega mi je gol u derbiju i kockastima
@

@gost999

Ako je neko imao pola sezone uspešne u karijeri to je Jović (nažalost) imao je potencijal za mnogo više. Pokidao jednu sezonuu Frankfurtu (doduše nikad jačem, servirane mu lopte na tacnu) posle toga se u Realu pogubio totalno, ne znam dal je dao 10 golova ukupno sa sve treninzima. Bukvalno ima jednu uspešnu sezonu u karijeri. Mitrović je za njega tata fudbala. A to što je igrao u "jakom" klubu je potpuno nebitno, bitan je učinak. Mnogi su prošli kroz Real, Barselonu, Junajted, Čelsi, Milan... i ništa nisu pokazali i nikakav trag ostavili
G

Gost999

Ma da, Anderleht je baš merodavan. Od 5 sezona u Fulamu, 3 u drugoj ligi, ako ne i 4, mrzi me da gledam. U PL, onako kako sam već napisao. I to, šta bi bilo kad bi bilo je upravo to, nije se desilo. Desila se suspenzija, desila se loša forma, sve kako sam napisao već. Tako da, eto zašto nije negde bolje otišao. @@ - Jović jeste imao jednu sezonu dobru, ali je na osnovu nje napravio karijeru. Evo, čisto otrežnjenja radi, prošle sezone je Jović bio naš najefikasniji napadač, ako se gleda odnos minuta na terenu i broj golova iz igre. Pritom, Jović 0 iz penala, a Mitar i Vlahović po 5-6, a imali su tu negde broj golova. Da je Jović mogao da napravi bolju karijeru, mogao je, ali s obzirom koliko se pljuje, a koliko se ova druga dvojica veličaju, on je i dalje ispred njih. Što znači jedno, i Jovićevo najgore je i dalje bolje od Mitrovog i Vlahovićevog najboljeg. Zato je on i došao do Reala, jer kvalitet poseduje. On pored sopstvenih problema, ima problem što je takav tip igrača da mu treba saigrač u napadu, a takvi izumiru u današnjem fudbalu i treneri ih ne koriste. U Frankfurtu je imao Alea, i igrao je fudbal života. Da je Pioli pametan da ga uparuje sa Žiruom, počeo bi da funkcioniše. I pored toga što igra već godinama u formacijama i sistemima igre koji mu apsolutno ne odgovaraju, on je i dalje na vrhu. Tako da možete da ga pljujete koliko hoćete, to su činjenice. A Mitru srećna lova u Arabiji, očigledno je to sad grobarsko merilo za uspeh.
V

Veljko9

Prvi spic u rep, drugi Vlahovic i treci Ratkov
d

dokle

vise bajke o ratkovu kao spicu reprezentacije..momak je ekstra talentovan ali dao je jedan gol na pocetku sezone i od tad se kuje u reprezentativnu zvezdu ovde a decko dao od tad jos samo jedan gol znaci spic dva gola dao a nova godina ce jos malo sta nije jasno momcovi...ukupno 600 minuta za klub svega u svim takmicenjima ne ide se u reprezentaciju dok se prvo kao mitar ne zagospodari ne samo svojim klubom vec i svojom ligom
V

Veljko9

Brate izabrao je najbolji klub za razvijanje i zasto da ne bude treca opcija? Gladan je i trudi se dok Luka Jovic vidis koliko ga kritikuju iz Milana i cas povredjen i nikako da zaigra..
@

@dokle

Brate uopšte nije bitan Ratkov. Grobari će da napišu bilo koje ime samo da ne bude Luka Jović. Mnogo ih boli što je igrao za Real a iz Zvezde je. Vidiš da ne mogu godinama da prestanu da ga pljuju, a on nikad ništa nije loše ni rekao ni uradio da to zasluži. Ratkov je smešan igrač trenutno, 3 klase ispod. Možda za par godina i bude od njega nešto. Ali Jović im je briga, nikako da propadne, taman misle da je kraj, a on kao feniks. Prošle sezone naš najefikasniji napadač, sviđalo se to nekome ili ne.
V

Veljko9

Grobar jesam ali stvarno kakav Jovic jel ste ludi? Kapiram da vam je drago kad igraci iz zvezde igraju za rep ali decko puni samo Sofiju a ne mreze protivnika, cao.
G

Gost999

@Veljko9 - kapiram da si Grobar, ali evo opet da napišem o tome ko koga puni - Jović je naš najefikasniji napadač prošle sezone kad se uporedi broj minuta na terenu i golovi iz igre. Brojevi ne lažu.
H

Hammers Srbija

Ubedljivo najbolji igrac lige, sali se decko
n

nemanja1512

steta sto je u svom prajmu otisao tamo....
B

Babaroga

Njegovo visočanstvo Aleksandar Veliki Mitrović!!! Posle njega nećemo moći da uvaljamo gol ni Malti, zapamtite dobro. Nadam se da grešim, al takvog napadača nismo imali niti ćemo ikada imati
G

GostO

Ma da bre, kad on ode, nema jedno 20 godina gol da damo. Kakvi ste vi grobari mitomani...
K

Kad on ode

Bićemo u rangu Bugarske i Moldavije

КоТоГовориИстину

Питање за све који подржавају митра и смс у саудијској арабији,да ли је митар икад могао да сања као мали или тинејџер да ће долазити на окупљање репрезентације из ал хилала!? Да ли му је то био животни сан и дефиниција успеха!?
B

Babaroga

Čovek je dominirao i u Premijer Ligi i svuda gde je igrao. Sad će da uzme 75 milki za 3 sezone plus bonuse. Plaćeniji od najplaćenijeg igrača u Premijer Ligi (Halanda). Dolazi iz Al Hilala u reprezentaciju i gazi sve. Jović i Vlahović dolaze iz Juvea i Milana ne zna se ko je gori. Mitar na štakama sa glavom i jednom nogom bolji od obojice
@

@babaroga

Videli smo na svetsom. Tamo je morao da igra "i sa jednom nogom", i videli smo kako smo prošli.
B

Babaroga

Naravno da smo videli, dao 2 gola u 3 meča. Koliko je trebao da da, 8 golova možda?
N

Nemoj da zezaš

A ko je trebao da igra? Možda Jović guzonja što ga mrzi da potrči?
G

Gostgost

Mitar je odigrao odlično SP. Drugo je to što imamo jadnu odbranu, pa se očekuje od napada da se postigne 5 golova po meču. Bukvalno ne postoji tim koji nam nije dao gol. Litvanija, Bugarska, Crna Gora i Lihtenštajn bi nam dao gol da igra sa nama
g

gost89

Verovatno nije ni sanjao da ce imati 70 miliona za 3 godine igrajuci se fudbala.. plus dosadasnja zarada... tako da.....
@

@babaroga

Super je što je dao te golove. Nego, koliko napada je upropastio time što se vukao po terenu te 3 utakmice i nije mogao da potrči? Nije poenta da on da gol, već da reprezentacija pobedi. Ovako je on dao golove, a mi smo izvisili. U tome je problem. Spominje neko Jovića, on je makar došao spreman, i mogao da trči, svakako bi se vukao manje po terenu od Mitrovića koji samo što je izlazio iz povrede. Ovako je reprezentacija talac njegovih golova. On daje golove, mi kiksiramo.
B

Babaroga

Jović se vuče na terenu kao baba neka. Mitar kakav god dođe uvek izdominira i daje 200% od sebe, Jović psihički uopšte nije na terenu
M

Madabre

Sigurno je Mitrović kriv što primamo golove od svih mogućih i imamo najgoru moguću odbranu u istoriji
@

@babaroga

Ma naravno, za sve je Jović kriv. Kaži mi, znaš li kad je Jović poslednji put igrao za reprezentaciju? Kad je poslednji put igrao više od 5 minuta? Znaš đavola, ni ja se ne sećam, ali sad ćeš ti to da izguglaš. I šta vam je taj Jović onda kriv kad ni ne igra? Šta vam smeta? Igraju sve vreme vaši puleni, Mitrović i Vlahović. Zato nam toliko dobro ide. Slažem se sa tobom da Jović treba da igra daleko više pa da onda komentarišete, ali šta ćemo kad je Piksi duduk. @madabre - naravno da je kriv. Odbrana počinje od napadača. Mitar se vuče po terenu kao prebijen, čuva snagu za taj jedan šprint, ni p od presinga ne igra. Sa druge strane, on je razlog zbog kog igramo kako igramo, tj. vrlo predvidivo, jer mu samo tako odgovara. I na kraju, jedan od glavnih razloga zašto nam ovako "dobro" ide.
M

Madabre

Mitrović konstantno pravi pritisak, očigledno nisi gledao skoro nijednu utakmicu reprezentacije. Jović ne treba da igra ni 2 minuta jer ne zaslužuje, sam je kriv zbog toga. Vuče se na terenu kao deda
@

@madabre

Možda nisam, ali sigurno jesam. Isto pitanje i za tebe, kad si ti gledao Jovića u reprezentaciji? Kad si to video da se vuče? Ja ga nisam video na terenu, ne sećam se otkad. Tako da, objasni mi, kako to Jović smeta ako ni ne igra? Najkvalitetniji je špic kog imamo, sa najboljim CVjem, i najefikasniji prošle sezone od svih. Tako da zaslužuje sigurno da igra pre ove druge dvojice. Ali ne igra jer je Piksi dunsterčina koja nema pojma i ne zna da ne uparuješ dva igrača istih karakteristika već različitih.
T

Trololo

Druze, zasto moras da lazes? Upravo sam pogledao, Mitrovic je dao gol vise od Jovica prosle sezone. Pritom, Jovic je igrao na 50 utakmica, Mitar na 28. Jovic je cak 6 golova dao u ligi konferencije. Jovicev CV? To sto je grejao klupu u Realu? Mislim, u redu je da volis ili ne volis nekog igraca, ali nije u redu da izmisljas lazi, kako bi tvoj argument bio jaci. Dalje, ljudi su prvenstveno krivili odbranu, a ne Jovica, a ti se uporno drzis price o Jovicu. Sto se samog Jovica tice, verujem da je dobar igrac, ali je isto tako lenj, da ne idemo dalje od toga. Kao takav, ne zasluzuje da igra ispred Mitra ili Vlahovica, a to nema veze sa njihovim bivsim klubovima, vec iskljucivo sa trenutnim stanjem.
@

@trololo

Aleksandar Mitrovic: 28 utakmica, 2227 minuta na terenu, 15 golova (4 penala), 4 asistencije, gol na 148,47, gol iz igre na 202,45 minuta. Dusan Vlahovic: 42 utakmice, 2945 minuta na terenu, 14 golova (3 penala), 4 asistencije, gol na 210,36 minuta, gol iz igre na 267,73 minuta. Luka Jovic: 48 utakmica, 2347 minuta na terenu, 13 golova (0 iz penala), 5 asistencija, gol na 180,54 minuta, gol iz igre na 180,54 minuta. Sta se zakljucuje iz ovoga? Da su Mitrovic i Vlahovic uglavnom igrali standardno, da je Jovic delio minute, i imao manje vremena na terenu u kontinuitetu. Sa druge strane, ucinak Jovica, Mitrovica i Vlahovica je gotovo identican. Ali, na sve to treba dodati i podatak da su Jovicevi golovi svi do jednog iz igre, dok i Mitrovic i Vlahovic sutiraju penale u svojim ekipama. Sta se opet da zakljuciti - kad su golovi iz igre u pitanju, JOVIC je nas NAJEFIKASNIJI napadac, ali pada na drugo mesto kad se Mitrovicu dodaju golovi iz penala. Vlahovic je daleko iza obojice po oba kriterijuma. I kako smo onda dosli do toga da svi velicaju Mitrovica i Vlahovica i da svi pljuju Jovica? Pa dve stvari - prva je navijacka opredeljenost, jer Grobari ne mogu da se napljuju Jovica i da u nebesa dizu Mitrovica i Vlahovica, i mediji koji o ovoj dvojici uvek pisu u pozitivnom kontekstu, a o Jovicu u negativnom. Ovo sto sam naveo su suve cinjenice, mogu nekome da se ne svidjaju, ali brojke ne lazu! Mozete da ga omalovazavate koliko hocete, ali Jovic je nas najefikasniji napadac u prosloj sezoni, kad se svi faktori uzmu u obzir. To moze da se nekome ne svidja, ali to je istina koji grobarski komentari i tendeciozno pisanje ne mogu nikako da promene.
T

Trololo

Ne, nije najefikasniji. I dalje je odigrao vise minuta od Mitrovica, a opet nema vise golova. A Mitrovic generalno slabo izvodi penale, tako da je mogao i vise da ima. Kada ides vec u te detalje oko penala, pogledaj kojim timovima je Jovic davao golove, a kojim timovima Mitrovic. To sto je Jovic nije dobijao sansu konstantno i to sto ne izvodi penale je dovoljan pokazatelj koliko trener veruje u njega. Ocigledno smatra da ima bolju opciju (ili Jovic ne pokazuje dovoljno na treninzima). Uopste nema veze ko za koga navija, ocigledno je da si jedan od tih koji ne ceni Mitrovica jer je iz Partizana. Mene ne zanima iz kog kluba su dosli, vec sta pokazuju. Ne mozes kreirati realnost onako kako tebi odgovara. Jovic mozda nije losiji od Mitrovica i Vlahovica, ali to ne pokazuje, nema tu zelju. Navijao sam za njega da uspe, smatrao sam da mu u Realu nisu davali dovoljno sanse, ali ako se to ponavlja vec godinama, u razlicitim timovima, pod razlicitim trenerima, onda ocigledno postoji neki problem u Jovicu. Vlahovic je mozda bolji od obojice, ali je izuzetno promasio sa izborom kluba.
@

@trololo

Pa sad, brojke ne lažu. Prilično sam siguran da pokazuju upravo ono što sam rekao. Odnos minuta i datih golova iz igre je na strani Jovića. E sad, ako ćemo dublje, Mitrović je igrao konstantno, Jović nije, i mnogo je teže da daš golove kad igraš po pola sata ili manje, nego kad igraš 90 minuta. Razlog zašto nije igrao je u tome što je trener moron koji rotira celu ekipu sve vreme i koji forsira onog nesposobnog Kabrala "jer je u formi". Apsolutno mi ne smeta Mitrović kao igrač, čak mi je jako drag, iako je iz Partizana. Samo ako ćemo da pričamo o kvalitetu, onda je priča upravo ona koju pričam, Jović jeste kvalitetniji igrač od obojice. Ako ćemo o sreći, upornosti i želji, tu je na kraju reda. Pritom, ako ćemo taktički, Mitrović se uklapa u sve taktičke zamisli, kao i Vlahović, dok je Jović sprecifičan igrač kome treba prilagoditi igru tima. Inače mislim da je za reprezentaciju najbolje da Tadić i Mitrović budu više na klupi nego na terenu, a da igramo napad sa dvojicom, gde će udarna igla da bude Vlahović, a Jović da bude drugi napadač. Samim tim bi nam i napad bio ubojitiji, brži i poketljiviji, a i imali bismo mnogo više opcija, kao i pokretljiviji vezni red. Ali dok je Piksi i bata Đorina škola tu, to se neće desiti. Piksi bolid uparuje Mitra i Vlahovića, igrače istih karakteristika, kao da nikad nije igrao fudbal, umesto da umesto jednog od njih ubaci Jovića koji bi u toj formaciji doneo kvalitet više. A i njemu bi pomoglo sa samopouzdanjem, jer niko ne završi u Realu slučajno, mora da se poseduje kvalitet. Ono što je Jovićev problem je pre svega on sam, ali i treneri koji nisu hteli da prilagode taktiku njemu kao tipu igrača, već su trežili od njega da igra nešto što mu nije prirodno. Samo je onaj u Ajntrahtu znao kako da ga iskoristi.
T

Trololo

I dalje smatram da ne mozes selektivno koristiti statistiku. I za te penale koje je sutnuo, Mitrovic se izborio. Takodje, ponavljam, moze se diskutovati i o kvalitetu protivnika kojima su dali golove, licno smatram da je bilo teze Mitru da postigne toliko golova u kvalitetnijoj ligi, sa losijim timom, dok je Jovic maltene polovinu postigao u ligi konferencije. Sto se trenera tice, ocigledno da mu je nasao neku zicu, pa je Jovic i postigao taj broj golova. Lako je kriviti sve druge. Sto se tice reprezentacije, moze se diskutovati, ali jedna stvar, po mom misljenju, nije uopste za diskusiju. A to je da li je Mitrovic za prvu postavu. Da, apsolutno jeste, i to je nesto sto se ne sme menjati. Zasto? Zato sto je maltene jedini igrac koji igra srcem i gine na terenu. I ne samo sto gine na terenu, on daje i golove. I to dosta golova. Nagledao sam se svakakvih igraca u reprezentaciji i zaista se ne secam igraca koji je vise pruzao. Ja, kao navijac, mogu da prihvatim da smo losiji od neke druge reprezentacije, ali nikada ne mogu da prihvatim manjak truda. Stoga je Mitar nezamenljiv.