Komentari na vest

Kostić potpisao za PSV i čeka radnu dozvolu: Perišić me zvao da zagorčavamo život rivalima

G

Glusica

pre oko 6 sati

Svrha dovodjenja u klub je da bude bench cuvar cunjeva ili...Posto zadnje 4 godine igra katastrofalno. A toliko je i neinteligentant da pregovara samo sa Balkancima jer je toliko nesposoban da ne zna ni engleski
d

dokile

pre oko 20 sati

Da nepoverujes koga sve veliki klubovi mogu da dovedu...

Alen Visic

pre oko 21 sati

On da zagorcava,ccc,nula od igraca
B

Bas lose

pre 1 dan

Kakav je ovaj Kostic... On vara suprugu sve vreme, mislim da zato NIKO od ozbiljnih svetskih klubova nikada ni nije zeleo saradnju sa njim
D

DZP

pre oko 18 sati

E, ako je tako onda nije ni čudo što ga niko nije hteo... LOL , čuj vara ženu...
S

Stojkovic

pre 1 dan

U skladu sa (ne)mogucnostima, vraca se u selo, holandsko. Za njegov fragilni ego ovo je krajnji ishod. Kraj karijere
F

Filip Aksentijev

pre 1 dan

Izvinite ali nikada nisam cuo za ovaj klub...sto znaci da nije dobro
K

Kostic u ofsajdu

pre 1 dan

Ali recenica 'Da zagorcavamo zivot rivalima' savrseno pokazuje koliko je ovaj lik promasena i kompletno sunovratna osoba. Jel si ispricao ljudima kako godinama unazad i dalje varas svoju zenu...a zena ti prvo bila ljubavnica. Hajde malo cvrkuci o tome folirantu
D

DZP

pre oko 18 sati

znači žena mu je prvo bila ljubavnica, a sada i nju vara? nije joj smetalo dok je ona bila ljubavnica a sada joj smeta? TELEVISA PRESENTA
C

Cvijanovic

pre 1 dan

Nikad cuo za ovaj nebitan klub...Toliko
A

Aleksandar29

pre 1 dan

Kakav zestok pad karijere
S

Strahinja Arsic

pre 1 dan

Niko normalan ga nece, samo propaliteti
1

13libero

pre 1 dan

To se broji, kad se Jugosloveni udruže. :-)

Savo Romčević

pre 1 dan

Moglo bi ovo biti dobro za obje strane, a i za nas... da nastave sa golovima...
D

DDS900

pre 1 dan

Cudi me da PSV nije iz svoje skole uzeo mladjeg i brzeg igraca kojem ce sada Kostic zauzimati mesto.

cima88

pre 1 dan

Gde god da odemo dobri igrači,samo kuci igramo loše

Бранко Шијак 🇷🇸☦️⚔️

pre 1 dan

ПСВ ће бити поново главни фаворит у Холандији за титулу, иако се и Ајакс појачао доста добро, али мислим да нису још на нивоу ПСВ који имају доста уигранији тим.

Bosque

pre 1 dan

Bravo Filipe odlican izbor.
M

Miksea

pre 1 dan

Odličan izbor, dobar ambiciozan klub, sportski motiv, zemlja, dobra liga, a ne neke Arabije i Emirati. Pratiće se holandska liga opet.

Ivan Komnenovic

pre 1 dan

ne znam nikad necu razumeti ovo, ceo zivot si preko izbacio te je ranicki kg, tadica vojvodina, nakupili ste se miliona posle odlaska i na kraju karijere ne dodjete da odigrate poslednju sezonu u tim klubovima, odradis jednu dve godine besplatno najlaksi nacin da vratis klubu koji te je stvorio, svakako ni on u kragujevcu ni tadic u novom sadu jedan jedini dinar ne bi mogli da potrose a medjj navijacima bi usli u besmrtne, na pamet mi dodju price iz zvezde kada su nine i milijas pozajmljivali pare ostalim igracima zvezde, ne treba oni to da urade ali, ne kazem da to treba da rade u zvezdi i partizanu jer su tamo igraci kao na traci ali u ovim manjim klubovima ( ne vredjam ni jedan klub u nasoj ligi samo nisu nivo zvezde i partizana) isto tako mislim da je radonjic morao posle odlaska iz zvezde da se vrati u nis i okonca svoju karijeru, jos jednom kazem nikad necu razumeti te igrace
M

M0987

pre 1 dan

Nije poenta u novcu već u našem ,,fudbalu''. Tesko da će onaj koji je osetio sta je organizovana liga doći u ovo blato među mešetare i kriminalce.

Kuzmic Igor

pre 1 dan

To je liga idealna za njega.
B

Bojan Titov

pre 1 dan

Ajdeeee maliiiii!!!

Pecalav

pre 1 dan

Sa srecom i puno uspeha🙂

Radoman Ninkovic

pre 1 dan

Normalno da je psv bolja odluka od Aeka

Danilo Pavlovic

pre 1 dan

Biće to dobra transfer prica

zavetrina@gmail.com

pre 1 dan

Odlicna odluka i za njega i za klub.Ima on jos dobrog fudbala u nogama da pokaze...

Bogdan Bezbradica

pre 1 dan

Браво, сјајан потез играће тамо сигурно и добар фудбал се игра у тој лиги

ivanara

pre 1 dan

Top klub za njega iskreno
B

Belgrano

pre 1 dan

Ovo je, za promenu, jedan od transfera srpskih igraca koji apsolutno imaju smisla. Prava liga i pravi klub za njega, toliko osporavan a covek napravio karijeru kakvu mnogi mogu samo da sanjaju. Srecno Filipe!

Mayhem

pre 1 dan

Pa dobro baš po meri biće zanimljivo.
V

Visente Del Boske

pre 1 dan

E moj terza propusti ti i ovu sansu,al nema veze imamo mrtvog Ivanica na levom krilu.
S

Samo lokal01

pre 1 dan

Kakav terza,caci prica i Psv sa druge strane
C

Cmoljo

pre 1 dan

Nisu mu vrane mozak popile da,pored PSVa , dolazi u raspalu Zvezdu.Dejvid Koperfild ga ne bi u tim okolnostima ubjedio da potpise za Cz. A baska sto je Holandija idealna drzava za porodicu.
@

@Cmoljo

pre oko 7 sati

Холандија идеална за подизање деце и породице колико и Ирак за држање свиња и препродају истих за време рамазана.

ineska

pre 1 dan

top tim za njegove godine i mogucnosti.

juventus.goran@gmail.com

pre 1 dan

Prvi inostrani klub mu je bio iz Holandije,Groningen