Lopetegi: Bili smo bolji u tri četvrtine dvomeča, zaslužili smo prolaz

Paint ItBlack

pre oko 3 godine

i plus igrali smo bez Sanca,Gerera i Rejne po prvi put u ovoj formaciji.Ako to nemozes da iskoristis onda ugasi klub

Lopetegi na drogama.Druze u onakvoj formi pre prvog meca smo vas odvalili i oducili od fudbala.Susov gol je cist odbitak kao i danas.Danas igrali prvih 20inuta fudbal a onda posle ih lepo sastavili sa zivotom.Dobili penal dali ga.Usrao ih gol u 90 minutu jer je sudiia produzio na 6 minuta i samim tim su imali vise vremena za napad.Lopetegi umesto da iskoristi losu formu pred prvi mec on ovde nesto prica (kao i ljudi na mocart koji jedva cekaju da vredjaju borusiju i tu spadaju novopeceni navijaci bajerna)kako su bili bolji.Mogu samo da nas mrze i nista vise
B

Brko

Ne znam šta ovaj priča. Dortmund je u prvoj utakmici okrenuo rezultat sa 1:0 na 3:1. Pa Sevilla ganjala rezultat i izgubila sa 3:2. Sinoć isto tako, 2:0 na 2:2. Jesu oni imali posjed i prilike, ali Dortmund je također promašio par zicera. I to bez tri standardna igrača. Taktički su ih dobili, na kontre.
G

Gost11

Verovatno ste bili bolji i za vikend od elcea
a

aj ti

Moralni pobjednice kuci...trebali su da vam daju jos koji u Sevilji, a plus ste gubili 2-0, i trebali da prodjete ?? ne budi smijesan, jos samo se sjeti da Borusia nije u formi, ne daj boze da jetse , petarda bi vam pukla.
B

Budimo realni

Sevilja je gotivna, kao i njihov trener, ali ona poslednja akcija nije bio penal za Sevilju, Humels nije ni video coveka iza, ovaj mu se namerno zakucao u lakat