Komentari na vest

Makabi u 92. minutu pokvario debi u Olimpijakosu nesuđenog Zvezdinog pojačanja (VIDEO)

t

tenkista

pre gotovo 2 godine

Trener Olimpijakosa je klasični dunster, koji igra na 1:0, pored iskusne klupe i napadača koje ima. Uvek osveta dođe za takav pristup
Б

Блок

Какав наслов,ко ово разуме,свака част
Б

Блок

Мало сам и разумео :)) и које је то појачање ?

Box

Evo najboljeg dokaza da jedan klub ne moze nista sam, olimpijakos 4 godine za redom igra prolece u evropi i opet moraju da krenu od drugog kola. Tako da zvezdi nema partizanovih bodova sad bi igrala sa klintorvilom
n

nista ti

baki moj nemoj brigati zvezda je ulazila u grupe i kad je bila nepovlascena od prvog kola i jedini je tim koji je to ucinio i u ligi sampiona i u ligi evrope.A vi da nam se zahvalite sto smo vam nasom igrom bara bara sa najjacima na svetu u zadnjih pet godina omogucili da sledece godine pokusate kroz kvalifikacije u ls mada ni ja nisam siguran da ste kalibar da prodjete te kvale
Н

Ништа ти

Ко каже да ће у квалификације? Реално Раднички, Војводина, Чука и ТСЦ су ту негде са Партизаном.
:

:3

Utakmica kojoj je finiš mogao da se predvidi. Obično tako izgleda kad jedan tim ima mnoštvo prilika i kontrolu meča kao što je Haifa. Olimpijakos dao gol na početku i mislio je da je kraj. Haifa kroz ceo meč diktirala igru, imali su dva poništena gola u prvom poluvremenu. Nagrada je stigla na kraju. Gol izjednačenja spektakularan, iz nemoći reklo bi se. Igrač bio okrenut leđima golu, ono je više ličilo na dodavanje posle rikošeta, a onda je lopta završila u mreži. Stadion prelep, a atmosfera vrela. "Prava" utakmica.