Komentari na vest

Mančester Siti predstavio plan najtalentovanijem Nemcu

V

Vldblk9a

pre oko 2 meseca

Kao i vecina transfera iz nemacke, i ovaj ce da potone u PL.
D

Dukicar

pre oko 2 meseca

Pametan skroz potez

Alek

pre oko 2 meseca

Za dve godine u AZ-u
e

eto njega

pre oko 2 meseca

za pet godina u Fenerbahčeu ili Galatasaraju...
M

Manchester

pre oko 2 meseca

Jugend.............
o

ovog malog

pre oko 2 meseca

bi Terza prodao Zenitu....
S

Stanazivko

pre oko 2 meseca

Bice mali superstar za par godina

vacke86@gmail.com

pre oko 2 meseca

Negde, po nekim stranim medijima sam video da je navodno i Real Madrid zainteresovan za njega.
N

Nezzz63

pre oko 2 meseca

Bilo bi bolje da ide korak po korak. Najpre u neki solidan klub u Bundesligi, a tek kasnije u Siti ili negde drugde.

Markos Pavlovic

pre oko 2 meseca

ima li nekog igracada siti ne juri, neverovatni su

milosbosut

pre oko 2 meseca

Lako je kad imas para. Ali Siti idealna sredina za njega
a

avax88

pre oko 2 meseca

Neka je sa srecom,. mali je sjajan!

Salleee

pre oko 2 meseca

Odi tamo da se upropastis

Ranijeri

pre oko 2 meseca

Mali je odlican,gledao sam ga sada protiv Grojter Furta

Vukasin Nikolic

pre oko 2 meseca

nije taj jos za mancester siti
N

Nemanjasabac

pre oko 2 meseca

Za njega bi idealno bilo da ode u lever, bas takav stil igraju i moze da pokase sve