Komentari na vest

Najcrnji dan u 111 godina dugoj istoriji Santosa, Palmeiras remijem do 12. titule prvaka Brazila (VIDEO)

Bojan Urosevic

pre 5 meseci

Sve najgore Sao Paulo i Flamengo jebem ih usta nije mogao još jedan gol da padne na utakmicu od 26 minut ostade rezultat da oni ispadnu sledeće godine za 170 hiljade me uništiše.
i

izointer32

To ti je lako, samo branis i cao.
y

yhnmju

Nisu oni svete krave pa da ne mogu da ispadnu iz lige. Samo kod nas su blizanci zasticeni ko beli medvedi, daleko bilo da ispadnu.
i

izointer32

Jedina liga gde mogu da ispadnu velikani i odlicne ekipe tipa Vasko, Cruzeiro, Internasional, Santos. Jos jedna odlicna sezona iza nas, gubitnik naravno Botafogo koji ne da je ispustio titulu nego zavrsio na petom mestu.
M

Mateo st

Ali Botafogo je priča godine!!!!Toliko dominantni ,dvocifreni broj bodova ispred drugoplasiranog i onda totalni nezabilježeni pad!!!Vode 3:0 poluvrijeme,izgube 4:3,iduću vode 3:1,ostane 3:3,povedu iduću u 96-oj minuti,prime u 97....itd..itd...i to sve u posljednjim kolima...ja mislim da su njihovi tifosi punili kardiologiju u Rio devJaneiru koliko šokova su im ovi priredili...iako,najkvalitetnija ekipa je zaista uzela šampionat...upada u oči ogroman broj igrača koji su standardni,i u slavnim klubovima u ligi,a u Evropi su imali drugorazrednu ulogu...
i

izointer32

Protiv Palmeirasa u 99-om, Gremio im okrene 3-1 u drugom a sledece kolo kuci izgubi od Korintijansa koji od 8og minuta ima igraca manje, onda od Bragantina prime gol za 2-2 u 93-94, pa protiv Santosa kuci vode ceo mec u 90-om prime gol i slag na tortu u Koritibi gde su poveli u 97-om minutu i primili gol u 98-om...neshvatljivo je da ekipa primi toliko golova u nadoknadi i izgubi titulu iako je imala 15-tak bodova prednosti, sledece sezone ce da ispadnu :D
B

BBC

Samo me zanima gde ce Marcos Leonardo
h

halo

Pre dve godine u finalu Libertadoresa, sad druga liga, to je Južna Amerika.
N

NZ

Pre tri godine.
G

Gostyyy

Poslednjih nekoliko sezona mnogi velikani brazilskog fudbala su zavrsili u drugoj ligi. Neverovatno prvenstvo.
A

Antonioo

Mali Endrik ulazi u istoriju... Po broju golova do 18 golova je u rangu Brazilca Ronalda i Nejmara, ostali nikad nisu bili tako dobri.. A Endrik je tek napunio 17, nestvarno kakvog bisera dobija Real
n

nadrealnooo

Ovo vam je kao da Real ili Barsa,ispanu iz Spanske lige,kao da Junajted ili Liverpul ispanu iz Engleske lige,Zvezda ili Partizan iz Srpske lige!!!Velika tragedija za jednog velikana ne Brazilskog,nego svetskog fudbala. Ali to je to kad se igra koliko toliko postena liga ,bez nameštanja!!!Jer svaka liga u Evropi je namestena!!!Ali svaka...Neka manje ,neka vise,ali svaka je namestena i ovakvo nesto za gore pomenute velikane iz Evrope je nemoguće da se desi!
e

endrick

gde Santoss u brazilu kao Barselona u spaniji ne zajebavaj imas flamengo palmeiras pa i sao paulo koji su veci klubovi
B

Brankoni84

Santos ti je kao Everton u Premijer ligi.😜
П

Паун

@Бранкони84 Глупље поређење нисам прочитао одавно. Сантос освајач првенства Бразила 8 пута, Купа Либертадореса 3 пута, Шампионата Сао Паола 18 пута. Да не набрајам остале трофеје. Пре него што извалиш неку глупост, информиши се мало.
f

fortaleza

super malo da se Santos spusti na zemlju
g

gostpop357

Nerealno mi je da ti treba bod za opstanak i tvoj golman u nadoknadi stoji van 16m
N

Neverovatan si

Jako ti lepo pise da im bod nije bio dovoljan...
H

Holse

Nije im bio dovoljan bod ,i da je ostalo 1:1 ispali bi
G

Gostionica

Procitaj ponovo. Nije mu dovoljno bio taj bod, potreban je bio jos jedan gol. Gol razlikom bi Baija ponovo bila iznad njih. Cudne su druge stvari. Da oba tima sa dna tabele pobede poslednju utakmicu. Nismo mi i Spanci jedini...
D

Daj faul

Trebala im je pobeda! Remijem su takodje ispadali…
t

ttyyy

vracaju se sledece sezone

Eskobar 1

i treba sa ispadne sto da se zali kad neznaju nisu dali sebe i srce na terenu dabu opstali kako sad tako i ranije utakmice