Komentari na vest

Pitanje je kad će Voša opet imati Zvezdu na kolenima

Slavko Ćosić

pre 21 minuta

Baš tako , pamti će se samo trofej . igra u produžecima kao na terenima seoskih liga . Penali čista lutrija .
l

lep tekst, ali nije baš skroz tako

pre 34 minute

jer jeste Vojvodina igrala dobro prvo poluvreme, jeste dala dva lepa gola, jesu momci igrali požrtvovano, ali Arnautović promašio nemoguće, pa jedna stativa, pa promašio Katai skoro isto kao Arnautović, pa golman i druga stativa. Da je to sve ušlo, a realnije je bilo da uđe nego da ne uđe, bilo bi možda 4:2 za Zvezdu? Jeste Zvezda imala kriminalne pojedince juče (Kostov, Krunić, Eraković), moguće je da nisu mogli bolje jer je Vojvodina dobro igrala, ali zamene Zvezde nisu donele kvalitet, jer Lučić nikako nije kvalitet, Handela pljuju, Rodrigaa prodaju već davno, a najbolji igrać Zveze, Avdić je presedeo na klupi ceo meč, već upravo povlačenje i čuvanje rezultata. Zato će smanjenje lige pozitivno uticati na buduće mečeve, jer ili ćeš igrati na pobedu ili ćeš ispasti! U Španiji od mesta za Evroou do mesta za "sekundu" 4 poena? Pa ti vidi šta ćeš i kamo ćeš. Pa će onda Zvezda sa ovakvim levacima da pukne samo tako ili da napravi normalan tim.
B

Beograd29.

pre oko 1 sat

Moje pijanje za autora teksta je zbog cega provlaci kroz isti "pricu o tendencioznom sudjenju"?? Gde je to navlaceno na stranu Zvezde?? Sta je to krucijalno dosudjeno za nas? Jedna jedina situacija koja je upitna je onaj faul u napadu i to je to. Zasto se stalno potencira sudjenje, a recimo ne njihova taktika da se zatvore na poluvremenu?? Das 2 gola i mislis da si resio sve, a igraci ti imaju snage za 70min max... Tuzni pokusaji kradje vremena od bivsih igraca Zvezde itd itd... Da Rodrigao nije dao onaj gol, niko to sudjenje spomenuo nebi... Opet kazem, dajte argumentovano gde se to navlacilo na stranu bilo kog tima sinoc.
K

Kuku Vasa

pre oko 1 sat

Velike pohvale za Vojvodinu, dok su imali snage odigrali su fantasticnu utakmicu, ali nedovoljna rotacija i malo srece je nedostajalo. Ipak nadigrati 100milionski projekat drzave, sa svom mogucom logistikom, na dobrom su putu, sada samo treba uloziti jos malo vise novca. Zvezda je na kolenima, a uskoro joj sledi i pad, vec je pocela da puca po savovima, samo je to sto ima 20 milionskih igraca spasilo, njima na klupi cele godine sedi Glazer i ne radi nista za 1.5 e platu, a gde su Milsoni, Babike, Badjo od 3.5m. Kraj je blizu, napred Voso!

Dejan Osmanovic

pre oko 1 sat

Mislite li o tome da je prodana utakmica uzivo?
V

Vuk Pavlovic

pre oko 1 sat

ako ovako nastave mozda cak i sledece sezone
R

Radde

pre oko 1 sat

20 posto da hoce nekad a 100 posto da nece nikad.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 sat

Brutalno dobra koreografija! Respekt!
G

Gostgost

pre oko 1 sat

Ko misli da je Zvezda bila na kolenima, opasno gresi...
m

moneyfast88

pre oko 1 sat

na poluvremenu je zazvonio telefon, rečeno je igračima Vojvodine da prestanu da igraju fudbal da bi pobedio gori tim juče.. kraj svake priče
0

011bgd

pre 8 minuta

U ovo veruje samo neko ko ima manji iq od broja cipela!
v

vukasin2015ks

pre oko 1 sat

Kad budu doveli pravog trenera..
П

Питање дана

pre oko 1 sat

Када ће фирма да шије нове заставе
b

bacon

pre oko 1 sat

Pitanje dana kad ce Delije da prestanu biti sluga svakog rezima?

peca_le

pre 31 minuta

Mislis FARMA (prasica) ? :D
P

Pitam samo

pre oko 1 sat

Odakle im (pala) zastava grupe??

Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸

pre oko 1 sat

Звезда има бољи тим много, а ипак је синоћ изгледала дупло слабије. Неким фудбалерима се треба захвалити. Надам се да ће Арнаутовић, Лучић и Ераковић убрзо напустити клуб.
!

!

pre oko 1 sat

Ko kaze da je izgledala duplo slabije? U prvom poluvremenu Vosa iskoristila sanse, Zvezda nije, a imala ih je, 3 puta vise suteva nego Vojvodina. U drugom Vosa nije presla pola, nije imala sut na gol i bilo je pitanje vremena kad ce Zvezda da im zabije 2 komada.
A

Arnautovic kralj

pre oko 1 sat

Arnautovic sinoc bio jedan od Najboljih igraca na terenu i jos postigao i gol! Bolje prati balet,nije fudbal za tebe!

atisitaj?

pre oko 1 sat

Ja mislim nikad