Komentari na vest
Skica za portret narednog špica Partizana: Traži se kopija Jovana Miloševića
K
Kosta Baranac
pre 3 meseca
U tekstu se prvo kaze da je prioritet da se prodje monitoring iako ce vlast da pomogne, kao i uvek a onda sledi borba za drugo mesto sa kog smo skliznuli. Dalje se navodi da mesecima traje rat u upravi i da rukovodioci u 2026 jos uvek nisu povukli smislen potez. Onda covek da se zapita, da li su oni dosli da spašavaju nas Partizan ili da kako stvari stoje, zakucaju poslednji ekser u posmrtni kovceg? Da završe zapoceto.
P
Pedja108
pre 3 meseca
Osnovno je da tim Partizana fizicki nije dorastao nijednoj nasoj ekipi. Svako drugo poluvreme padnu. Ovo su sad srecno izjednacili, a i to je zahvaljujuci sto su preko sat vremena igrali sa igracem vise. Otisli na pripreme u Tursku, a tamo isli na bazene i spa, a treninzi, nije bitno. Otkazivali dogovorene utakmice, pa nesto nevreme. Dosli ovde i nisu odigrali nikakvu pripremnu. Tamo ih mlatila Mura sa 3:0, koja je na dnu slovenackog prvenstva. Tad je vec moglo da se vidi kakvo ce biti prolece. I da nemaju centarfora uopste, a da su fizicki dominantniji, davali bi golove.
E
Expozitura
pre 3 meseca
Kada krenu da traže, za početak neka ne bude na pozajmicu. Razigram im igrača i oni ga vrate, čemu to? To može samo za izvestan instant uspeh, kratkoročno, da se nečto osvoji, ali kako kada je on sa pozajmice jer u matičnom klubu nije pružao koliko se očekivalo? Kako god posmatrali pozajmica bez prava otkupa ugovora je duplo golo za klub, dok za igrača je uglavnom win win. Nadam se da će Partizan prekinuti sa tom praksaom, ma koliko loše finansijski stajali. Neka stvore igraća i za 500.000 evra i opet je bolje od ništa + sigurno će imati manju platu. To je za klub takođe win win. Za titulu i trofeje ne moramo brinuti sve dok je duh na Severu, pa iz tog razloga pogotovo ne razumem pozajmice.
D
Direktor fotografije
pre 3 meseca
Ako ne ide da Danko Lazović kao generalni direktor dovodi igrače, a Mijatović vrši funkciju potpredsednika za sportska pitanja, zašto jednostavno njih dvojica ne rotiraju svoje funkcije? Što je rekao Stojke u onoj nekoj emisiji funkcije u Partizanu su pogrešno podeljene, i lepo je rekao.
G
Gost555
pre 3 meseca
Šaponjić, Milovanović, Stuparević, Jovan Stojanović, Nermin Haskić, Osmajić...? Šta je sa njima? Osmajić pritom nije ni standardan u Prestonu, što je i očekivano.
Stojanović bio dobar u Vojvodini svojevremeno.
L
Logitech
pre 3 meseca
Neko od ovih bi bio kopija, i dobra zamena za Miloševića: Darko Lemajić, Nenad Lukić, Danijel Aleksić, ili Badamosi.
Jovetić je praktično završio karijeru, on sa 36 godina ne može biti od pomoći.
b
batabane
pre 3 meseca
Znam da trenutno nije u skladu sa ucinkom,ali A.Kostic je bolji spic od Milosevica.To ce se uskoro pokazati i za one koji to ne vide.Kostic je brzi i okretniji od Milosevica i zato je sve ukupno bolji spic.
D
Dokolicar
pre 3 meseca
I to sve za 0 dinara...
Dok je tu cg ekipa pisi propalo, pa kad odu onda, u zavisnosti ko sledeci dodje, trebace jos 2-3 godine za oporavak u normalu
k
klasika
pre 3 meseca
"bezbeđivanje novca za prolaz monitoringa je prioritet, mada se očekuje da država, kao i svaki put dosad, priskoči u pomoć"
Z
Zack LeNight
pre 3 meseca
A slušaj ovaj "fun fact", Partizan je državni klub, odnosno u vlasništvu države. Zar nije onda logično na država pomaže te institucije? Kako finansira obnavljanje bolnica i škola? Tad se ne sećam da si se bunio.
D
Dzekiru
pre 3 meseca
Prvo Partizan nije drzavni klub,kao ni Zvezda, a i vecina klubova u Srbiji. Oni su udruzenja gradjana, slicno su i Barselona i Real, samo kod njih to funkcionise onako kako je i zamisljeno, a kod nas onako kako politicari na vlasti odrede. Pare od drzave dobijaju zato sto ih neko sa vezama posle izvuce u privatne dzepove,a i imaju veliku bazu navijaca (citaj glasaca), pa se time serviraju igre narodu, pored hleba, sto je potrebno za mir i poslusnost.
E
Excalibur
pre 3 meseca
Država ne dozvoljava privatizaciju CZ i FKP. LIčno, mišljenja sam da bi se našao kupac ili neki konzorcijum bogatijih ljudi koji bi uleteli u Partizan, ali samo u slučaju 1/1 vlasništva. Međutim potrebna je ta vojska navijačka, a i zemljište na Autokomandi vredi čudo para i eto ti razloga da se ne privatizuje. Šta hoću reći: ne daš ono prvo, e onda daj novac državnom klubu koji držiš za uzde jer ionako tu idu mrvice a ljubimici glavnica. Odmah da napišem i da bi se Zvezda još lakše prodala i to bogatijem kupcu.
b
bljuc
pre 3 meseca
A pre toga piši pismo zna se kome
F
FizioSterapeut
pre 3 meseca
Kad ti budeš vlasnik kluba, tebi će uprava pisati pismo, do tada zapomaži i kukaj.
G
Gost Steva
pre 3 meseca
Citam tekstu I odmah mi upada u oci da je placanje monitoringa iz drzavne kase gotova stvar. Zasto ? Pa nek drzava otplati I moj kredit I hipoteku, kad je vec tako. Jer, taj monitoring, u stvari , je provera poslovanja " firme" ( kluba)
I jos nesto, ovo nije poslednji monitoring. Ima Jos jedan, gde je potrebno jos vise para. Hoce I to drzava platiti ? To je vise para nego sto bi dobili igrajuci LS !
Kazete, traze novog napadaca. Kojim parama ce ga platiti ??? Interesuje me I kako su platili I Zdjelara,Poltera I Mitrovica...
Sportski pozdrav

Sakur
pre 3 meseca
Kada drzava uzme kredit na tvoje ime onda neka ti ga otplati,ovde je drzava svesno unistila Partizan da bi zvezda dominirala i sada kao pomaze Partizanu
L
Logitech
pre 3 meseca
Stevo, Zdjelar, Mitrovic i Polter nisu placeni, tj. nije placeno obestecenje jer su dosli kao slobodni igraci, naravno dobijaju platu kao i svi drugi igraci. Da si pitao kako je pronadjeno 900.000 evra za transfer Andreja Kostica pa i da razumem tvoje pitanje.
@
@Logitech
pre 3 meseca
A odakle im dajete platu? Samo Mitrovic je imao milion u Belgiji, mislis da ima manje u Partizanu? A gde su tu ostali...
U
Uuuu
pre 3 meseca
Baždar.
j
jbt
pre 3 meseca
O cemu vi pricate,kao da je Ronaldo igrao za Partizan.Da li ste vi svesni da je "deda" Katai dao i namestio deset golova vise od ovog u punoj snazi?
G
Gost355
pre 3 meseca
Hahahah pa kad zvezda ima 10x bolje igrace,da katai igra za ovaj partizan ne bi presao 10 golova u svim takmicenjima,on da nesto valja ne bi igrao u srbiji celu karijeru
B
Bakajoko Hihihi
pre 3 meseca
Ima spic Markovca pored Kragujevca Petrusic cini mi se . Strasan igrac a mlad sad sam ga gledao u Valjevu dao 2 gola
G
GRESKE
pre 3 meseca
Sve ovo je MIjatovic , odradio od Stojakovica , Lanetovog sina , Cakara , Sestrica , koji je produzena ruka Pedjina bio. Prodaja Karabeljova , gde Lazovic ne potpisuje takav transver , , a Mijatovicu , prvi procenti uleteli u dzep . MIJATOVIC STO DALJE IZ PARTIZANA !!!!
T
Triko
pre 3 meseca
Partizan treba da ide u MOL ligu, beton liga i da se krene od nule kao Rendžers. Oni maštaju o Evropi i licenci, a realnije je da igraju protiv Petka Papovića 🤣 u međuopštonskoj ligi. A tek je komedija što guraju Teleoptik u Prvu ligu gde su mnogo veći troškovi i to je tek posebna priča.
G
Gost456
pre 3 meseca
Pa i bolje tako da krenemo od beton lige nego ovo sto se radi ,ja garantujem da u tom slucaju bilo bi 20k ljudi prosek na utakmicama
G
Gostivojevic
pre 3 meseca
@gost456 a sta time ocekujes da tvoj Partizan ode u beton ligu a drzava liva po 20mil eura.Vidis I Rendzersu je trebalo sest godina da se vrati a i danaa mu nesto ne cveta cvece
J
Joe Black
pre 3 meseca
Pa ne trazi se, to novinari posu sami od sebe, traze se fudbaleri koji se uklapaju u kombinacije, e sada ako se opet potrefi Milosevic igrom slucaja to je onda nesto drugo.
D
Dejan96
pre 3 meseca
Koliko ste dosdni sa 'Milosevicem' od 1 do Joksa? Sportski pozdrav komsije:)
S
Sudija Picilkas
pre 3 meseca
Reci nam da si komsija za druge (ruznije) strane brda, bez da nam to i kazes.
r
rea
pre 3 meseca
Zašto samo ne sačekati leto da se Štutgart ratosilja Miloševića?
K
Kijan
pre 3 meseca
Evo i da ga se ratosilja kako kažeš, zar stvarno mislis da bi mu Partizan bio zelja da dodje. Amsfera, mulj, los tim, finansije, slaba liga, i dosta toga..
Dsleko bolje uslove moze da dobije na Zapadu, budi realni. Partizanu treba restart sistema trogodisnji plan oporavka da se stane na noge.
T
Torsten Frings
pre 3 meseca
Jednostavno zato Rea što će imati dosta ponuda, sve da ga se Štutgart i ratosilja, eno ga u Verderu, pa ako zeleni ostanu u ligi, a Štutgart planira da ga proda, verovatno će mu Bremen ponuditi da ostane kod njih.








