Tadić: Sadašnji tim Ajaksa je bolji od onog iz 2018, tad smo bili malo naivni

Ovaj sadašnji Ajax će sa igra finale sa Klopovim Liverpulom i da osvoji LŠ

Pobeda je resenje

Kako bi bilo lepo da Ajaksov trener vodi nasu reprezentaciju.Kakav bi to fudbal bio.
A

Alex55

Kako bi lepo bilo da malo manje fantaziraš. Imamo već trenera koji nas je u sred Lisabona odveo na SP, bez poraza u grupi, sa igrom kakvu nismo imali godinama. Ten Hag je trener najvišeg ranga, može da bira gde će da radi i koliku će platu da ima. Možda ga eventualno zanima da jednog dana bude selektor svoje zemlje, nije lud da ovamo dolazi.
1

1882

"kroz iglene uši"?! Bili su razbijeni i posramljeni pred punim stadionom usred Amsterdama. Samo se najveći timovi mogu vratiti na takav način. Noć za pamćenje! COYS
A

Alex55

Hahahahahahahahaha, ala si se ti nalupao care. Ajaks bio razbijen i posramljen? Razbijen i posramljen je bio tvoj Totenhem protiv Bajerna, kada je u sred Londona primio 7 komada. Ajaks je razbio Totenhem na poluvremenu, vodio 2 : 0, a onda su odlučili da se povuku i da sačuvaju rezultat, jer je ulog bio prevelik i plašili su se rizika. Po tome su postupili naivno, jer da su nastavili da igraju kao do tad, pobedili bi ubedljivo. Totenhem je onda brzinski izjednačio u prvih 15 min, a treći gol su postigli u 96. minutu. I to nije pobeda kroz iglene uši? Prošli su zbog glupog pravila gola u gostima, bukvalno u poslednjem minutu utakmice. Uzgred, u stilu velikih timova, mogli bi da osvoje neki trofej, bar kup, pošto je u vetrini već počela paučina da im se skuplja
1

1882

@Alex55 Kad imaš 1:0 iz prve utakmice (na strani) i vodiš 2:0 nakon prvog poluvremena kući, pa se povučeš radi "nesigurnosti" i da sačuvaš rezultat u drugom poluvremenu. Onda nisi naivan, već si pi.ka! Ovo je bilo 2 puta po 90 minuta fudbala, a ne 1 put 90 i 1 put 45. Dakle, zasluženo razbijeni i posramljeni pred vlastitom publikom. Rezultat i statistika ne lažu. Noć za pamćenje! COYS