Komentari na vest

Trenerski bilans: Stanković postaje Stanojevićev novi Marčelo Lipi

D

Dalibor CZ

pre preko 4 godine

Haha stavljati u istu rečenicu Stanojevica i Lipija je blago rečeno presmijesno.
v

v1ad

pre preko 4 godine

Stankovic pokazao da je kad su derbiji u pitanju ispred Milojevica. Peti derbi na kome ostaje neporazen, 3 pobede (jedna posle penala) i dva remija. Partizan poslednji put pobedio pre dve godine. Neko bi sad pricao o "dominaciji", mi pricamo o normalnom stanju stvari.
G

Gost Djape

pre preko 4 godine

Ovo je bio diplomski rad Stankovica. Svaka cast na drugom poluvremenu, mogao je nastaviti da napada, ali je odlucio da zatvori utakmicu. Nije dao Partizanu da brzim kontrama da neki gol, nego im je prepustio da sami sebi srvaraju pritisak. Mogao je nastaviti i drugo poluvereme kao i prvo, ali bi na taj nacin dao njima sansu. Najvise mi se svidja preuzimanje inicijative zadnjih 10 minuta, cime je pokazao da je u stvari nasamario Stanojevica. Iako je sudija u pocetku pokusao da stisa zvezdinu igru, u nastavku je bio dosta korektniji, i sto se odvazio da posalje Zdjelara u svlacionicu.
D

Dexaman

pre preko 4 godine

Zaslužena pobeda Zvezde. Odradili su posao u prvom poluvremenu i posle otaljavali posao.Stanojević je isključivi krivac za poraz Partizana zbog, po ko zna koji put, defanzovne postavke igre! I još jedna stvar, čudno je zašto sudija makar nije pogledao snimak kod igranja rukom ( ne znam da li gledanje snimka uopšte i postoji kod nas)...Ali, ne menja stvar i nije nikakvo opravdanje za poraz. Sad će se vaditi na umor i slično, ali ako ne mogu jednu nedelju da se stisnu i odigraju u malo jačem ritmu, onda bolje da batale fudbal...
G

Gost123

pre preko 4 godine

Pogledaj snimak situacije i videćeš da sudija glada pravo u Erakovića, ono ne može da bude penal, jer se ruka bila u prirodnom položaju i kretala se ka telu. Svaki naš sudija mora da pogleda ovu utakmicu i da vidi kako se sudi. Mislim da smo blizu da dobijemo novog Mažića, samo ovako neka nastavi Jovanović i biće prilike da sudi mnogo veće i intenzivnije utakmice od našeg derbija.
G

Gost007

pre preko 4 godine

Stanoje i Lipi u istoj rečenici.
m

miki.rubiroza@icloud.com

pre preko 4 godine

Jedina paralela je sto su obojica bili treneri u Kini
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Ovi više liči na ragbi nego na fudbal. Bez nekih fudbalskih akcija, bez poteza. Gde je lopta tu je odmah 15 igrača, umesto da se razvuče igra levo desno, da se menjaju strane, da cirkuliše lopta. Da se vidi neki dupi pas, neko odigravanje na prvu. Dosta borbena utakmica, ali kvalitet tanak.
R

Realno123

pre preko 4 godine

Jedan je Stanković Dejan... Velike utakmice uvijek dobro odradi taktički ali bunkeri mu prave probleme.

rty

pre preko 4 godine

Ponovo ga vratio na fabricka...