Veliki period Nemanje Petrovića: Zvezda je ranjiva, Mozzart Bet Superliga nikada nije bila zanimljivija

pre oko 1 godinu

TOP KLASA
B

BicuSlobodan

Zvezds jeste ranjiva. Ali u Evropi. U našem prvenstvu nema dostojnog protivnika.
S

Saleeee

Ranjiva vam dala 4 komada, i to onako iz bekenda, sa 50% zalaganja jer igramo preko one stvari. Titula resena jos na polusezoni.
v

v1ad

Koliko ne volim ovakve izjave i nije mi jasno odakle poticu. Izgubis 4-1 utakmicu i ti si u fazonu, "bila je izjednacena utakmica" ili "eto, nismo imali srece". Ne pije vodu. Bas sam bio na utakmici. Zvezda je odigrala sa pola gasa prvo poluvreme i tu je TSC jos i mogao da parira. Dali su gol iz ofsajda i taj penal. Inace je i to prvo poluvreme Zvezda napravila 3-4 odlicne sanse, dosta je prilika i suteva bilo. Drugo poluvreme je Zvezda ubacila u vecu brzinu i tu ovi nisu imali sta da traze. Inace, to ih ocekuje i u Evropi. Protivnik cim malo pojaca TSC sem Luke Ilica nema igrace koji to mogu da isprate, a jedna greska se skupo bas placa u Evropi.
m

matori delija

Pa kad je tako daj da damo ljudima tu pobedu . Ionako smo ranjivi, imamo sreće pa šta će nama ta pobeda. Ma kad bolje razmislim daj da im damo i celo prvenstvo pa kad ljudi bolji al eto falilo im malo sreće inače sve ostalo imaju. Pogotovu odbranu.
D

DIKTATOR

hehehe Mislim da Zvezda nije mnogo ranjiva od 2012. godine. hehehe
S

Sima Arauho

Prvo im uzmite prvi bod u povjesti vaseg postojanja pa se onda javite za reč.
G

Gost 02t

Seti se Sente i 2-1 za TSC, čisto onako, reda radi da ne pričaš gluposti
L

Lata

Moj Nemanja pričaš o ranjivosti CZ a mogli ste primiti još toliko golova.TSC je spletom okolnosti došao na to mjesto,ali vrlo brzo doči čete na svoje mjesto.
T

Trktrk

Hahahahhahahahahahaha AAAAAAAAAAHAHAHAHAHHAHHA
V

Vasilis

Nek Milos izvede komplet drugi tim, nek bude nereseno ili slobodno da izgubimo, samo nek ovi sto prate kosarku ostanu ispod crte.
i

izointer32

Bas je ranjiva, nisu izgubili 785 utakmica u ovoj raspaloj ligi, sa pola snage dobijaju celu ligu.