Komentari na vest

Zvezda ima samo jedan cilj – da se izjednači sa sovjetskim simbolom

Dramaturg89

pre oko 1 mesec

Biće i 7a, dok se ne privatizujemo!
a

avax88

pre oko 1 mesec

Moze ovo Zvezda da prodje, neka im je sa srecom, bice tezak mec svakako.
V

Vanjaxd

pre oko 1 mesec

Bice zvezda prva ponovo

Alma81

pre oko 1 mesec

Zvezda do ponedeljka,samo napred

Brankasta

pre oko 1 mesec

ja mislim da ce dobiti vojvodina.

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Nadam se da nece

Stefan Nojic

pre oko 1 mesec

ma to nije moguce ,boze boze kako to

Veljko Maricic

pre oko 2 meseca

Navijamo za Zvezdu!

Veljko Pavlović

pre oko 2 meseca

Bogami to je vise od jednog cilja 🤣🤣🤣
p

pop_milo_jovovic

pre oko 2 meseca

Dečko prelazi u Sturm za 1M, sve je već dogovoreno.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 2 meseca

Нова дупла круна у Звездину витрину. Коначан и тачан резултат 3:1.

Matija Milutinovic

pre oko 2 meseca

Dobice zvezda veceras lagano
p

petrovicgoran22

pre oko 2 meseca

vojvodina dobija
b

bb+

pre oko 2 meseca

pa i jeste Sovjestki simnol

Charles Johnson - Časlav Gospodarski

pre oko 2 meseca

jel može prevod tih reči SovjeSTKI siMNOL? Šta je siMNOL kog Peruna?
M

Mile led

pre oko 2 meseca

I onda sto smo 26 liga u evropi . Komedija
T

Trebinje

pre oko 2 meseca

Hahahahahhahahahahahahahahha
R

Raša P

pre oko 1 mesec

Samo se ti smej ali si zaboravio da je Mačva ušla u super ligu!

Stevan

pre oko 2 meseca

Velika pobeda Vojvodine u najavi
m

menkopenko

pre oko 2 meseca

Dinamo ima toliko trofeja. Kako su uspeli

Ruzica70

pre oko 2 meseca

Vojvodina do pobede
н

нс бој

pre oko 2 meseca

Наш комунистички клуб је најбољи од свих совјетских.Ваши оснивачи и председници Крцун,Славко Комар и Алија Крпо би били поносни на вас.
Z

Zaviša

pre oko 2 meseca

I Partizan ima samo jedan cilj - da prođe kvalifikacije za Evropu.
m

milos987

pre oko 2 meseca

Sve osim pobede Zvezde bice iznenadjenje
I

Ilijajakim02

pre oko 2 meseca

Wow baš jak cilj ima
D

Dzi

pre oko 2 meseca

obavezno pobediti. i idemo do 10 uzastopnoh duplih, posto ova zemlja nikad nece videti postenu ligu bitno je i da licemeri iz Partizana i ovi poput Zbiljica nikad ne vide titulu.
N

Nebojsa Tasic

pre oko 2 meseca

Lagana pobeda zvezde 4:1

Mirko Zlatanović

pre oko 2 meseca

bice gusto bice tuce na terenu
S

Stadion Aleksandar i Tea Katai

pre oko 2 meseca

To je vreme tih rekorda. Zvezda Crvena = Dinamo Tbilisi. Katai davno prešišao Rajka. A pripisana titula iz 1946. Ono čega se garniture Zvezde nisu setile, dosetilo se lice sa poternice.
P

Pobogu

pre oko 2 meseca

Koja vremena? Znaš kad je Staljin umro
N

Ne znam mnogo o toj titulu iz 46

pre oko 2 meseca

ali odlicno znam da je krajnje vreme da Zvezda upise na svoj konto titulu iz 86 , koju joj je priznala UEFA i dozvolila joj da igra Ligu sampiona ( KES ) i koju je takodje priznao FSJ , kao nadlezni organ . Odluke nekakvog Suda udruzenog rada , tipicne farsicne komunisticke institucije - bez ikakvog dodira sa sportom , btw. odavno pocivseg - nikoga ne obavezuju . Takodje titula iz 1999 se ne moze nikom dodeliti , jer je prvenstvo prekinuto nekoliko meseci pre regulrnog zavrsetka ,ali je komsija mali i tada uspeo da ukrade naziv prvaka ????

FiumenBG

pre oko 2 meseca

jos jedna pobeda i titula...
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 2 meseca

D 0-2 gola, kvota 2.05

Bosque

pre oko 2 meseca

Gledacemo mi ovde boks mec ,a ne fudbal. Pripremite kokice.
m

miksea

pre oko 2 meseca

Jeste, baš je san svakoga u Zvezdi da stigne jedan moćni Dinamo iz Tbilisija po nekoj statistici. Ne mogu prosto da spavaju dok se ne obori taj rekord.
S

Sima Arauho

pre oko 2 meseca

Dinamo iz TBILISIJA!GRUZIJA!GRUZIJA!To je vaše društvo.
П

Па...

pre oko 2 meseca

...логично, Грузини су православни народ.
B

Bojan Gvozdic

pre oko 2 meseca

Nema ni promil šansi da Zvezda ne osvoji kup,što se tiče Dinama iz Tbilisi i što je za njih navijao Staljin,pa on nije Rus već Gruzin a Dinamo T.je iz glavnog grada Gruzije...
U

Udarna vest na glavnoj stranici kontemplacije

pre oko 2 meseca

pomocnog trenera Z.O. , sta je bilo , sta se zbilo i to pre pola godine . Druga udarna ( velikim slovima) o tome da je komsija mali zainteresovan za rezultat finala Kupa Srbije , a tek negde u nizu onih vesti malih i slikom i slovima tekst da Zvezda danas samo jednu zelju ima i to nesto oko nekih gruzijaca sto su nekad igrali u SSSR . Sjajno sabotiranje jednog od najlepsih fudbalskih dogadjaja godine Finala Nacionalnog kupa ! p.s. Podseti me to na vreme kad je na dan igranja utakmice Lige sampiona Zvezda : Liverpul udarna vest na sajtu bila da sutra mali komsija igra protiv nekog u Ligi .. valjda Evrope.. ili , pak , Konferencije .. ko ce ga znati ... hahahah ... hahahahhah... huhuhuh...
m

mikuli

pre oko 2 meseca

Mislis finale kupa gde prvi put u istoriji trener ne izlazi na konferenciju za stampu pre utakmice, pa kada je njemu nebitno sto bi portalima bilo bitno licemeri
R

Ru99

pre oko 2 meseca

Bice neizvesno do pocetka utakmice. Zvezda im daje 3 u prvom poluvremenu

Zorica Stanojevic

pre oko 2 meseca

Napred zvezdo do pobede
N

Neko 13

pre oko 2 meseca

Dinamo Tbilisi - sovjetski simbol? Osvojili 2 titule i 2 kupa. Postoji pet klubova koji imaju više trofeja od njih. Smešno. Kao da ste napisali da je Obilić ili Jagodina srpski simbol.

Vaskon

pre oko 2 meseca

Volim Zvezdu i ona je član porodice... Medjutim, sada je sve drugačije, vreme, ljudi, sistem vrednosti... Mi stariji pamtimo sve i zlatno vreme, duga je to priča... Zamolio bih mladje da naYT pogledaju izveštaj sa 85. derbija, lično bio na Severu... Mnogi ozbiljni kažu da je na toj tekmi bila 101.000 gledalaca i da je to bila najludja atmosfera ikada... Molim nekoga iz redakcije da se malo posveti ovom neponovljivom derbiju! E zamislite mene i nas iz tih vremena ovih zadnjih godina... Teško je, na više nivoa...
H

Hmmm

pre oko 2 meseca

Pa i Jugoslavija je nekada imala 23 miliona sada imamo 5 miliona....Koristiteli vi mozak?

Vaskon

pre oko 2 meseca

23,5 miliona, no taj podatak nije bitan za stanje u Zvezdi i našem fudbalu... Kad se videli na debijima punu ovu Marakanu od ~53.000 ali baš punu sa full južnom tribinom, a sam Beograd je na ~ 1,7 miliona stanovnika...

Milan84kg

pre oko 2 meseca

Idemooo Zvezdooooo💪🏻💪🏻💪🏻
B

Boka85

pre oko 2 meseca

Dobija Zvezda kako god ali dobija
H

Hajduk

pre oko 2 meseca

Večeras će 90% ljudi u Srbiji navijati za zvezdu. Svi zvezdaši i partizanovci zajedno. Čak su i zvezdinog sudiju Ilića postavili da sudi, a podršku će dobiti od Italijana Mesine. Ali baš zato Voša večeras pobeđuje i osvaja pehar na radost ostalih 10% normalnih fudbalskih navijača u Srbiji.

Nadja17

pre oko 2 meseca

Takve stvari dodatno podižu pritisak, ali i motivaciju cele ekipe i kluba.

Bojan76

pre oko 2 meseca

Kad se pominje izjednačavanje sa sovjetskim simbolom, odmah je jasno koliko je cilj veliki i koliko znači tradicija i prestiž.
B

Bot-vinik

pre oko 2 meseca

Dinamo iz Tbilisija je poznat i uspešan klub ,koji je tek u Gruziji ,ne u SSSR -u osvajao duple krune; nije bio protežiran u SSSR , a Staljin je odavno bio mrtav i "izgura n " iz istorije ,kad je ovaj klub osvajao trofeje ,kao i Dinamo Kijev .Njihova fudbalska liga je bila mnogo poštenija i jača od naše (SFRJ) a uvek su nas izbacivanje iz takmičenja na međunarodnoj sceni .
I

Istinomer981

pre oko 2 meseca

I tada i sada zajednička diktatura - vreme kojim se niko neće ponositi kada ovo prođe. Moja baba da je vodila Zvezdu osvajala bi titule prethodnih 10 godina, jer sve oko nje je bilo uništeno i devastirano.
N

Neko 13

pre oko 2 meseca

Druže, da li ozbiljno misliš to što si napisao? U vreme ove diktature (sa tim se slažem) Partizan je do dolaska Milojevića u Zvezdu imao više titula od nje. Ta ista diktatura vam upumpava milione. To što ne umete da iskoristite, to već nije Zvezdin problem. Pogledajte šta je Milojević uradio - i u LŠ i u LE od prvog kola kvalifikacija. To niko nikada nije uradio. Plus, što sad ima i ta LK za klubove koji nisu sposobni za prva dva takmičenja. Ima još jedna stvar. I Partizan je uspeo da uradi nešto što niko nikada nije. Da u jednoj sezoni ispadne iz sva tri takmičenja zaredom - LŠ, LE, LK. Tako da nije sve do diktature. Ima nešto i u (ne)znanju.
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 2 meseca

Opet ste ugnjeteni i ne daju vam da đemba ses postigne gol na treningu!?

Marko Golubovic

pre oko 2 meseca

bilo bi dobro da uzmemo ovo, ali nešro mi moriše na X i da će vojvodina da osvoji

mladen misic

pre oko 2 meseca

Pobedićemo Vojovodina danas
П

Па...

pre oko 2 meseca

...било би и неприродно да клуб који је у Топ 30 на вечној листи УЕФА не држи рекорд, шта год да је у питању.

Rakun07

pre oko 2 meseca

Idemo Zvezdooo mozes ti to....

Djordje Kuzmanovic

pre oko 2 meseca

ako ima Boga boša ovo osvaja i zvezda ispadu kvalifikacijama za ligu šampiona
П

Па...

pre oko 2 meseca

...шта је било кад си се пробудио?
M

Mali srbin

pre oko 2 meseca

Simbol svega dobroga u ovoj drzavi mora da postavi sve rekorde kakav bre tbilisi...terza madjija rusi rekorde.Napred botovi udri minuse i brani sefa...obaraju rekorde.
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 meseca

Napred Zvezda.... ...

Zoran Pejic

pre oko 2 meseca

Jake pare u pm, prodajemo za dz igrace

ivanasud

pre oko 2 meseca

Idemo po pehar Zvezdo
b

bbgarko

pre oko 2 meseca

Ma bice tu dosta golova napred Zvezdo

ljiljana63636363

pre oko 2 meseca

Sto nemoze niko mozes ti

Ivan Andrejic

pre oko 2 meseca

I naravno sledece godine da bude sedma
P

Pitanje

pre oko 2 meseca

Zašto fudbalski klub crvena zvezda ne tuži SK koji protura priču o sukobu sa Zbiljicem i da zvezda jelte bira sudiju, Od svih medija jedino su oni čuli za taj sukob, dokle će se dozvoljavati da i mediji narušava ugled zvezde sa hiljadu Lazi koje prosipaju svakodnevno
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 2 meseca

Ugled Zvezde!!??? Sa kriminlcima u strukturama kluba!!????

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 2 meseca

Ma neznam samo u sev.koreji kakva je situacija u ligi
E

Exee

pre oko 2 meseca

Zašto fudbalski klub crvena zvezda ne tuži SK koji protura priču o sukobu sa Zbiljicem i da zvezda jelte bira sudiju, Od svih medija jedino su oni čuli za taj sukob, dokle će se dozvoljavati da jedan odvratni mediji narušava ugled zvezde sa hiljadu Lazi koje prosipaju svakodnevno
P

Pampurče

pre oko 2 meseca

Dajte još dvesta miliona za nakaradni klub koji nas šalje na dno UEFA rang liste.
K

Kakvo poredjenje

pre oko 2 meseca

Sto poredite Evropskog velikana i neki tim iz Gruzije?
@

@Dragan VG

pre oko 2 meseca

Takvi zvezdasi poput tebe nam ne trebaju... Ti nisi ni z od zvezdasa
D

Dragan VG

pre oko 2 meseca

Ko si ti uopste da odredjujes ko nekome treba ili ne? Nije ti klub dedovina, pa da odlučujes ko moze, a ko ne. Ako je tebi ovo ok- gde cupka Zvezda u mestu, gde se uzimaju ove bezvredne titule bez konkurencije, gde valjaju talentovane mlade igrače kao na stočnoj pijaci, gde se konstantno obmanjuje javnost pricama o nekom iskoraku, o nekim svemirskim igračima koji se dovode, a na kraju ima brdo promašaja, gde direktor uzurpira klub i od njega stvara svoj feudalni posed...ako je tebi to super i to vidis kao napredak, onda ok, ti prati. Ionako ljudi ovde ne koriste mozak..da ga koriste, ne bismo dosli u situaciju u kojoj jesmo po pitanju vise stvari. Mene zadovoljava da vidim Zvezdu na nivou Benfike, Porta, Ajaxa, Rendzersa jer joj je tu i mesto. A ne da slusamo baronisanja i mazanja očiju.
!

!!!

pre oko 2 meseca

Ako su tebi titule bezvredne onda to sve govori o tebi koliko si ti ustvari lažni navijač zvezde
@

@Dragan VG

pre oko 2 meseca

Ne pratis ali ostavljas komentar? Pa kako to? Koga ti foliras!? Pa da ne pratis ne bi ostavljao komentar ,ti si jedan klasičan crno beli bot i nista vise od toga

elizabeta zdravkovic

pre oko 2 meseca

Da oborimo i ovaj rekord i dupla kruna

mikelosbos

pre oko 2 meseca

Zvezda ovo danas lagano osvaja
p

pedjathecar

pre oko 2 meseca

Dupla kruna za Zvezdu
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Samo napred Zvezda do duple krune!

Goran Jovic

pre oko 2 meseca

Nazalost zvezda nema konkurenciju
D

Dragan VG

pre oko 2 meseca

Iskreno, ove titule vise nemaju nikakvu težinu. Kome ovo moze da predstsavlja satisfakciju vise? Izgubio sam elan da pratim vise nas fudbal, cak i Zvezdu sto bi mi bilo nepojmljivo pre odredjenog broja godina. Sve dok se beda ne otkači od klubova u našoj zemlj, pre svega Zvezde, i dok klub ne napuste ološi u upravi, pogotovo onaj koji treba da služi zatvorsku kaznu, ljudi ovo nece podrzavati. Zbam da ce se sada pojaviti neki koji ce poceti da prozivaju da sam ja grobar u stvari, ali cinjenica je da vecina pravih navijača Zvezde ovi ne podrzava. Jer ti ljudi vole klub. Ostale koji ili imaju korist od kluba, ili su povezani sa partijom koja je zatrovala sport, ili su maloumni, necu da komentarisem. Ovo zlo mora da ode!
N

Nrsss

pre oko 2 meseca

Ti nisi navijač zvezde , gde je bio srpski fudbal pre dolaska Terzića u zvezdu? To što pričaš su nebuloze i gluposti
B

Bijadokija007

pre oko 2 meseca

Ti nisi odgledao 3 utakmice u svom životu

Danillche

pre oko 2 meseca

Ovako govore samo dve vrste ljudi. Neintelignetni Delija ili inteligentni Grobar. Vidi, prijatelju. Prvo, zaista mislim da jako malo pratiš sport generalno, a Zvezdu posebno. Takođe, ili si mnogo mlađi od mene ili si mnogo stariji od mene, pa ti je period Sevojna u kupu, oduzimanja licence, bežanja igrača na aerodrom promakao. Ali dobro, internet sve pamti a i sam Mozzart je pisao o tome, pa izguglaj malo, šta da ti kažem.

kiboooo

pre oko 2 meseca

Ide lagana pobeda

aura 222

pre oko 2 meseca

baš nešto obaraju rekorde ko bayern ili m. city

Slobodan Milojkovic

pre oko 2 meseca

Sve osim pobede Zvezde bi bio veliki neuspeh...
U

Uff

pre oko 2 meseca

Neverovatno kako glup podatak...

wizard 1987

pre oko 2 meseca

srbiji bi laknulo da ne osvoji Zvezda...umesto pohvala za te titule tolike...pise se ko podsmevanje klubu...
B

Bg

pre oko 2 meseca

Da igraju sa pazarom u loznici laganda bi izgubili😃i na tribinama nebi bili brojniji,tj.pazaraca bi doslo minimum 4000k.naravno,ako bi im terzic dozvolio uz podrsku fss.e to bi bio derbi I pravo finale kupa na terenu i na tribinama.
M

Markokmet

pre oko 2 meseca

Crvena Zvezda pokazuje iz godine u godinu da nema konkurenciju u Srbiji zasluzuje duplu krunu i ove godine

Sijanda Ksulu

pre oko 2 meseca

Laganih 3-1 danas za zvezdu
m

majster

pre oko 2 meseca

Osvaja zvezda kup sa pola gasa
A

Ajde slobodno

pre oko 2 meseca

Zvezdin cilj sigurno nije to, ali nastavi da pišeš kao da pišeš za Svet i Skandal
d

dekadent

pre oko 2 meseca

Iskreno bih voleo da u najmanju ruku Vosa pruzi dobru partiju i da se kod nas konacno odgleda jedan odlican takmicarski mec, nek bude golova i nek bude neizvesno pa neka pobedi bolji
D

Daki1984

pre oko 2 meseca

Da oborimo i ovaj rekord

Nikola Milicevic

pre oko 2 meseca

zvezda je tim u padu,veoma diskutabilan ucinak zadnje 3 sezone

dusann55555

pre oko 2 meseca

Nece biti lako Vosa igra dobro pogotovo protiv Zvezde ove sezone ali svakako iskustvo je na strani Zvezde
N

Nini3112

pre oko 2 meseca

Imam osecaj da ce ovo dobiti nekako Vojvodina,nisu oni uopste los tim,trenutno su sigurno bolji od Partizana i zasluzuju da igraji neko Evropsko takmicenje
R

Rezzapereca

pre oko 2 meseca

Gg3+ sigurno i pobeda zvezde
t

tiesto

pre oko 2 meseca

3-0 za Zvezdu, nema sanse Vojvodina
!

!!!

pre oko 2 meseca

Ako je zvezda kriva i vlast što pada koeficijent Srpskog fudbala , Pitam se ko je kriv kada smo 2023 imali direktnog predsednika u LS prvi put u istoriji? Grobarske Lazi i spinovi su svakog dana.... samo Lazu i spinuju
O

Onojes

pre oko 2 meseca

Pa i jesu antiHristi.! Takvi su i osnovani.Uboli ste ga pogotovu u ovim vremenima. Jedan vodja jedna misao jedan klubic
E

Exeee

pre oko 2 meseca

Tek ćemo da vam nabijamo komplekse...
L

Lecise!!

pre oko 2 meseca

@Exeee tako je bre reci ti njemu, pokazi snagu al uzmi neki lekic pre togai to brze jace i bolje ce ti biti.

milkica12

pre oko 2 meseca

Dobija ona,bice sigurno golova dosta
G

Gost233

pre oko 2 meseca

Marakana je u Brazilu, a dok je vođa tu mogu da osvoje i 10 vezanih duplih kruna, nije problem.
N

Nervozni Poštar

pre oko 2 meseca

Sjajno društvo.Dinamo Tbilisi iz Gruzije,Fransoa sa Martinika,Linkoln sa Gibraltara,Pahtakor iz Uzbekistana.Da li ste vi normalni?Da li su to klubovi sa kojima se poredi Zvezda?Fali još samo neko iz Somalije,Papue Nove Gvineje i Tadžikistana.
J

Jasmina65

pre oko 2 meseca

Realno bi bilo da Zvezda upiše duplu krunu

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Једина жеља сваког правог звездаша је да Терзић оде из клуба, а по могућности и да одговара за злоупотребу службеног положаја и стицање противправно финансијских средстава, односно систематско извлачење новца из клуба на штету клуба на приватне рачуне.
M

Mrsss

pre oko 2 meseca

Ti si pravi zvezdas? Hahah ko tebi veruje ? Ajde pali bre više
H

Hahaahha

pre oko 2 meseca

Musulin pravi zvezdas hahahahaha 🤣🤣🤣
D

DZP

pre oko 2 meseca

nema frke, samo iznesi dokaze...
K

Kabinetski tip

pre oko 1 mesec

Poentirajte kolega,koliko kad i kako je izvukao pare?Jel imate neki dokaz?Evo UEFA ne moze da pronadje nista,zvezda 10 godina prolazi UEFA monitoring,ali mozda ste vi informisaniji.Ovako bez dokaza i baba Kurana moze da dodolise,da se ne bih izrazavao kao Zdravko Mamic kad je upitan o raznim indicijama u emisiji...
i

ivana9997

pre oko 2 meseca

Dobija zvezda lagano, vec u prvom im daje 2 ili 3 gola

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

Delje puno srece zasluzili su

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

Zvezda ima tim za Evropu
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 2 meseca

Isto i Pafos, Polisija Žitomir, Sabah, Rijeka, Rejkjavik... Tu su negde

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

Zvezda ozbiljan tim postade
I

Ivan8888888888

pre oko 2 meseca

Koje poredjenje klubova svasta

Avalon Bg

pre oko 2 meseca

Pošto se već izjednačila sa Čaušeskuovom imenjakinjon,može i sa ostalim simbolima zla...Ovde već jeste...
!

!!!

pre oko 2 meseca

Jedino zlo fudbalske srbije je partizan
A

Ajde mrsss

pre oko 2 meseca

Kaze navijač vojnog kluba kao taj Steua koja je uzeo stadion vojske kao Steaua.... Licemeri jedni
b

bojanboskovic

pre oko 2 meseca

Da oborimo i ovaj rekord