Komentari na vest
Američki san posle deceniju i po: Klasa za istoriju, pa još domaća
Milos Jokic
pre oko 1 sat
doncic je tad sa pravom trebao da bude prvi pik.
M
MrZrex
pre 32 minute
Kao da je važno koji je pik bio ili trebao da bude, on mora da radi na osvajanju titile, inače će uzalud biti sve...
N
Nenad Petrovic
pre oko 2 sata
A ko bi drugi.. Nego ameri




.jpeg.webp.webp)



