Davidovac jednim potezom utišao krcatu Moraču za prvu pobedu od 2018. i vrh tabele

D

Drvo

pre oko 2 godine

Njima falilo nekoliko igraca, nama Lazic koji vredi bar koliko i svi oni zajedno. Bez njega primamo oko 80 poena po utakmici. Zver.
L

Loznica

Sa pola gasa do pobede,a sto se tice budućnosti borili su se 101%,toliko da im je bila nebitna utakmica,itekako protiv zvezde igraju najbolje
P

Pa vi onda

Lagano osvajate Aba ligu ako je ovo sa pola gasa bilo! Gde merite kolicinu gasa na igracima ? Mozete li to u excel tabeli da nam prikazete , kod Sarape naravno na jutarnjem!
П

Па ви онда

кад сте већ освојили Еврокуп глатко ми освајамо бар Аба лигу
D

DžoniRS

Poluvreme laganih 10 razlike, a onda drugo poluvreme kreću bonus igrači. Kakvo sramotno suđenje, majko moja mila. Šta oni ljudi na jednoj strani izmisliše a na drugoj ne dosudiše, to je čudo. Bukvalno moramo u ovoj jadnoj ligi da budemo bolji od Budućnosti i Partizana po 20-30 razlike da bismo imali šansu da pobedimo...
:

:&

Sudije navlače, a još je bila relativno nebitna utakmica za Budućnost. Šta će tek da rade u onim ključnim...
H

Hahahahaaha

Pa sudije su vam i dobile mec sa faulom u napadu,bruko!
1

14

Rutinska pobeda protiv Budućnosti na neprijateljskom terenu i obezbeđeno 1.mesto u Aba ligi. Posle Kupa i naredni cilj pred plej of je ispunjen. Bravo Zvezdo!
S

Spiritus movens

Gledao prvo poluvreme, gde smo apsolutno kontrolisali utakmicu, nametnuli svoj ritam, i napadacki igrali zaista raznovrsno i efikasno (46 poena). Vidim da je nastavak susreta bio pokusaj sudija da vestacki vrate Buducnost u igru, ali da je nas kvalitet ipak na kraju presudio.
K

Koji ste to vi

??? 😂😂😂
@

@Koji ste to vi

Mi Mocni panteri iz Zeleznika “kome niko ne moze da zabrani kako ce da da se zove” i naucite vec jednom!
K

Kvalitet

Igrali bez Perija i Reeda oni im pola ekipe
R

Realni delija odgovora

Mi smo oni koji ce te pamtiti do kraja zivota!!!!!!!
T

The Nightwalker

@Koji ste to vi, navijacice Igokee B tima iz Prislonice, sada verovatno pajkite dubokim snom, u koji ste otisli sa suzicama u okicama! 😄
F

Fmp 2011

Mi smo Evropski prvak najtrofejniji klub Srbije i visestruki ucesnik F4 Evrolige klub koji se nikada gasio nije ! A viste Fmp” kome niko ne moze da zabrani kako ce da se zove “ osnovan 2011 u Zelezniku! Velika razlika na vasu zalost! 😂
P

Polivač

Realni delijo, nerealnog mozga....Zmaju....U jednoj prosto-proširenoj rečenici si uspeo da napraviš dve pravopisne greške.
Л

Лукаку 98

Браво, Звездо! Месец дана паузе до плејофа, таман да се сви одморе и опораве и идемо по шесту Аба титулу!
P

P. Dragan

Ovo je sramota kakvo sudjenje ima Zvezda ,mi treba da budemo bolji 15 do 20 poena i onda idemo u neizvesne zavrsnice jer toliko nam poena ukradu ili poklone protivniku .
C

Cuti

Kad igraju protiv nas sudjnje bude 2x gore po protivnicke ekipe..Sreca Covke i dalje drzi to u svojim rukama
i

i?

jeste.. vazda ste osteceni smijesan si mali
p

podesen

Za mesec ili ce svi biti u kanalu ili najbolji tada zavisi od Radonjica.
G

Gost43

Zasto smo prestali da igramo odbranu? Nemoguce da ovako slabu odbranu igramo jer fali Lazic.