Hrvati se trkali sa brzim vozom, Grci se poklonili MVP partiji Janisa

M

Mrcina

pre preko 1 godinu

Svaka čast komšijama,šteta za poslednja 2 minuta.Grčka je cirkus ekipa,da nema ovog miljenika sudija,ne bi grupu prošli.Neverovatno koliko sudije gledaju kroz prste janisu.Jokić da ima takav kriterijum kod sudija,svaki napad bi imao 2+1.Dorsi je odigrao utakmicu života.Koliko je Šarić loš,znam da je bio povređen dugo,ali ovo je užas.Simon je doktor košarke.
B

BendzaminFrenklin

Grci i Slovenci sa pola gasa ! Ovo ostalo teška boranija . Veze sa vezom nemaju .
G

Gost jesam

Ali Denda... Pa dokle ljudi da trpimo teror ovog RTS-a?
n

niszvezda

Ćuti, zamisli da Dobrosav Gajić i dalje komentariše...
j

ja sam jaaa

Hrvati su sami sebe pobedili, grci jako lose odigrali. Dorsi igrac utakmice
P

Peya

Ma kakva crna MVP partija, uz sut iz igre 9/24. MVP partiju je odigrao Dorsi!
e

eskobat

Samo da nisu isli pod obrucc trebali su hrabrije na smita na trojku trener je kriv za poraz jer im trebo reci na trojku pa sta bude a ne oni isli na faul pa nemoze janis nema veze jokic bog za njega
Н

Нс бој

Хрвати мало чвршће да су одиграли у неким моментима лагано би добили Грке.Фалило је мало жеље и вере у победу,Грци су медијски пренадувани,Хрвати много боље тимски одиграли,ал опет у кључним моментима се увек иде на најбоље,ту су мало лутали.
p

pfc barsa.

hrvati skoz dobri, da su pametnije odigrali imali bi ih
D

Daj faul

Janis Adetokunbo? Mnogo fizike i jako malo talenta…
P

Pedjapfcccc

Realno gledano bez Janisa su niko i nista. Hrvati imaju bolje igrace ali oni nikad nisu imali Tim. Da imaju jednog Pesica,Djordjevica ili Obradovica tukli bi sve redom. Nebi voleo da nam padnu posle grupne faze.
p

prti

Sudije ocajne a i FIBA sudije nisu nivo ni ABA da sude a kamoli EP. Drugo 98% reprezentacija je dovelo strance da im igraju tako da ni ovo takmicenje nema nikakvog smisla sem Srbije i Litvanije svi ostali igraju sa Amerima. Da uzme neko pametan da uradi kviz tipa dovoljno je da pitaju ovog Smita iz Hrvatske da nabroji 5 gradova i 2 reke koje proticu kroz Hrvatsku nece znati da ne pricamo o himni, jeziku... Isto vazi i za ostale Amere. Cemu onda cela ova farsa od takmicenja. Isto vazi i za ostale sportove.
G

Gostttt

U Grckoj igra Dorsi, ali njegova majka je Grkinja, tako da sustinski ni oni nemaju Amere
G

Gost555

Ocekivano.
K

Kuridza

Janis baš slabo odigrao, procenat šuta očajan,jedino ga izvlači ta fizika. Grčka mozda i uradi nešto na EP ali nemaju neki tim bolji od Hrvata. Biće tu još iznenađenja u toj grupi. Sportski pozdrav.
G

Gost555

Koji Janis? Papapetru je povredjen, a Papanikolau zavrsio karijeru.
G

Gostt4f5

Sudije dobile utakmicu.Janis je trebao da ima bar 14 poena manje sto zbog koraka sto zbog ociglednih faulova u napadu,a u odbrani bije kao milicija po rukama i nista mu se ne svira.Isto kao i doncicu protiv litvanije,povlasceni su kod sudija i ne svira im se nista ,njih kad pogledas odmah faul,dok nasem jokicu dok ne otkinu ruku nista se ne svira.
M

Mostarac877

Hrvati na -2 na 90 sek do kraja idu na Zupca,kakva odluka,to mogu samo oni ,grci u padu bili,hrvati u naletu,psiha na njihovoj strani i umesto da ides na smita ili bogdanovica za 3 i skroz ubijes grke,oni idu na Zupca !?!?!
O

Obama Barak

Pola tima grcke crnci
n

niszvezda

Brali ljudi pomorandže na Kritu, a sunce jako...
S

StoTako

Jel te sramota sto pljujes Kolica? Jel se zapitas nekad?
e

eskobar

Kao prvo na 62 - 64 imali su napad oni se uplasili pobede isli su ispod obruca a smit sam na trojci i nisu dali i kraj utakmice
r

rea

Janis će biti ogroman problem na ovom prvenstvu - niti mu se sviraju koraci, niti mu se sviraju faulovi u napadu prilikom građenja pozicije (svaki put nasloni obe ruke na leđa protivničkog visokog igrača i na taj način sebi napravi dobrih pola metra prostora kako bi primio lob pas). Na taj način bi i Kuridža mogao da dominira, kada bi imao te ofanzivne benefite.
G

Gost idi bre

Kako da ne bi.Realno je svetska klasa,a zanimljivo je koliko. mi sudija imamo i u fudbalu i u košarci.Samo nešto ne vidim da su nam sudije nešto cenjene.
N

Nn osoba

Realno svetska klasa, brat pojma nema loptu da vodi... Covek radi rukometnu fintu svaki put, a i tu pravi korake...
W

Whitey

Kakvoj partiji Janisa, covek je promasio sve sto se mogli promasiti i skoro sve koseve dao samo iz bacanja i zakucavanja. Procenti uzasni znaci, 0 od 4 za trojke izmedju ostalog.
j

jovicav

Janis zivotinja kakva rola zadnja 2 minuta, zakucavanje iza glave, blokada pa 2+1, sve napad za napadom
P

Perpetuum mobile

Grcka bolja u svim elementima igre u prvom poluvremenu. Hrvati anemicni i sa previse izgubljenih lopti. U drugom poluvremenu opustenija igra Grcke sto Hrvati koriste da se primaknu ali samo toliko da nacine zavrsnicu interesantnijom.
T

Trener

Kojim brzim vozom? Zar vas nije sramota ovog naslova? Pa Janis je napravio blizu 10 faulova u napadu. Ovo je sramota za EP i za Fibu da ovako guraju jednog igrača. U prva dva dana se vidi ko će biti forsiran na ovom prvenstvu.
D

Darko55

Nije blizu 10 faulova napravio nego 43.
G

Gost 978

Pa da su sudije svirale faul u napadu Janisu minut pre kraja neznam kako bi bilo