Janis pobedio Boston: Seltiksima malo i plus 19 protiv Milvokija

Rendolf

Cirkus od kosarke
S

Slaba odbrana

Kad neće,neće.Prosto neverovatno,ne mogu čudu da se načudim kako je Boston uspeo da izgubi.Odigram dvojku na Boston kvota tri pri rezultatu 10:5 za Boston,poluvreme umesto 18 razlike prime trojku maltene u zadnjem napadu 15 razlike.Drzali su se oni dobro i u trećoj četvrtini imali 17,pa 14,sa 6 ponovo otišli na 13 i onda je usledio tornado odjednom plus jedan za Boston,na kraju plus 4.Rekoh sebi mora Milvokiju stati šut kad tad i to se desilo ponovo razlika ode na 13 poena prednosti 109:96 na 5:30 do kraja meča.4 poena Bostona do kraja naspram 21 Milvokija.Zadnji minut vode dva razlike gube loptu i primaju trojku,prvo vodstvo Milvokija na 30 sekundi do kraja,sve lepšeg do lepšeg.Najgore od svega što su odigrali jednu odličnu utakmicu 17 trojki dali,20 slobodnih bacanja pogodili,šut za dva 42 posto,sve je maltene bilo na njihovoj strani al eto zadnja četvrtina samo 19 poena a prethodne 35,27,32.Šta da se radi tako je kako je ni prva ni poslednja da se ovako završava,nekad dodje nekad ne...
G

Gost13

Koliko Tejtum sve više i više stagnira. Čovek je prodao meč nerezonskim trojkama, juri statistiku.
D

Don Vito Corleone

Kakva prevara od utakmice. JA Idiot odigram H1pp, a oni gube 15 razlike pp, a na kraju šatro pobede. Lepo sam zalegao sa zelenom e. Kakav crni Nba, oni se smo igraju plus ili minus poeni.
S

Što je prevara od utakmice,jako dobra utakmica ko je gledao.Ja sam odigrao dvojku na Boston,zadnja tri puta su dobili Milvoki,pritom igraju jako dobro ove sezone iako su trenutno 9.Jedna od retkih ekipa u Nba koja maltene svaku utakmicu prebaci preko 100 poena,pritom dosta utakmica su izgubili tesno na 1 loptu.Imali su 13 poena prednosti na 5:30 do kraja meča,za 40 sekundi primili su 7 poena,šest razlike na 4 minuta do kraja to vala ne može da se izrežira kao ni ona trojka na 30 sekundi do kraja,da je promašio Boston bi pobedio....Jednostavno Bostonu je stao šut,niko nije želeo da preuzme odgovornost,bukvalno šutirao je ko stigne sa druge strane maltene svi su pogadjali plus Janis preuzima odgovornost a u 90 posto slučajeva svirali mu koš faul,u jednom momentu 4 trojke zaredom postižu 4 različita igrača.