Komentari na vest

Jao, Dragane! Istorijski preokret u finalu Lige šampiona, Šakotin AEK prosuo +18 u četvrtoj četvrtini

t

telepresenta

pre oko 1 mesec

eto koliko je potrebno da trener uklopi ekipu
d

dacika75

pre oko 2 meseca

AEK nikad neće zaboraviti ovu katastrofu večeras.

Ivan Tokai

pre oko 2 meseca

Ma ovo je neverovatan preokret, ne mogu da verujem

grobarcinaaa

pre oko 2 meseca

Jedan od najvecih preokreta u istoriji utakmica kojih sam ja gledao!Zbog ovoga volimo kosarku!

Kopra85

pre oko 2 meseca

Jos jedan dokaz da nista nije gotovo dok sirena ne odsvira kraj
O

OptimusPrajm

pre oko 2 meseca

Toliko iskusan trener je doziveo najvecu bruku u finalu kao da nikad nije ni trenirao nikog, plus 20 ne smes da prokockas u zadnjoj cetvrtini ako si pravi trener
B

Baba sera

pre oko 2 meseca

Pa i nije trenirao nikog ozbiljnog. IMT, Zvezda, AEK. Sve cobanski klubovi. A pojava, kao šlager pevač iz filma Ko to tamo peva.
T

TuzniBauk

pre oko 2 meseca

Šta uradi crni Dragane, 18 razlike zadnja četvrtina i primiš 35 poena, pa seci to tajmautima, igraš pun napad do kraja, praviš faul ne puštaš trojke, katastrofa..
Z

Zokili

pre oko 2 meseca

Tako iskusan trener, stvarno mi nije jasno kako je ovo dopustio da se dogodi
A

Ahahahahahahahahahahahahahahah

pre oko 2 meseca

Ahahahahahahahahahahahahahahah
a

andja v

pre oko 2 meseca

prosto neverovatno da onako odigraju i sad sta..

Nikola Veljković

pre oko 2 meseca

Žao mi je Sakote i Nanelija
z

zuzzz

pre oko 2 meseca

Draganeeee dodaj jaoj Draganeeee

ivanasud

pre oko 2 meseca

Dal ne realno ovo

Avalon Bg

pre oko 2 meseca

Gubitnik još iz vremena kada mu je Partizan nabio komplekse...

Vlada81pfc

pre oko 2 meseca

Samoubistvo ekipe u poslednjih 10 min.

aura 222

pre oko 2 meseca

au, koji maler, mislim da je košarka uzbudljivija od fudbala definitivno

Tanjatanja187

pre oko 2 meseca

Mlad je veliki trener Sakota budocnost je pred njim
v

visla13

pre oko 2 meseca

AEK imao pehar u rukama, pa ga prosuo kao kafu po tastaturi. Kakav raspad u četvrtoj četvrtini ju ju ju
s

sabonis09

pre oko 2 meseca

Jao Dragane… voditi +18 i onda nestati kad je najbitnije, ovo će boleti dugo. 😳
D

Dukicar

pre oko 2 meseca

Velika šteta za njega
O

Opp

pre oko 2 meseca

Svaka čast ovom Lukošijusu, i Litvancima generalno, koliko su samo ispred nas, i Ritas ima preko pola tima domaćih igrača, kao i Žalgiris, dok se naši mladi igrači gase, nemamo ozbiljnog igrača u Evropi, a ni u Nba, sem Jokića.
P

Predikat

pre oko 2 meseca

Dragane, Dragane spreman sj za penzionisanje jedno.
J

Jolika1985

pre oko 2 meseca

Neka tako i treba

Cipele

pre oko 2 meseca

Da covek nepoveruje, sta su izgubili

bordeaux

pre oko 2 meseca

Prvo Alimpijevic,sad Sakota. Sta je ovo sa nasim trenerima

Nrconicar8

pre oko 2 meseca

Steta za Sakija izgubi dobijenu utakmicu...!

Miki Milikic

pre oko 2 meseca

da nisam gledao, ne bih verovao

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Steta za AEK....

ljiljana63636363

pre oko 2 meseca

Da ovako iskusan trener ovo ispusti
j

jovandimitrovic

pre oko 2 meseca

dodaj DRAGANEEEEE
G

Gledao sam

pre oko 2 meseca

Sakota u penziju! Prosuti 18 razlike u 4/4 moze samo neznalica

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Draganneeee ne radiš šta sam ti rek'o! Jedan tiket ti, jedan onaj Stanković i onda kaže ima sigurica...
M

Marconato

pre oko 2 meseca

Drugo finale evro takmicenja koje gube nasi trener i par dana, ovo nie dobro. Procitali su nas

Mihajlo6870

pre oko 2 meseca

Nisam gledo al zanimljivo

Aleksandra1994

pre oko 2 meseca

Šteta za Aek ,žao mi što Naneli nije uzeo trofej.Košarka se igra kada je na satu 0:0 verovatno su se opustili u 4 četvrtini,a Litvanci kada krenu da pogadjaju nestaju.Šakota može u penziju,dosta je doprineo košarci,mogao je i ovaj trofej uzeti al izgleda nije bilo sudjeno.
T

TuzniBauk

pre oko 2 meseca

Sve si u pravu Aleks, svaka čast vidi se da mnogo znaš

Nemanja Milijanovic

pre oko 2 meseca

Navijači Partizana su, na žalost, navikli da +15 prednost prokockaju.....

Meda74

pre oko 2 meseca

Još jedan dokaz da se svaki meč igra do kraja nema opuštanja pogotovo ne u finalu.

Milijana Ilic

pre oko 2 meseca

Neverovatno da su izgubili
n

nije Jao,

pre oko 2 meseca

nego je Ijao...

Aleksandar Bezbradica

pre oko 2 meseca

Šteta za Dragana Samitu a bio je tako blizu titule.

Kurcslus

pre oko 2 meseca

Neverovatna poslednja cetvrtina, zato kosarka moze da bude najuzbudljiviji sport.
R

Ravaneli11

pre oko 2 meseca

Neverovatno šta je prokockao trener renomea poput Šakote!
B

Baba sera

pre oko 2 meseca

A koji je to renome ?
V

VrućaSarma

pre oko 2 meseca

Drago mi je zbog Ritas i njihovih navijača, Litvanci su teški fanatici što se tiče košarke!

Nemanja Dimitrijevic

pre oko 2 meseca

Kakav je igrac JAMES NANELI!!!
J

Jolika1985

pre oko 2 meseca

Odlicni sutevi su presudili
h

hellokcs2

pre oko 2 meseca

Baš se nešto neočekivano dogodilo!

Jovica99

pre oko 2 meseca

Namešteno sto posto, providno jako...šta reći
Z

Zivko57

pre oko 2 meseca

Oborise me za pogodak. 18 razlike i ne moze

KAYA

pre oko 2 meseca

Nisam gledao ali zanimljivo haah!!

zeljko markovic

pre oko 2 meseca

Šteta za Aek ,žao mi što Naneli nije uzeo trofej.Košarka se igra kada je na satu 0:0 verovatno su se opustili u 4 četvrtini,a Litvanci kada krenu da pogadjaju nestaju.Šakota može u penziju,dosta je doprineo košarci,mogao je i ovaj trofej uzeti al izgleda nije bilo sudjeno.
B

Blaki

pre oko 2 meseca

Ubio ih neki klinac litvanac sa 6 trojki u četvrtoj četvrtini.

Marko Zigerige

pre oko 2 meseca

Crni strelac Naneli ! Kakav igrač traći poslednje godine karijere u fiba ligi šampiona eh.

Aleksandar Dilparic

pre oko 2 meseca

Uvek su imali dobre sutere.
R

Rectify1995

pre oko 2 meseca

Nisam gledao, al prosto neverovatno. Da se igralo još 3 produžetka, onaj Litvanac se vrv ne bi ugasio. Takav meč se dogodi...

Aleksandar Vranić

pre oko 2 meseca

Kakve se meni sve maleri dešavaju u toku dana ovo je ništa.

FiumenBG

pre oko 2 meseca

dobra , zanimljiva zavrsnica!

Sijanda Ksulu

pre oko 2 meseca

Neverovatno sta se desilo. Kakva titula

Batina1

pre oko 2 meseca

Neverovatno. Kakav preokret!
Д

Дунстер

pre oko 2 meseca

Најгори тренер у историји Звезде поново је урадио оно што најбоље ради читаву каријеру, изгубио добијену утакмицу за трофеј. Браво, легендо! Ех да, не заборави да и у наредној години имаш сина, синовца или било каквог рођака у тиму или стручном штабу, просто ти се сваки пут исплатило...

Nikola Milicevic

pre oko 2 meseca

jao dragane pa ne moze tako,mora drugacije dragame
I

Ivi

pre oko 2 meseca

Mlad je veliki trener Sakota budocnost je pred njim
D

Drago mi je

pre oko 2 meseca

Zbog Alempija i ŠAKOte
R

Rajan

pre oko 2 meseca

E moj Šakota, tvoj je poraz!
m

mrca9

pre oko 2 meseca

Steta za velikog trenera

Bogdan Djordjic

pre oko 2 meseca

e moj Sakota naopako dodji ti u zvezdu pa ds uzmemo evroligu kakvi grci
O

Od sutra pa do

pre oko 2 meseca

Srede 3 dana žalosti.

loobgo30

pre oko 2 meseca

Steta, mada i Ritas je neverovatno odigrao celo takmicenje
D

Drhaus86

pre oko 2 meseca

steta za sakotu kako je tekao mec cinilo se sigurnq pobeda

Vaskon

pre oko 2 meseca

Sve je do trenera kod ovih sitacija, a često se dešavaju... Ko ima vremena može da analizira...
V

Veskooo

pre oko 2 meseca

300 evra mi izbiše iz džepa braća Grci! Ovo je neverovatno koliki sam baksuz!
A

A po kom

pre oko 2 meseca

Osnovu da navijam za Šakotu?

nenanena2

pre oko 2 meseca

Ovo su draži sporta, pogotovo košarke, nikad nije kraj dok vreme ne istekne. Velika šteta za Šakotu, bio je jako blizu, ali ipak nije uspeo.

medabagljas

pre oko 2 meseca

Maliciozni prema Šakota. Ima vremena naučiće. Za jedno par godina eto ga u Evroligi

Darko Rakic

pre oko 2 meseca

Dešavaju se i takve utakmice, uplašili se pobede

Milos Miletic

pre oko 2 meseca

Zalosno bas…trebalo je da uzme trofej

mlade016@gmail.com

pre oko 2 meseca

Nestvarno, nije bitno sto me je oborio na tiket, bio je meč za pamćenje.

Markos Pavlovic

pre oko 2 meseca

kad se ceka 1, sve je moguce haha
D

Dzi

pre oko 2 meseca

Lapot nekad a danas vode Rusiju i Ameriku
P

Puče

pre oko 2 meseca

ŠAKOta Polumenta
A

Ajde ne budite

pre oko 2 meseca

Maliciozni prema Šakota. Ima vremena naučiće. Za jedno par godina eto ga u Evroligi
B

Baba sera

pre oko 2 meseca

Evroligi u "ne ljuti se čoveče". Njegov limit je IMT i CZ-FMP.
p

pikolo24

pre oko 2 meseca

Ko bi rekao da ce ovako nesto da izgube
z

zolaaaapfc

pre oko 2 meseca

Kad pocnes prerano da kalkulises i tapkas loptu bez akcija da samo istekne napad..vrlo cesto se ovo dogodi. Bravo za hrabri Ritas..
A

Aca Trica

pre oko 2 meseca

Kakav diletant na klupi! 18 razlike prokockati, to je umetnost! Kada će već ove neznalice naučiti da se na +3, obavezno pravi faul, da se ne bi dopustio šut za 3 poena!

Bojan Ivanovic

pre oko 2 meseca

Neverovatno sta su izgubili
T

Tata Martino

pre oko 2 meseca

Mrš džukelo! 18 razlike prokockati u poslednjoj četvrtini je za momentalni otkaz! To ni treneri amateri ne bi dozvolili!
A

Alcatraz

pre oko 2 meseca

Naneli kakav igrač i u 35 godini, a ovi stručnjaci naši ga oterali a znamo i zašto.Covek je još evroligaski kalibar i kod nas je mogao imati 15 minuta i prosek 15 poena.Srecan sam bio kad je došao, a mnogo mi je krivo bilo kako su ga oterali a to nije zaslužio. Crni strelac NANELI!!! ⚫⚪⚫⚪
N

Nesrecnik

pre oko 2 meseca

Ovo je onaj mec gde ja cekam 1 sa produzetkom

Natasa27

pre oko 2 meseca

sigurno neće moći lako da prežali ovakav preokret, pogotovo u ovako velikoj utakmici.

Veljaa13

pre oko 2 meseca

Ovo je jedan od onih mečeva koji će se dugo prepričavati.
c

cv

pre oko 2 meseca

a da je sale ovo ispustio onda mi danima govorili kako je ovo decenijski neuspeh
m

mire09

pre oko 2 meseca

Onaj drugi Obradović je prosuo 22 razlike protiv Monaka
I

Ivi

pre oko 2 meseca

Bas mi je zao cvrkota i tebe i alimpija buahahahahahahahahahahahahaha
A

Alcatraz

pre oko 2 meseca

Naneli kakav igrač i u 35 godini, a ovi stručnjaci naši ga oterali a znamo i zašto.Covek je još evroligaski kalibar i kod nas je mogao imati 15 minuta i prosek 15 poena.Srecan sam bio kad je došao, a mnogo mi je krivo bilo kako su ga oterali a to nije zaslužio. Crni strelac NANELI!!! ⚫⚪⚫⚪
@

@@@@

pre oko 2 meseca

Jeste. Naneli je ok igrač.
C

Cane Kurbla

pre oko 2 meseca

Op trt gevezn zajn!
Š

ŠAKOta

pre oko 2 meseca

Da uzme hleba pa da hrani golubove u parku.
R

Rečima ne mogu

pre oko 2 meseca

Da opišem koliko mi je drago!
A

Ahahahahahahahahahahahahahahah

pre oko 2 meseca

Ahahahahahahahahahahahahahahah Ahahahahahahahahahahahahahahah Ahahahahahahahahahahahahahahah Ahahahahahahahahahahahahahahah Ahahahahahahahahahahahahahahah