Komentari na vest

Monakov slom posle sjajnog prvog poluvremena, treća četvrtina Olimpijakosa za istoriju i finale Evrolige

Kurir

Ja kao Zvezdaš ne vidim neku potrebu da navijam za olimpijakos nemam taj osećaj to bratski klub ovo ono glupost teska
P

Partizan BG

Isto i ja paok - cska ne interesuju me
F

Familija

Konačno si potvrdio jednu jedinu istinu ti bre ne ideš na Zvezdine utakmice ej pre bezmalo mesec dana Kruševac gostuje Zvezda sa kartom se probijam kroz ono usko grlo red bukvalno stoji do mene desetak ljudi govore engleskim jezikom svi do jednog dukserice sa znakom Olimpijakosa i Atine ej bre braća biju toliki put da dođu na naše utakmice a ti majstore gde si ti na Zvezdinim utakmicama nigde te nema pa ti je glupost što momci iz Atine dolaze da pune sektore i stadione širom zemlje što stoje sa nama neka samo polako a što se tiče Olimpijakosa BRAĆA ZAUVEK mi stojimo zajedno mi borbe bijemo zajedno NAPRED BRATSTVO ZVEZDA OLIMPIJAKOS
A

Aca LJotic

Ekipa koja napravi ovakav preokret ekipa koja ovako dobije u Polufinalu Evrolige na kraju sigirno osvaja jer su i oni svesni toga da mogu da naprave odlican rezultat u bilo kom delu utakmice.
E

Eskobar

Real osvaja
G

Gostivar

Vise Haland da golova za poluvreme nego ovi poena za četvrtinu.. trenee odmah da prestane da se bavi košarkom i da vrati pare!
I

Ivan FCRS

Doveo ih je na F4 Evrolige. Odlican rezultat.
1

1994

A šta si očekivao, da izbaci Olimpijakosa pa da bi ga priznao kao dobrog trenera?
T

Tata Menažera

NA NA NA NA ZVEZDA NA NA NA NA OLIMPIJAKOS!!! ❤️🤍❤️🤍❤️🤍
G

Gost "

Prvo poluvreme ih razbiješ , igra odlična , oni se ne mogu sastaviti i treću četvrtinu izgubiš 27:2 , a vidiš da ne ide menjaj nešto!!! Mada njima je sve ušlo...
e

esprit fort

Nisam gledao ovu prvu 1/2 utakmicu ali nameravam odgledati "El Classico" koji pocinje za jedan sat. Cestitke Olimpijakosu na prolazu u finale. Nama ostaje uteha da smo ih oba puta dobili ove sezone, i da je ovaj tim Crvene zvezde sigurno medju prvih 4-5 ekipa u Evropi po kvalitetu, kao sto to rece trener Buducnosti. Da su dozvolili Kampacu da igra, sad bi smo gledali Zvezdu na F4.
L

Lom

Ma kako da ne sa dobricem lazicem ivanovicem bi osvojili nema sta daj dečko ne lupaj
S

Svekar

Smesno takmicenje! Igras ligu 6 meseci, 34 utakmice, pa onda cetvrtfinale na tri dobijene, da bi finale mogla da odluci jedna lopta, i jedan los dan! Najpostenije bi bilo da se polufinale i finale igraju na tri pobede!
D

Druže

Ja, to pričam godinama. U jednoj utakmici svako može pobediti, ali na tri kvalitet pobeđuje. Što se potvrdilo i u slučaju Partizana sa S. C,još nije ali hoće.
p

pa sta je ovo

sale kuco, kakvo je ovo drugo poluvreme? 2 poena za celu cetvrtinu na F4?????? Jedan tajmaut si trazio i stojis ukopan kraj terena????? neznalice jedna
K

Kati Magiko

Bravo braco, a sad najjace u finalu! Olympiacos-Zvezda!

Sekcija Lazarevac

Ali sto braca skidaju nase pesme sa Severa! Ceo Sever sada se veseli na grckom! Neprocenjivo!
Б

Блок

Обрнуто човече ...и не само та.
M

Makks

Evo, bas zbog ovakvih situacija Sasa Obradovic nikad nece biti veliki trener. Ekipa mu izgubi trecu cetvrtinu 27:2, njegove reakcije NEMA. Amatersko vodjenje ekipe na F4.